Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    112
Birkaç sene önce mangasını okuyordum. Eren iyi bir çocuktu. Meraktan son bölümü okudum da Eren ne ara kötü bir karaktere dönüştü? Birisi kısaca yaşananları anlatırsa sevinirim açıkcası.

Birkaç sene önce mangasını okuyordum. Eren iyi bir çocuktu. Meraktan son bölümü okudum da Eren ne ara kötü bir karaktere dönüştü? Birisi kısaca yaşananları anlatırsa sevinirim açıkcası.
Kötü birisine dönüşmedi aslında. Kendisi hep böyleydi. Eren'in tahammül edemediği tek şey varsa o da; özgürlüğünün elinden alınmasıdır. Hiçbir şekilde sınırlandırılmak istemiyor. Bu yüzden ada dışındaki tüm insanlığı öldürmeye kalktı.

Kötü birisine dönüşmedi aslında. Kendisi hep böyleydi. Eren'in tahammül edemediği tek şey varsa o da; özgürlüğünün elinden alınmasıdır. Hiçbir şekilde sınırlandırılmak istemiyor. Bu yüzden ada dışındaki tüm insanlığı öldürmeye kalktı.
Ada dışındakiler ne yaptı da özgürlüğü kısıtlandı peki? Hepsini öldürecek kadar canileşmesini garipsedim açıkcası.

Kim ne derse desin bu davada haklı olan taraf Eren başkanımdı. İki feslinin göz yaşına kanıp davamızı karaladılar.

İnşallah Eren öldükten sonra hayatta kalanlar Eren'in memleketine saldırır suru yıkar ne kadar Eldia'lı çoluk çocuk kadın erkek yaşlı varsa kılıçtan geçirip çarmıha gererler.

Eren başkanımın kıymetini bilemeyen halk bunu hak ediyor.

Kim ne derse desin bu davada haklı olan taraf Eren başkanımdı. İki feslinin göz yaşına kanıp davamızı karaladılar.

İnşallah Eren öldükten sonra hayatta kalanlar Eren'in memleketine saldırır suru yıkar ne kadar Eldia'lı çoluk çocuk kadın erkek yaşlı varsa kılıçtan geçirip çarmıha gererler.

Eren başkanımın kıymetini bilemeyen halk bunu hak ediyor.
Adamların evleri yerle bir oldu.Eren'i desteklememe konusunda haklı sayılırlar.Destekleyenlerin bir çoğu fanatik tipler.Eldia'lıların büyük çoğunluğu onlar gibi değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık