Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Balon Karakter

En fazla şişen balon?

• Ace

Kullanılan: 56 19.0%
  • Mihawk

Kullanılan: 59 20.1%
  • Kid

Kullanılan: 32 10.9%
  • Lucci

Kullanılan: 20 6.8%
  • Crocodile

Kullanılan: 34 11.6%
  • Cracker

Kullanılan: 24 8.2%
  • Shiryuu

Kullanılan: 18 6.1%
  • Dragon

Kullanılan: 28 9.5%
  • Fisher Tiger

Kullanılan: 43 14.6%
  • Fujitora

Kullanılan: 6 2.0%
  • Trafalgar Law

Kullanılan: 11 3.7%
  • Enel

Kullanılan: 33 11.2%
  • Diğer

Kullanılan: 50 17.0%

• Kullanılan toplam oy
    294
Şıklardan Ace.Dragon diyenler hayal görüyor.Mf de İva Luffye Ace senin kardeşinse Dragon bişeyler yapacaktır, dedi.Luffyde Acele bizim babalarımız farklı dedi.Yani Luffy falan olsa asılacak Dragon mfyi basacaktı.:)

Fuji deme bana ya :( vasıfsızı anmayalım ama Dragon için birkaç şey diyelim.
Adaya kapanmış okamalarla keyif sürüyor diyorlar.Sabo'yu da ölsün diye yollamış beni liderlikten indirip yerime geçecek korkusu olabilir. :D

Hangi rüyanda attı o teki merak ediyorum. :D Tek diyorsan eğer repertuar geniş kolları bağlanıp peçete gibi kenara atılan karakterler de teke girer.
Snshhshhs Ace çakması karakterin sonu yakındır. @Daredewill gene yok olmuş. Fuji gömse iyi olurdu.

Luffy'nin bellamy'yi aldığı gibi sıradan hamleyle alsa tek atmış olurdu. en güçlü saldırısıyla kestiği adama tek yedi denmez.
Tam ben diyecektim bunu... Luffy nin tek torpilsiz aldığı adam Bellamy... O da cidden tek e gitti.

Moderatör tarafında düzenlendi:
1 numara Kid, o kadar ödüle rağmen yeni Magneto denilmesine rağmen tam bir balon çıktı.
2 numara Fisher Tiger. Emrinde ki adamlar kendisinden daha güçlüydü.
Not: Ace balonunu zikretmeye gerek bile yok. Başlı başına israf.

En çok depremdedeyle kabasakal arasında kaldım ama en güçlü denilen adama tekme tokat dalmayan mfde kimse kalmadı,normalde engüçlü dedinmi yanına bile yaklaşamayacağın biri olmalı ama dedeye gelen şiş soktu giden kurşun sıktı.

Kabasakal'a gelince hiçbir savunması olmayan güçlü saldırısı ölümcül saldırısı olan biri karşısında tek yiyecek birini önce shici sonra yonkou yaptı oda iyice şişirdi,halbuki magellan gibi tek atacak birine bakar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık