Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Gelmiş Geçmiş En Güçlü Savaş Lordu

En Güçlü Shichibukai?

• Kullanılan toplam oy
    314
Marshall D. Teach dedim çünkü Adam Yonkou. ( Croc Moria sin sekaiden postalandı. ) Law Yonkou yolunda . Teach bu üçünden önde.
Hancock,Kuma ve Jimbei kendi sebebleri için Schi. ler. ve isteselerde Teache yetişemezler. Mihawk ise niye kafada anlamadım ama bence Mihawk yonkou olmaktan çok uzak sadece bencil ve elit bir KILIÇUSTASI o kadar.En iyide olsan bi kapasiten yoksa ki olan adam Shanks şu an yonkou. :) Dof. un gücünü bilmiyoruz.

He derseniz Yonkou lar arasında da güç farkı var, evet var ama Teach bu Schiler arasında yonkou olabildiğine göre diğerlerinden üsttedir gözümde.
Teach'i değerlendirirken shichibukai olduğu dönemi kıstas almamız gerekiyor, yani sadece karanlık yeteneğinin olduğu dönem.

Evet az yetenek karanlık olsa dahi ver karşısına mihawk yada Kumayı babayı alır anca.
Kuma devrimci ve savaşçı, Mihawk Kılıçustası zaten elmalarla armutları kıyaslıyoruz.Tüm güçlerini görmediğimiz kişiler hakkında fikir yürütüyoruz ve güç kıyası yapıyoruz OP evreninde amacı en büyük olanın güçlü olduğu yerde K.K olma yolunda en büyük adımı atan adamı ne hikmetse kılıcın herşeyi kesebileceği düşüncesiyle es geçiyoruz. İlk başlarda bir arkadaş yazmıştı kesin sonuç mihawk çıkar ama ben .... 'a oy veriyorum diye. :) Mihawk o kadar iyidiyse MF savaşında Croc tan posta yemeseymiş diyor insan yada Kuma ya karşı nasıl üstünlük kurabilirki ?Joz un şov yaparak durdurduğu saldırıyı pati pati yeteneği ile sektirebilir yani Mihawk dediğiniz gibi daha kuma yı geçemez. Çok mu subjektifim anlayamadım ama bence Mihawk olmamalı birinci :)Kuma da olabilirdi Teachte Dof.ta belki(tüm gücünü hatta ne gücü varsa artık ) .

:) Bu sahne ile geleceğini biliyordum :) burda durumun ne olduğunu 1vs1 de avel gibi durmayacağını ve kumanın ne kadar hızlı olduğunu bir ben mi gördüm anlamadım :=) Mihawk sadece en güçlü KILIÇUSTASI hatta en iyisi.Ama o kadar yani . Zoro fanları bir, Mihawk iki. Nedir bu kılıç sevdası:) Şahsi görüşünüzdür saygı duyarım; şahsi görüşümdür Mihawk gelmiş geçmiş en iyi Schi. değildir ama buna adaydır.Mihawk hancocku nasıl yenebilir bununda bi açıklamasını duymak isterim forumdaşlarım. yenemez demiyorum; nasıl yenebilir biri bana cidden açıklasın :)Diğer Schiler tam açıklanmasada Hancock Schi.ler arasında 3 haki ye sahip tek kişi sanırım.

:) Bu sahne ile geleceğini biliyordum :) burda durumun ne olduğunu 1vs1 de avel gibi durmayacağını ve kumanın ne kadar hızlı olduğunu bir ben mi gördüm anlamadım :=) Mihawk sadece en güçlü KILIÇUSTASI hatta en iyisi.Ama o kadar yani . Zoro fanları bir, Mihawk iki. Nedir bu kılıç sevdası:) Şahsi görüşünüzdür saygı duyarım; şahsi görüşümdür Mihawk gelmiş geçmiş en iyi Schi. değildir ama buna adaydır.Mihawk hancocku nasıl yenebilir bununda bi açıklamasını duymak isterim forumdaşlarım. yenemez demiyorum; nasıl yenebilir biri bana cidden açıklasın :)Diğer Schiler tam açıklanmasada Hancock Schi.ler arasında 3 haki ye sahip tek kişi sanırım.
Kılıç kullanan birinin tekme ile savaşan birine karşı kazanmaması için sebeb yok.
1. hancock cazibesyle mihawk ayarında bir adamı etkileyemez.
2. dünyanın en üstün kılıç yeteneğine sahip bir adam gücü tekme atarak karşı tarafı taşa çeviren bir kadına karşı avantajlıdır
3. hancockun 3 haki düzeyi Shanks türü adamlarınkinin yanında pekte kaydadeğer değil.
Mihawk sabit durup kılıç sallayan bir adam değil hızı ve göz yeteneği zaten adamın mezilindekileri yeterince zora sokuyor

Herkes tutturmuş Kuma'yı o keser bu keser. Seride kesilmeyecek adam mı var da herkes Kuma kesilir ya da kesilmez diye yazıyor. Ona bakarsak Luffy'de kesilir. Buradaki kesilme olayını söyle düşünün. Her zaman karşındaki kişi en güçlü kılıç kesmesini kullanamaz. Hafif kılıç kesmelerinde Kuma her zaman için kurtulur. Büyük saldırı gücü olan kesmeler kime denk gelirse o kişi kesilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık