Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Gelmiş Geçmiş En Güçlü Savaş Lordu

En Güçlü Shichibukai?

• Kullanılan toplam oy
    314
Kuma'nın neden bu kadar abartıldığını anlamadım ben.Çelikten sert vücut falan deniyor da 2y önceki Zoro kesti bunu ölü haldeyken.(beklenmedik anda geldi falan filan ama kesti sonuçta)Hız konusunda yaptığı bir çok saldırıyı yine 2y önceki Zoro gayet güzel savuşturdu.
Hal böyle iken bence Mihawk Kuma'ya karşı pek zorlanmaz.İster beyni olsun ister beyni olmasın :D

Kuma görünümlü robotlarla kumayı bir tutmak çok mantıklı değil. O robotlar kuma gücünde hiç değil.

İkinci olarak thriller bark da kuma öldürmek istseydi hepsini çok rahat öldürürdü ama istemedi.
Bilinci hala yerindeydi. Onlara bir şans verdi. Giderkende esas komutanı Dragon'u andı. Luffy için kendisine iyi yoldaşlar buldu gibi birşey dedi.

Yani Kuma'nın gücü bir kaç robotla kıyaslanamaz.
Zaten Kuma'nın gücü kıyaslanmıyor sadece gövdelerinin aynı maddeden yapıldığını söyledik(doğal olarak gövdelerin dayanıklılıkları da aynı oluyor)..

Aradaki tek fark pati meyvesi.

Bunu yapan Mihawk olsa ne olurdu acaba kumaya.
HAHAHAHAH ilahi ya ne güldürdün beni :D

Pacifista ile kumayı karıştırma pacifistaların IQ 0 :D
+ Kuma orada beni kesemezsin demeye çalışıyor farkındaysan kesemedide orada herkes hayal görüyor ya :D

Kuma zeki biri.Artı pati meyvesini de ezmeyin.Darbeyi püskürtüyor ve ışınlanma sağlıyor.Mihawk kesecek de Kuma al buyur bilader mi diyecek.O zaman Mihawk herkesi yener.Niye derseniz One Piece evrenindeki herkes insan kesilebilir şeyler.Mihawk en güçlü adam o zaman serideki.
O kadar yorumdan bu düşünceyi nasıl çıkarttın anlamadım? Tabi ki de Kuma gel beni kes demiyecek ama Mihawk ki kılıç sallamasıyla ortalığı yarıyor Kuma'yı da yarar elbet.Hem Kuma hızlı da Mihawk yavaş mı? Veya Kuma zeki de Mihawk gerizekalı mı?

Bende onu soruyorum.Burada neden ışınlanmadı.Zoro böyle bir açık yakalıyor.Güçsüz olduğu için değerlendiremiyor.Mihawk böyle bir açık yakalarsa affetmez.
1 tane olaydan öyle genelleme yapılamayacağı tüm anime serilerinde olan birşey yav. Orda devrimci Kuma gelmiş kimseyi öldürmeye niyeti yok mangaka bir kıyak yapmış zoro hiçbirşey yapmadan durmasın diye kestirmiş. 1 kere şöyle birşey var Kuma serideki herkesi yenemeyebilir ama kimseyede yenilmez zorda kaldın ışınlan adamıda ışınla...

Bana göre en güçlüsü Mihawktır herif shanks ile kılıç alanında kapışmış. Şuan dünyanın en güçlü kılıç ustası olarak lanse ediliyor. BB 3D2Y önceki halinde gram bir şey yapamazdı mihawk'a karşı şimdiki halinde bilemem cevabım mihawk

zoronun bugün bir shichibukai gücünde olduğunu biliyoruz. ki zoro 2 haki kullanan + suda balıkadamdan daha hızlı hareket edecek kadar hızlı olan, karada her türlü uçan kaçan bir adam. En iyi balık adam kılıçustasına banamısın demeyen biri. Zoro çıkıp diyorki hala onun kadar güçlü değilim. Tüm bunlar bile mihawkın ne kadar güçlü olduğunun kanıtıdır. Onun hocası ve zoronun geçmek istediği adamın zorodan çok daha güçlü olduğunu biliyoruz. Bu adamın shanksle dillere destan duello yağtığını biliyoruz. Bence hakisi olmayan mihawkın haki sahibi olsa idi yonkou olacağını da söyleyebilirim. ki zaten bu benim en büyük teorim. mihawk kesinlikle en güçlü shichibukaidir. Tabiki de bu bir genellemedir. Örneğin mihawk croco hariç herkesi yenecek güçte. crocoyu ancak su bulursa yener. ama crocoya da yenilmez diyorum.
Mihawkın haki [ haki diyorum ama Aurada olabilir emin değilim ] kullandığı kesin gibi artık ezük zoro bile kullanıyorsa [ mihawk zoro ilişkisi ]

ama dediğim gibi meyve gücü çok önemli tamam Ope Ope güzel meyve ama saldırı bakımından bi cacık görmedik
savunma bazlı çok işe yarıyor o kadar + kesme saldırılarnı güçlendiriyor.

ama gel gelelim kumaya adamda yok yok :D ah o beynini aldırmıyaydı var ya :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık