Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Gelmiş Geçmiş En Güçlü Savaş Lordu

En Güçlü Shichibukai?

• Kullanılan toplam oy
    314
:) Bu sahne ile geleceğini biliyordum :) burda durumun ne olduğunu 1vs1 de avel gibi durmayacağını ve kumanın ne kadar hızlı olduğunu bir ben mi gördüm anlamadım :=) Mihawk sadece en güçlü KILIÇUSTASI hatta en iyisi.Ama o kadar yani . Zoro fanları bir, Mihawk iki. Nedir bu kılıç sevdası:) Şahsi görüşünüzdür saygı duyarım; şahsi görüşümdür Mihawk gelmiş geçmiş en iyi Schi. değildir ama buna adaydır.Mihawk hancocku nasıl yenebilir bununda bi açıklamasını duymak isterim forumdaşlarım. yenemez demiyorum; nasıl yenebilir biri bana cidden açıklasın :)Diğer Schiler tam açıklanmasada Hancock Schi.ler arasında 3 haki ye sahip tek kişi sanırım.
kılıç kullanan bir adam(ki bu adam dünyanın en iyisi) tekme ile savaşan kişiye karşı kazanabilir.

1. hancock 3 değil 2 haki kullanıcısı.

2.hancock un cazibesi yada meyvesi mihawk a etki etmez.

3.hancock un hakisi öyle jozu marco ayarında değildir bence.

Ee doğal olarak Kuma Mihawk'ın saldırılarını patisiyle savuşturur dediğiniz için Mihawk Kuma'yı keser diyorlar. Yumruklar mı diceklerdi?

Dof Jozu gibi bir adamı durdurabilmişken Mihawk nasıl en güçlü shichibukai oluyor acaba?Ayrıca Dof'un elini kolunu sallayarak Oz'un bacağını kesişi de var.Milletle kukla gibi oynayışı da var.
Ve ufo44 sana katılıyorum.Seride herkes kesilebilir.Sırf Kuma kesilmiyor yani.Zoro da kesilebilir.Vista da.WB de.Garp da.
Garp ı karıştırma (Morgan garpı kesiyordu ilk bölümlerde Garp farkında değildi kesildi diye öldü bitti mi.Tabiki hayır. ) şaka bir yana ilk mesajımda da dedim Mihawk gelmiş geçmiş en güçlü Schi. değildir ama adaydır.mantığımıza göre elinde kılıç olan herkesi kesip biçiyor mubarek. Dof. gücünü bilmiyoruz Teach tekrarlıyorum adam Yonkou olmuş 2y önce sonra ne farkeder sanki anketin amacı gelin Mihawk ı ankette birinci yapalım 2Y öncesi olsun ama Law dahil olsun fln fişman.
Hancock Kralın irade gücünü kullanıyor diğer ikisininde sadece birinmi kullanıyor.Sanırım diyorum çünkü emin değilim 3 var diye kalmış aklımda hep. gözlem rengi vardır çok iyi değildir zannımca:)

Belki de Mihawk ın tüm gücü ( Jozun durdugu saldırısı , gemileri patates gibi kesmesi gösterildiği içindir ) diğer karakterlerin güçlerinin ise gösterilmediği için Mihawk aşkı doğuyordur. Teach Ace'i yendi ama nasıl yendi ? Dof. oraya nasıl geldi. Croc Hancock Jimbei Moria bunlardan az çok bahsedildi.Sonuç olarak hala Mihawkın o koltukta olmamasından yanayım. :)

Mihawkında gücü tam olarak gösterilmedi basit bir kılıç sallayışı buz dağını kağıt gibi 2'ye kesti jozuya attığı saldırı jozuyu kesemedi benzer bir kesiş saldırısıda daz bonese geldi oda kesilmedi ama gördük yanına gidince tek attı yani yakın dövüşte mihawkın kesemeyeceği adam yoktur gözümde.

Garp ı karıştırma (Morgan garpı kesiyordu ilk bölümlerde Garp farkında değildi kesildi diye öldü bitti mi.Tabiki hayır. ) şaka bir yana ilk mesajımda da dedim Mihawk gelmiş geçmiş en güçlü Schi. değildir ama adaydır.mantığımıza göre elinde kılıç olan herkesi kesip biçiyor mubarek. Dof. gücünü bilmiyoruz Teach tekrarlıyorum adam Yonkou olmuş 2y önce sonra ne farkeder sanki anketin amacı gelin Mihawk ı ankette birinci yapalım 2Y öncesi olsun ama Law dahil olsun fln fişman.
Hancock Kralın irade gücünü kullanıyor diğer ikisininde sadece birinmi kullanıyor.Sanırım diyorum çünkü emin değilim 3 var diye kalmış aklımda hep. gözlem rengi vardır çok iyi değildir zannımca:)

Belki de Mihawk ın tüm gücü ( Jozun durdugu saldırısı , gemileri patates gibi kesmesi gösterildiği içindir ) diğer karakterlerin güçlerinin ise gösterilmediği için Mihawk aşkı doğuyordur. Teach Ace'i yendi ama nasıl yendi ? Dof. oraya nasıl geldi. Croc Hancock Jimbei Moria bunlardan az çok bahsedildi.Sonuç olarak hala Mihawkın o koltukta olmamasından yanayım. :)
Aksine çoğu kişi Mihawk'ın tüm gücünün gösterilmediğini düşünüyor. Teach Ace'i yendi bunda konuşulacak birşey bulmuyorum. Croc Jimbei Moria bunlardan az çok bahsedilmedi hatırlıyorsan 3 ü de pert oldu seride bir zamanlar.Hem adam yazmış Shic. olduğu dönemdeki güçlerini alın diye. Sence hangi yonkou WB nin karşısında öyle çaresiz kalır ?

Jozu ile Daz Bones'e gelen saldırı aynı değil.Birinde WB'ye saldırıyor.Birinde bizim Luffy'ye.
Ve Dof'un gücünü gördük sayılır.Mihawk'ı kukla gibi oynatamaz mı?Jozu gibi hayvani fiziksel gücü yoktur herhalde Mihawk'ın.En azından kıpırtatmaz.Bunu görmemize rağmen anlamıyorum Mihawk'ı en güçlü yapmanızı.
@Turist
Garp,Wb örneği vermem insan olmaları.Yani tut kılıçla vur kesilirler.Arkadaşların mantığına göreyse Mihawk da yeniyor bunları anlamında o örnek.:)
Jozuyu durdurdu diye mihawkı durdurması gerekmiyor.O zaman Luffyide durdurup kesebilir ki bu luffy korsankral olacak o iş dofun gücü açıklanmadıkça hep mülakkatta kalacak belkide rakibin zihin yeteneğine bağlıdır jozu orda crocoya odaklandığı için zihnini dof boştayken yakalayıp durdurdu.Mihawkın fiziksel gücüde bayağı vardır kılıcı öyle sallayıp dağı taşı kesiyorsa.

Bence bu anket Mihawk, Dof, Kuma arasındadır, bunlardan herhangi biri birinci olunca şaşırmamak lazım, üçü de tam kapasitesi gösterilmemiş adamlar o yüzden kesin birşey söylemek imkansız, ama görünen o ki Mihawk genel olarak daha güçlü bir imaj uyandırıyor insanlarda.

Bence bu anket Mihawk, Dof, Kuma arasındadır, bunlardan herhangi biri birinci olunca şaşırmamak lazım, üçü de tam kapasitesi gösterilmemiş adamlar o yüzden kesin birşey söylemek imkansız, ama görünen o ki Mihawk genel olarak daha güçlü bir imaj uyandırıyor insanlarda.
Hocam öyle diyorsun ama bu 3 karakter arasındaki oy dağılımına baktığımızda mihawk bu 2'sinden 3 kat fazla oy almış.Açıkçası oylar arasında bu kadar uçurum olacağını hiç tahmin etmemiştim.
Millet ya kuma'yı sadece sayborg halini göz önüne aldı ya da aşırı mihawk fanlığı var.Jinbei bile bir tane oy alamamış.

Mihawkında gücü tam olarak gösterilmedi basit bir kılıç sallayışı buz dağını kağıt gibi 2'ye kesti jozuya attığı saldırı jozuyu kesemedi benzer bir kesiş saldırısıda daz bonese geldi oda kesilmedi ama gördük yanına gidince tek attı yani yakın dövüşte mihawkın kesemeyeceği adam yoktur gözümde.
Jozun durdurduğu saldırının amacı Beyazbıyıkla arasındaki güç farkını ölçmek için değilmiydi ki sen güç farkını alalade bir sallayışla mı ölçerdin?
@msti : Ace için koramiral amiral arasında en az schi. fln gözüyle bakıyorduk forumca sanırım. bence bu baz alınacak bir durum. Shanksın Teacten aldığı yara kendi ağzından dikkatsiz bir anında olmadığını söylüyordu.

Mihawk daz bonesa ilk vurdugunda kanlar fışkırdı direk kesti attı sanki. tekrar karşısına dikilince tekrar kesmişti sanırım. yada ikincide croc araya girmişti sanırım.Sin sekaiden postalanan Croc Mihawk a posta koyuyor :) Tekrar söylüyorum Mihawk sadece Kılıçustası yapabilecekleri yada amacı belli bir adam :D En iyi kılıçustasıdır ama en güçlü değildir :)

Jozun durdurduğu saldırının amacı Beyazbıyıkla arasındaki güç farkını ölçmek için değilmiydi ki sen güç farkını alalade bir sallayışla mı ölçerdin?
@msti : Ace için koramiral amiral arasında en az schi. fln gözüyle bakıyorduk forumca sanırım. bence bu baz alınacak bir durum. Shanksın Teacten aldığı yara kendi ağzından dikkatsiz bir anında olmadığını söylüyordu.

Mihawk daz bonesa ilk vurdugunda kanlar fışkırdı direk kesti attı sanki. tekrar karşısına dikilince tekrar kesmişti sanırım. yada ikincide croc araya girmişti sanırım.Sin sekaiden postalanan Croc Mihawk a posta koyuyor :) Tekrar söylüyorum Mihawk sadece Kılıçustası yapabilecekleri yada amacı belli bir adam :D En iyi kılıçustasıdır ama en güçlü değildir :)
Orda anlatmak istediğim şey mihawkın attığı kesiş saldırılarıyla onu kesemedi bunu kesemedi yorumu yapmak doğru değil jozuyu uzaktan kesemez belki ama yakından kesebilir onu anlatmaya çalışıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık