Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Gelmiş Geçmiş En Güçlü Savaş Lordu

En Güçlü Shichibukai?

• Kullanılan toplam oy
    314
schibukai oldukları dönemleri ele alırsak mihawk başka hangisi schibukaiyken bir yonkou kaptanına denkti ?
Law şu an bir marcoyla kapışamaz mı bence çok rahat kapışacak güçte çünkü marconun ankası room içinde magmaya karşı olan avantajından bile daha az şans taşır üstelik adam room içinde çoğu şeyi patır kütür kesiyor tabi herkesin düşüncesi kendine sen farklı düşünebilirsin ama manga karelerini karşılaştırısan Lawın bayağı güçlü olduğunu görürsün
edit:sakın orda Law Marcodan güçlüdür anlamı çıkarmayın kapışacak güçte demek istedim

schibukai oldukları dönemleri ele alırsak mihawk başka hangisi schibukaiyken bir yonkou kaptanına denkti ?
Yonko kaptanına denk olma olayı nerde geçti ? Düello yapmışlar diye denk oldular, Shanks'ın onla ne zaman, ne için, ne haldeyken dövüştüğü bunların hepsi meçhul.
Yonko gücünde olan birisini ne Vista ne de Crocodile tek başına durduramaz. Bırak Yonko'yu Amirali bile durduramazlar tek başına.
Law şu an bir marcoyla kapışamaz mı bence çok rahat kapışacak güçte çünkü marconun ankası room içinde magmaya karşı olan avantajından bile daha az şans taşır üstelik adam room içinde çoğu şeyi patır kütür kesiyor tabi herkesin düşüncesi kendine sen farklı düşünebilirsin ama manga karelerini karşılaştırısan Lawın bayağı güçlü olduğunu görürsün
edit:sakın orda Law Marcodan güçlüdür anlamı çıkarmayın kapışacak güçte demek istedim
Daha önce aklıma gelmişti acaba Law Marco'nun kalbini çıkarsa, iyileşme gücü onu kurtarır m ? 4-5 tane Lazer yarasını rahat iyileştiriyor ama yeniden kalp yapmak biraz zor gibi.

Kuma 2 sene önce zoriye bile tek atamıyordu, bide şimdi ki Law'a tek atacak ? Law onu roomda tekrar dizayn eder vegapunk bile kurtaramaz. :D
Ciddi olamazsın abi :D Kuma orada tek ciddi saldırı yaptı oda Ursus Shock ve bunu yedikden sonra orada 2 kişi kaldı 1 sanji 2 Zoro
diğerleri ayağa kalkmaya tırstı :D

Aynı saldırı ile Oars Jr. Tek yedi feleğini şaştı WB'den sonra en güçlü belki 3. güçlü Paramecia meyvesi
+ Çelikten güçlü beden [ çelik değil bak daha güçlü ]
+ Işınlanma [ ki harbi harbi ışınlanma ]

bana kalırsa Kuma alır.
Puaahahhahahah Zuahahah Kahahah Nahahah :D
Mihawk çok rahat Vista ile VS attı üstüne mihawkın en güçlü saldırısıdır belki belki değildir. Jose zor durdurdu. DoFilamingo Atmosla kuklacılık oynadı :D

@T1T4N
Lawın kesiş gücü neredeyse Mihawka denk gördün en son yeti kardeşleri tek hareketle 2 e kesti adam üstelik gemileri bile pata küte kağıt gibi kesiyordu room içinde çeliğide keser law o bakımdan

Bahsettiğin şey şu küçük gemi mi ?

Not: Bu arada bir önceki sayfada yanlış anlamış olabilirim düzelteyim bütün shicibukailer rahat rahat Yonkou tayfasındakiler ile kapışır.

Not: Mihawk güçlü ama meyve gücü işin içine girince kuma alır kesin adamın dokunduğu 3 gün kendine gelemiyor :D

Dof'u görmek lazım diyorum.

Law vs Mihawk konusunda Titan'ın gösterdiği sahne çok iyi.
Law'i yenmek için 2 yol var ya çok iy haki olacak yada uzun mesafeden acayip bi saldırı gücün olacak.
Mihawk Law'ın Room'unu başına yıkabilecek saldırılar yapabilir ve hızı sayesinde Room'dan kurtulabilir.

Dof Konusu tamamen Muamma.
Mihawk'tan beklentim üst düzel olduğu için Dof yerine Mihawk tercihini yaptım.

Edit:Cool Kesme saldırısı olarak aralarında dağlar kadar fark var :)

Kessin O 1 kesiyorsa mihawk 10 kesiyor
Room'un içinde 1 belki 2 gemi sığar Benim attığım resimde bile 7 - 8 gemi var :D
Orası doğru anlatmak istediğim kumanın sert bedeninin Lawın room içinde kesebileceğiydi üstelik Law ortamda herhangi bir cisim ile saniyesinde yer değiştrebiliyor çok avantajlı aslında

Mihawk kesme olarak Law'dan güçlü değilse ölsün zaten, adamın kılıçustası olması sebebiyle tek özelliği kesmek, Law'ın daha birçok numarası var, aklını bile alır, Kuma'nın aklını alıp geri takacak potansiyele sahip, vegapunk'a bile gerek yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık