Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] ELDEN RING (2022)

Oyuna başlarken hangi sınıfı seçeceksiniz?

• Kullanılan toplam oy
    81
Bleed'in önünde diz çöker. 15 saniye fp limitsiz comet azur denk getirmek harici coşturan bir hasarı yok. Çok fazla tekrara bağlayıp can sıkıyor ayrıca.
Yok dayı bleed oynadım tabi kendi yamamdı aylar geçti üzerinden de, büyücünün verdiği tekleme hazı çok başka.

Ben barzoyum ama her souls oyunum da göğüsü açıp barzo gibi dalmaya devam ettim koca kılıçlar ile çok bir şey değişmiyor.

Yok dayı bleed oynadım tabi kendi yamamdı aylar geçti üzerinden de, büyücünün verdiği tekleme hazı çok başka.

Ben barzoyum ama her souls oyunum da göğüsü açıp barzo gibi dalmaya devam ettim koca kılıçlar ile çok bir şey değişmiyor.
Büyücünün kralını da yaptım tek atma dediğin sadece belli başlı durumlarda işe yarayan comet azur kombosu. Onun dışında moonveil yeteneği spamlamak büyülerden daha etkili anasını satayım böyle büyücülük mü olur : /

Büyücünün kralını da yaptım tek atma dediğin sadece belli başlı durumlarda işe yarayan comet azur kombosu. Onun dışında moonveil yeteneği spamlamak büyülerden daha etkili anasını satayım böyle büyücülük mü olur : /
İşte ben objektif düşünmeye çalıştım yoksa bana göre de değil. :D

Ben dediğim gibi oyunlar da Zaraki Kenpachi gibi bossta güçlü olsun ben de olayım vuruşalım en son düşen kazansın.

İşte ben objektif düşünmeye çalıştım yoksa bana göre de değil. :D

Ben dediğim gibi oyunlar da Zaraki Kenpachi gibi bossta güçlü olsun ben de olayım vuruşalım en son düşen kazansın.
Anladım hacı da ben sadece zevk değil güç olarak da bleed bariz daha iyi diyorum. Çoğu durumda öyle yani. İkisini de test ettim.

Anladım hacı da ben sadece zevk değil güç olarak da bleed bariz daha iyi diyorum. Çoğu durumda öyle yani. İkisini de test ettim.
Bleed iyiydi de bilemedim Pintipanda gibi lowlar çok seviyordu o buildi filan bir de ben oynadığım dönem de çok güçlüydü River direkt bıraktım o buildi keyfi kaçıyor diye.

Bleed iyiydi de bilemedim Pintipanda gibi lowlar çok seviyordu o buildi filan bir de ben oynadığım dönem de çok güçlüydü River direkt bıraktım o buildi keyfi kaçıyor diye.
Riverın fişi çekmişler. Şu an reduvia veya dual curved sword gidince ister düz aban ister skill at her boss eriyor neredeyse. Bleee immune olanlara da silahların vuruş hızından ötürü zulüm oluyorsun. Büyü giderken hiç bu kadar güçlü hissetmedim ki 80+ int build yapmışlığım var

Riverın fişi çekmişler. Şu an reduvia veya dual curved sword gidince ister düz aban ister skill at her boss eriyor neredeyse. Bleee immune olanlara da silahların vuruş hızından ötürü zulüm oluyorsun. Büyü giderken hiç bu kadar güçlü hissetmedim ki 80+ int build yapmışlığım var
NG+2 de build deneyeyim dedim de 2. oynayışı kaldıramadı bünye Tree Sentinel' de sildim oyunu.

Ben de 3.oynanıştayım şu an ama daha toplasan 100 saat olmadı. BB'ye 300 saat gömmüşümdür ER'ye çok daha erken doydum lan
93 saat tek bir new game oynadım, 370 küsür level da bitirdim bu kadar saat farma gitti Mohg'un harita da bir kaç buildi tek bir oyunda yaptım da, yapamadıklarımı deneyeyim istedim NG+2 de yemedi ama.

BB'de ise 700 saat filan oynamışımdır ER bitince onu bitirdim tekrardan zaten, biraz oksijen oldu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık