Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Gintama (Anime)

Yine harika bir bölümdü. Ay sonu ise anime bitiyor. Bir daha ne zaman başlar diye soracak olursak ise, 1-2 yıl süreceğini düşünüyorum. Kondo Isao namı diğer Goril veya Stalker. Çok büyük bir şahıs benim için. Yaptıkları ve bütün Shinsengumi'ye karşı babacan tavırları onu mükemmel birisi yapıyor. Sasaki Isaburo ise aynı derecede harikaydı. Arcın sonu ise muhteşem olacak. İzleyin, izlettirin efenim :/

Sonunda Shogun Assassination Arc'a gelebildim. Çok büyük umutlarım var bu arc için. Neyse spoiler yemeden ben gideyim

Son bölümü izledim de harbi lol :D

Bu seride bu tür şeyler geri planda kalsada benim için ama lakin yine de Kamui'nin çok pis öpmesi lazımdı bizim sadisti bea.
Hala ordayım aylardır. :/

her sahnesi ayrı güzel bir bölümdü. tek bir eksisi vardı o da nobume. Bugüne kadar bu kızın ses tonuna hep hayran oldum çünkü o ses sakin karakterlere güzel gidiyordu. Ne zaman ki isaburo diye bağırdı içinden koskocam bir Lucy çıktı . Ben Natsu diye bağırdı sandım yani o derece. Çok da beklediğim bir sahneydi hoş olmadı. Bunun dışında her şey klasik gintama süperliğinde.

Oboro'yu kestikleri sahneyi biraz aceleye getirmişler sanki. O sahne mangada daha etkiliydi. Hatta vuruşu yaptıklarında ikisini de karşıladı sanmıştım, düşünce bir oh çekmiştim :D

Yazın ilk iş Gintama'ya başlamayı düşünüyorum,fakat bazı yerlerde yorumlarına baktığımda ''Anime bakımından pek bilgin yoksa göndermeleri anlamazsın,espriler komik gelmez.'' tarzı yorumlar görüyorum. Bu doğru mudur? :/
Yalanmış. Sırf ön yargılarım yüzünden bir türlü başlayamamıştım. Şu an keşke daha erken başlasaydım diyorum. Mükemmel bir seri. Ki henüz seksenlerdeyim. İlerleyen kısımlarda çok çok daha güzel olacaktır. Bittiğinde açık ara farkla favori serim olur artık.
Benim gibi yapılan yorumları okuyup başlamakta kararsız olanlar varsa direkt başlasınlar.

MDL_Roronoa

Yalanmış. Sırf ön yargılarım yüzünden bir türlü başlayamamıştım. Şu an keşke daha erken başlasaydım diyorum. Mükemmel bir seri. Ki henüz seksenlerdeyim. İlerleyen kısımlarda çok çok daha güzel olacaktır. Bittiğinde açık ara farkla favori serim olur artık.
Benim gibi yapılan yorumları okuyup başlamakta kararsız olanlar varsa direkt başlasınlar.
ben ikinci bölümde bıraktım aga devam etmeye üşeniyorum. Hakikaten güzel mi o kadar

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık