Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Balon Karakter

En fazla şişen balon?

• Ace

Kullanılan: 56 19.0%
  • Mihawk

Kullanılan: 59 20.1%
  • Kid

Kullanılan: 32 10.9%
  • Lucci

Kullanılan: 20 6.8%
  • Crocodile

Kullanılan: 34 11.6%
  • Cracker

Kullanılan: 24 8.2%
  • Shiryuu

Kullanılan: 18 6.1%
  • Dragon

Kullanılan: 28 9.5%
  • Fisher Tiger

Kullanılan: 43 14.6%
  • Fujitora

Kullanılan: 6 2.0%
  • Trafalgar Law

Kullanılan: 11 3.7%
  • Enel

Kullanılan: 33 11.2%
  • Diğer

Kullanılan: 50 17.0%

• Kullanılan toplam oy
    294
Tamam da biz bir kesimi değerlendirmiyoruz ki genelin tutumunu tartışıyoruz.
329 oy verilmiş ve Law'a verilen oy sayısı 11.
Bir kısımın fikrinin bir önemi olmaz bence bu durumda.
Önemi olduğundan demiyorum, sevilmemesine rağmen neden bu kadar az oy almış diyorsun. Ben de diyorum ki onu bir balon olarak bile görmeyen bir kesim var, mesela ben. Doflamingo'ya bu yakıştırmayı yapabilirim ama Law'a yapmam, çünkü Law benim gözümde net zayıf bir karkater.

Balon, güçlü algısı oluşturan ama aslında güçsüz olduğu düşünülen karkaterler için kullanılan bir tabir.

Önemi olduğundan demiyorum, sevilmemesine rağmen neden bu kadar az oy almış diyorsun. Ben de diyorum ki onu bir balon olarak bile görmeyen bir kesim var, mesela ben. Doflamingo'ya bu yakıştırmayı yapabilirim ama Law'a yapmam, çünkü Law benim gözümde net zayıf bir karkater.

Balon, güçlü algısı oluşturan ama aslında güçsüz olduğu düşünülen karkaterler için kullanılan bir tabir.
İşte ben de "Senin içinde olduğun o güruh değil, genelin bakış açısı ve sebepleri önemli" diyorum. Oran ortada. Çünkü eğer çoğunluk senin düşündüğün gibi düşünseydi benim sana sorduğum ilk soruma dönerdik gene.

İşte ben de "Senin içinde olduğun o güruh değil, genelin bakış açısı ve sebepleri önemli" diyorum. Oran ortada. Çünkü eğer çoğunluk senin düşündüğün gibi düşünseydi benim sana sorduğum ilk soruma dönerdik gene.
Bazı arkadaşların güç algısı bi değişik, bu adamdan ancak köpük balon olur. Sanırım ankete ekleyen arkadaş açıklama kısmına bunu eklemeyi unutmuş.

Bazı arkadaşların güç algısı bi değişik, bu adamdan ancak köpük balon olur. Sanırım ankete ekleyen arkadaş açıklama kısmına bunu eklemeyi unutmuş.
Bilemiycem, o da olabilir. Sonuçta ağzı olanın konuştuğu evrende beyni olanın da fikri olacak tabi.:bilmem:

He güç algısı değişik arkadaşlar iyiki varlar ki sadece saçma sapan fikirler okumuyoruz.

Bu yüzden Enel aynı TANRI EGOSUYLA hareket edip m.llık yapmıştır ve Bellamy'e yenilmiştir. Daha haki nedir sorsan ELMA diyecek adamların tankladığı Enel'i , Bellamy çok rahat tanklar ve yener diyorum.
Bende diyorum ki keşke manga okusaydın. Çünkü mangada Belamy yukarı çıktığında Enel çoktan uzaya gitmişti. Yani demem o ki Belamy eğer uzaya uçmadıysa Enel vs Belamy imkansız.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık