Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Balon Karakter

En fazla şişen balon?

• Ace

Kullanılan: 56 19.0%
  • Mihawk

Kullanılan: 59 20.1%
  • Kid

Kullanılan: 32 10.9%
  • Lucci

Kullanılan: 20 6.8%
  • Crocodile

Kullanılan: 34 11.6%
  • Cracker

Kullanılan: 24 8.2%
  • Shiryuu

Kullanılan: 18 6.1%
  • Dragon

Kullanılan: 28 9.5%
  • Fisher Tiger

Kullanılan: 43 14.6%
  • Fujitora

Kullanılan: 6 2.0%
  • Trafalgar Law

Kullanılan: 11 3.7%
  • Enel

Kullanılan: 33 11.2%
  • Diğer

Kullanılan: 50 17.0%

• Kullanılan toplam oy
    294
Bende diyorum ki keşke manga okusaydın. Çünkü mangada Belamy yukarı çıktığında Enel çoktan uzaya gitmişti. Yani demem o ki Belamy eğer uzaya uçmadıysa Enel vs Belamy imkansız.
Enel'in kapak hikayesinden haberim var. Lakin tekrardan Skypia'ya inmediği ne malum? Ve Enel uzaya çıktığı zaman mı Bellamy skypia'ya aynı zamanda gitmiş? Yani Bellamy belki Luffy Skypia'dan ayrıldıktan aylar sonra skypia'ya gitti veya 1 yıl sonra, o arada Enel'de tekrar inip Skypia'lıları rahatsız etmiş olamaz mı?

En kötü ihtimalle aynı zaman aralığında Skypia'da buluşmuşlardır, olasılık dahilinde yani.

Bu yönden baktığım için sorun yok.

Enel'in kapak hikayesinden haberim var. Lakin tekrardan Skypia'ya inmediği ne malum? Ve Enel uzaya çıktığı zaman mı Bellamy skypia'ya aynı zamanda gitmiş? Yani Bellamy belki Luffy Skypia'dan ayrıldıktan aylar sonra skypia'ya gitti veya 1 yıl sonra, o arada Enel'de tekrar inip Skypia'lıları rahatsız etmiş olamaz mı?

En kötü ihtimalle aynı zaman aralığında Skypia'da buluşmuşlardır, olasılık dahilinde yani.

Olamaz. Adamın geri dönmek için sebebi yok.

Öyle bir ihtimal yok. O yüzden dediğin ihtimal yüzde sıfır olduğundan konuşmaya gerek yok. Daha elle tutulur argümanlarla gelmelisin. Ekmek çıkmaz buradan.

Öyle bir ihtimal yok. O yüzden dediğin ihtimal yüzde sıfır olduğundan konuşmaya gerek yok. Daha elle tutulur argümanlarla gelmelisin. Ekmek çıkmaz buradan.
Daha elle tutulur argüman istiyorsan buyur ;

Çoğu kişi şu oyuncağın Enel olduğuna ihtimal vermesede ben bunun Enel olduğunu düşünüyorum. Mangaka bilinçli olarak bunu çizmiş bana göre. Tabi sana göre olmayabilir, ama bana göre net.

Bellamy altın sütunu hediye olarak aldığında yanında Kairoseki ile yakalanmış Enel'ide getirmiştir Dressrosa'ya ( Wiper'da kairoseki vardı, Bellamy bunu yendikten sonra kairoseki ile paketlemişlerdir ) . Sonrasındada oyuncak yapmıştır Sugar bunu. Tahminim bu yönde.

Fujitora seçeneğini görünce aklıma Tsuru'nun şu tepkisi geldi. Baya hoşuma gitmişti bu sahne. Kesinlikle balon karakter değildi bence.

Daha elle tutulur argüman istiyorsan buyur ;

Çoğu kişi şu oyuncağın Enel olduğuna ihtimal vermesede ben bunun Enel olduğunu düşünüyorum. Mangaka bilinçli olarak bunu çizmiş bana göre. Tabi sana göre olmayabilir, ama bana göre net.

Bellamy altın sütunu hediye olarak aldığında yanında Kairoseki ile yakalanmış Enel'ide getirmiştir Dressrosa'ya ( Wiper'da kairoseki vardı, Bellamy bunu yendikten sonra kairoseki ile paketlemişlerdir ) . Sonrasındada oyuncak yapmıştır Sugar bunu. Tahminim bu yönde.
Şimdi senin aklında birçok soru var. Sen kendine soramamışsın gel beraber bir sonuca varalım.

1)Enel kairosekileri bilmiyor mu?

2) Logia olan ve insanlığın doğal düşmanı yıldırım gücüne sahip birisine bunu nasıl takabildiler? Belamy gibi bir çapsız bunu başardıysa o zaman her önüne gelen amiral avlardı.

3) Bellamy taktı veya yendi diyorsan bunu nasıl başardığının cevabını senden bekliyorum.

4)Enel gibi önemli bir karakter serbest kalınca neden hiç gözükmüyor acaba? Bunu da düşündün mü acaba? Orada kullanmayacak da nerede kullanacak?

5) Her saçma çizimi birine benzetmek istersek birilerine benzetiriz. Sırf buradan bunca hikaye yazarak nasıl mangaya bağladığını iddia edebiliyorsun?

Hea sana şunu da söyleyeyim hani onu da bilmediğini fark ettim. Enel Hasır Şapka Korsanları diye bir şeyi bilmiyor.

Tüm bunları değerlendirdiğimizde senin ki iddia ve görüş olabilir ama benimki değil. Çünkü benimkiler gerçek. Neden mi?

Mangada kapak hikayesinde Enel'in amacını ne yaptığı nereye gittiği biliyoruz. Mangaka bize bunları gösterdi. Şimdi bu gerçeği bırakıp saçma bir resimden kurduğun bu senaryoya görüş diyip gerçeği söyleyenlerinde görüş olduğunu iddia ediyorsun. Bu görüş bile değil manga ile alakası olmayan kendi hikayen kendi senaryon. Manga ile en ufak bir alakası olmayan şeyleri getirip fikir belirtmekten vazgeçin artık. En saçma teorinin bile manga ile elle tutulur bir yanı olur evet lan böyle olabilir belki diyebilecek bir temel noktası olur. Sırf bir dandik resimden böyle bir yorum yapmak cidden yazık. Daha derin temelleriniz olsun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık