Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Gelmiş Geçmiş En Güçlü Savaş Lordu

En Güçlü Shichibukai?

• Kullanılan toplam oy
    314
Ben Bartholomew Kuma. Hatta forumda okumuştum çok güçlü olduğu için Oda öyle bir projeye dahil etti. Gerçekten çok Güçlü bir karakter.

Kuşkusuz bence dof gücünü bile tam görmedik ama neler yaptı tam görmemize rağmen birde güle oynaya hiç zorlandığını bile görmedim.

Mihawk fanı olmadığımı bilen bilir zaten. Mihawk en güçlüdür bunların arasında ama birazcık Teach konusunda takıldım açıkçası. Acıyı alıyor ama kafası kesildiğinde yeniden diğer logia'lar gibi birleşir mi (tabi kafa kopmanın acısı ile birlikte) yoksa direk ölür mü onda karar kılamadığım için kafam karıştı biraz ama gura gura'dan önceki teach'i yener gibi geliyor yukarıda ki şartlar olursa tabi.

Mihawk fanı olmadığımı bilen bilir zaten. Mihawk en güçlüdür bunların arasında ama birazcık Teach konusunda takıldım açıkçası. Acıyı alıyor ama kafası kesildiğinde yeniden diğer logia'lar gibi birleşir mi (tabi kafa kopmanın acısı ile birlikte) yoksa direk ölür mü onda karar kılamadığım için kafam karıştı biraz ama gura gura'dan önceki teach'i yener gibi geliyor yukarıda ki şartlar olursa tabi.
Karanlığın yaraları iyileştirmek gibi bir yeteneği yok, Teach'in kafası koparsa ölür.

Luffy gibi süper über hızlı adamlar teach'i rahat yakalayıp vurur gibi geliyor bana.adam aşırı yavaş durduğu yerden çekip vuruyor o da meyveli adamlarda işe yarar meyvesiz adamları da çekemez.Kazandığı diğer meyveler sayesinde çok güçlü diyebilirim ancak o da shichibukai olduktan sonraki kısımlarda geçerli.
Meyveli yada meyvesiz olması, canlı yada cansız olması fark etmiyor, karanlığın çekim gücü herşeyi çekebiliyor.

Marshall D. Teach dedim çünkü Adam Yonkou. ( Croc Moria sin sekaiden postalandı. ) Law Yonkou yolunda . Teach bu üçünden önde.
Hancock,Kuma ve Jimbei kendi sebebleri için Schi. ler. ve isteselerde Teache yetişemezler. Mihawk ise niye kafada anlamadım ama bence Mihawk yonkou olmaktan çok uzak sadece bencil ve elit bir KILIÇUSTASI o kadar.En iyide olsan bi kapasiten yoksa ki olan adam Shanks şu an yonkou. :) Dof. un gücünü bilmiyoruz.

He derseniz Yonkou lar arasında da güç farkı var, evet var ama Teach bu Schiler arasında yonkou olabildiğine göre diğerlerinden üsttedir gözümde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık