Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Balon Karakter

En fazla şişen balon?

• Ace

Kullanılan: 56 19.0%
  • Mihawk

Kullanılan: 59 20.1%
  • Kid

Kullanılan: 32 10.9%
  • Lucci

Kullanılan: 20 6.8%
  • Crocodile

Kullanılan: 34 11.6%
  • Cracker

Kullanılan: 24 8.2%
  • Shiryuu

Kullanılan: 18 6.1%
  • Dragon

Kullanılan: 28 9.5%
  • Fisher Tiger

Kullanılan: 43 14.6%
  • Fujitora

Kullanılan: 6 2.0%
  • Trafalgar Law

Kullanılan: 11 3.7%
  • Enel

Kullanılan: 33 11.2%
  • Diğer

Kullanılan: 50 17.0%

• Kullanılan toplam oy
    294
Fisher Tiger'ı kimse güç olarak şişirmiyor ki. Cesaretli adam orası ayrı. Ben Weevil diyorum. Amiral üstü asla çıkmaz diye düşünerek.

Smokerdan ne beklentilerim vardı üzdü beni baya.
Shichiler yine genel olarak commanderların yanında inanılmaz sönük kaldılar.
Kidden daha fazlasını beklerdim ama bunu bu arc verebilir.
Tayfa içinden Franky, robin, chopper 3lüsü beklentimin altında seyrediyor.
Son olarak serideki en sevdiğim karakter olmasına rağmen ace sanırım wblerin en güçlü 2. Adamı değildi
Ace ya 3.adam ya 4.adamdı bence o tayfada.Thatch ve Teach'i saymıyorum.

Şu listede 3 tane Yonkou Komutanı ( Hadi Ace'ide sayalım ) , Devrim ordusu Lideri ( Dünyanın en çok aranan adamı ), Dünyanın en iyi kılıç ustası, Amiral, elit bir süpernova varken Croco-Enel-Lucci ve Fisher Tiger sırıtıyor açık ara farkla.

Fisher Tiger gücüyle önplanda değildi zaten onun bir balonluğu yok kimsede abartmıyor.
Lucci'yide zaten fazla öven görmedim, o da balon değil. Gücü belli yeri belli, kimsede güçlü beklemiyor zaten gördüğüme göre.

Enel ve Croco ise Luffy'e ilk yenilen çöpler. Bir türlü anlamıyor millet, erken tasarlanmalarının ve yenilmelerinin sebebi kısılmış güç olmaları. Karizma cool hareketler sergilediler diye abartıldıkça abartıldılar.
Ama yok millet diyorki '' İlk tasarım kurbanılar ondan yenildiler '' . Bu mantık bana doğru gelmiyor açıkçası şuan. Seride tekrardan göründüklerinde Buggy'den bir farklı görüntü vereceklerini sanmıyorum ve üstüne basa basa o Enel'in Bellamy tarafından Skypia'da harcandığını burayada yazıyorum. Bu adamlarda sanıldığı gibi güçlenme potansiyeli yok. Bu yüzden Enel aynı TANRI EGOSUYLA hareket edip m.llık yapmıştır ve Bellamy'e yenilmiştir. Daha haki nedir sorsan ELMA diyecek adamların tankladığı Enel'i , Bellamy çok rahat tanklar ve yener diyorum.
Croco ise kadın geçmişiyle bir sempati toplayacak olsada GÜÇ olarak vasat kaldığı belli olacak ve atarlı hareketler yaptıktan sonra '' DAYAĞINI YİYİP PUROLARI UÇACAKTIR'' her zamanki gibi.İşin özü PUROLARI havalarda uçuşan atar boy olarak kalacak her zaman.

Tabikide kendini TANRI sanan soytarı kılıklı Enel ve Croco-girl'den balonu gelmedi op evrenine. Şişirildikçe şişirildiler, halbuki zaman atlaması sonrası Bellamy'nin ağzını yüzünü kıracağı ezikler.
Seni kaybetmemiz çok üzücü. Halbuki beni Crocodile fanı yapan sendin. "One Piece evimiz, Crocodile babamız..." öğretilerin hala akıllarda.

Ama birbirimizin fikirlerini değiştirebilmemiz güzel. Gerçi senin ki çok sık değişiyor.

Kidd'le ilgiliçok mu hayalkırıklığı yaşadı la bu millet?
Sonuçta bu konuya girene kadar sorsalar kesin Law'un oyu Kidd'den fazla olur, derdim. (Forumda sevgili müttefiğimiz pek beğenilmiyor en nihayetinde. :bilmem:)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık