Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] ELDEN RING (2022)

Oyuna başlarken hangi sınıfı seçeceksiniz?

• Kullanılan toplam oy
    82
@Dattebayo..! Sorcerer açtım. Nette kısa bir araştırdım; int ve mind abanın demişler. 3 int 1 mind gibi gidiyorum yaklaşık olarak. Sağlam vurmaya başladı ama canım az gibi hissediyorum. Hissiyata göre farklı statlara puan vereyim mi sence?
Daha hiç bossla karşılaşmadım bu arada. Çok başındayım.
Hacı şurası oyun başları için güzel bir farm alanı burada biraz kas karakterini.

30+ Vigor 20+ Mind 40+ Int ana odak noktan olsun. Kendine bir tane de normal silah seç int scalingi olan. Moonveil en OP'u. Onu taşıyabileceğin kadar str ve dexi arttır yeter.

Hacı şurası oyun başları için güzel bir farm alanı burada biraz kas karakterini.

30+ Vigor 20+ Mind 40+ Int ana odak noktan olsun. Kendine bir tane de normal silah seç int scalingi olan. Moonveil en OP'u. Onu taşıyabileceğin kadar str ve dexi arttır yeter.
Buranın çok yakınındaydım son kapattığımda. Devleri görünce korkup yolumu değiştirmiştim. :flaugh: Oraya gideyim bari.
Heh, bana böyle net sayılar lazımdı. Teşekkür ettim.

Büyücü buildi çok k hoşuma gitti. Hala ilk oynayışimdayim. Twinblade ile oynuyorum. Bunları öldürmek için ter atıyorum resmen. Adam üç vuruşa indiriyor.

@Dattebayo..! Sorcerer açtım. Nette kısa bir araştırdım; int ve mind abanın demişler. 3 int 1 mind gibi gidiyorum yaklaşık olarak. Sağlam vurmaya başladı ama canım az gibi hissediyorum. Hissiyata göre farklı statlara puan vereyim mi sence?
Daha hiç bossla karşılaşmadım bu arada. Çok başındayım.

Şunu yapmanı tavsiye ederim. Sayesinde oyundan az bir zevk almaya başladım.

Buranın çok yakınındaydım son kapattığımda. Devleri görünce korkup yolumu değiştirmiştim. :flaugh: Oraya gideyim bari.
Heh, bana böyle net sayılar lazımdı. Teşekkür ettim.
Hangi büyüleri kullanmayı seçtiysen ona göre aynı anda iki asa taşıyarak hasarını büyük oranda arttırabilirsin bir de. Mesele carian büyülerinin hasarını arttıran asa var, gravity büyülerinin hasarını arttıran asa var sol elinde geliştirdiğin asa ile büyü sallarken sağ eline duruma göre bunlardan birini alırsan gömer geçersin rakibe.
Büyücü buildi çok k hoşuma gitti. Hala ilk oynayışimdayim. Twinblade ile oynuyorum. Bunları öldürmek için ter atıyorum resmen. Adam üç vuruşa indiriyor.
Bleed'e de çok kolay ölüyor bunlar.

Şunu yapmanı tavsiye ederim. Sayesinde oyundan az bir zevk almaya başladım.
Eve geçince bakacağım videoya. :sapkali:
Hangi büyüleri kullanmayı seçtiysen ona göre aynı anda iki asa taşıyarak hasarını büyük oranda arttırabilirsin bir de. Mesele carian büyülerinin hasarını arttıran asa var, gravity büyülerinin hasarını arttıran asa var sol elinde geliştirdiğin asa ile büyü sallarken sağ eline duruma göre bunlardan birini alırsan gömer geçersin rakibe.
Benim amacım zaten bir büyü attığıma bir daha dönüp bakmamak. Öyle zevk alırım büyücüden. Aklımda bulunsun.

İleri seviyelerde nerede farm yapıyorsunuz?
Oyunun sonuna gelip Elden Beast'i yenmen lazım. Ondan düşen Rememberance ile aldığın Sacred Relic Sword'un yeteneği feci bir şey. Sonrasında Mohg'un mekanında 50 tane mobun ırgat gibi dizildiği tepeye gidiyorsun. Silahla bir kere vuruyorsun gerekirse az ilerleyip bir kere daha vurursun hepsi ölüyor oradan grace'ye dönmen de 5- 10 saniye falan. Müthiş bir alan. Ama işte önce o leş yaratığı yenmen lazım bu kadar efektif farm yapabilmek için

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık