Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] ELDEN RING (2022)

Oyuna başlarken hangi sınıfı seçeceksiniz?

• Kullanılan toplam oy
    81

Geliştirici: FromSoftware
Yönetmen: Hidetaka Miyazaki
Yazarlar: Hidetaka Miyazaki, George R. R. Martin
Besteci: Yuka Kitamura
Platformlar: Microsoft Windows, Playstation 4, Playstation 5, Xbox One, Xbox Series X/S
Çıkış Tarihi: 25 Şubat 2022
Tür: Aksiyon RYO
Ebedi Kraliçe Marika tarafından yönetilen Lands Between'de Erdtree'nin kaynağı olan Elden Ring paramparça oldu.

Marika'nın yavruları, yarı tanrılar, Büyük Rünler olarak bilinen Elden Ring'in parçalarının ve yeni keşfedilen güçlerinin çılgın lekesinin bir savaşı tetiklediğini iddia ettiler: Yıkım. Büyük İrade'nin terk ettiği bir savaş.

Ve şimdi zarafetin rehberliği, altının lütfuyla reddedilen ve Lands Between'den sürgün edilen Tarnished'e getirilecek.

Henüz yaşamayan siz ölüler, uzun zamandır kayıpsınız, Elden Ring'in önünde durmak için sisli denizin ötesindeki topraklara giden yolu takip edin.

Ve Elden Lord olun.
*Oyunun Playstation sayfasındaki tanıtımdan alınmıştır.

Oyunun çıkmasına yaklaşık 1 hafta kaldı. Az önce RedBull'un yaptığı Elden Ring özel yayınında yeni fragman da yayınlanınca, forumda da oyunu oynayacak bir sürü kişi olacağını düşünerek ayrı bir konu açayım dedim.

Yeni tanıtım videosu

Sınıflar ve statları

Ön sipariş verdiğim nadir oyunlardan biri.
Çıktığı gibi oynamaya başlar mıyım bilmiyorum ama bu oyunu ilik ilik işleyeceğim onu söyleyebilirim.

Dark Souls 3’deki sanat tasarımını geçebilirler mi bilmiyorum ama fragmanda baya emek verdikleri şimdiden belli oluyor

Son düzenleme:
Souls oyunlarında büyüdense kılıç kombatını daha çok seviyorum hatta kalkan bile baya nadir kullanırım. Bu oyunda da büyük ihtimalle başta ağırlıklı str biraz da dex giderm. Bu yüzden vagabond ile başlarım diye düşünüyorum. Ama oyunda büyüler o kadar güzel gözüküyor ki büyü tarafına da sonradan kesin göz atarım. Temmuz'un ortasına kadar okulum olması dışında hiçbir sıkıntı yok :')

Oyuna gelecek olursak ben baya umutluyum, From Soft şimdiye kadar ki en iyi işini çıkaracak bence GOTY'de alır diye düşünüyorum (baya hypelıyım evet). Elbette eski oyunları aratacak birçok yanı olacaktır ama eklediği şeylerle bu açıkları kapatmakla kalmayıp üstüne de koyacaklar bence.

Prisoner tasarımı :D

Benimde ilk ön sipariş yaptığım oyun oldu. Ön yüklemesini de yaptım. Artık bir açıp oynaması kaldı.

Vagabond ya da Samuray sınıfıyla oynayacağım herhalde. Benimde mücadele kısmı hoşuma gittiği için kılıçla oynamak daha keyifli geliyor fakat büyü kullanımları görsel olarak da baya iyi duruyor. Tekrar oynadığımda bir büyücü de gidilir :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık