Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] ELDEN RING (2022)

Oyuna başlarken hangi sınıfı seçeceksiniz?

• Kullanılan toplam oy
    81
Oyun çıkar çıkmaz alıp 30 40 sayfa muhabbet çevirmiş zenginler. Yarasın koçlarıma bizse daha yeni yeni silip süpürdük oyunu, milletin oyunu aklından sildiği vakitte dalmışız ortama. Nasip olmadı rivers of blood aşırı güçlü yaa muhabbeti çevirmek : /
bende gecen kış indiriminde aldım. sonra oynayacak pc olmadığı icin boosteroid uzerinden başladım. bazi sahneler ve yerlerde bu oyunu yapan caponların hayal gücüne hem hayran kaldim hem ürktüm. hele ranne bossu sahnesinde yerde sürünen diplomali issiz türk genclerini görünce bogazim düğümlendi

Bu aradq dex + int build yapmayi düşünüyorum . sadece dex + endurance+hp yapip düz oynamak hic mantıklı gelmiyor. dex+int oynayan varsa dmden şeyapalim

Şu oyunun o kadar videosunu izledim ki artık oynamak istemiyorum. Oyunlara ayıracak enerjiyi bulamıyorum artık kendimde ama izlemesi güzel oluyor. Resmen hayatı izleyici modda yaşıyorum. Hardcore oyun izleyicisi olarak çok güzel oyun tavsiye ederim.

Confessor Kaidou buildi yapıyorum kendime.
Great Stars'ı aldım, Tail ve Horn ejder skillerini de hallettim. Diğer ateş, yıldırım ejder büyülerini de topladığımda geriye gizli kaotik sona gitmek kalacak. Umarım build çatlamaz da rpsi eziyet hale gelmez..

wrong warplar kalktığından beri oynamıyorum istediğim buildi yapmak için toplamaya çalıştığım itemleri almak aşırı sıkıcı

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık