Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    112
Kim ne derse desin bu davada haklı olan taraf Eren başkanımdı. İki feslinin göz yaşına kanıp davamızı karaladılar.

İnşallah Eren öldükten sonra hayatta kalanlar Eren'in memleketine saldırır suru yıkar ne kadar Eldia'lı çoluk çocuk kadın erkek yaşlı varsa kılıçtan geçirip çarmıha gererler.

Eren başkanımın kıymetini bilemeyen halk bunu hak ediyor.
Eren o yüzden yapmadı ki. Armin'le dünyayı gezemezseniz dese adadakileri öldürürdü, bu yüzden iyi yazılmış bir karakter. Ki adadakilere de zarar verdi Eren, dava Eldian değildi onun için.

Devleri sürekli tehdit olarak kullanabilirlerdi sonuçta kralların sesiz kalması ortadan kalkmıştı. Ayrıca teknolojide de gelişmişlerdi. Neden seri sonu ya eren ölecek ya da diğerleri şeklinde devam etti ki
Bir de erenin babasıydı yanlış değilsem anılarında armin ve mikasa hakkında bir şeyler demişti. Yani bir sonraki titanin anıları. Eren de buna benzer bir şey göremedi mi ona göre plan yapamadı mı

Eren o yüzden yapmadı ki. Armin'le dünyayı gezemezseniz dese adadakileri öldürürdü, bu yüzden iyi yazılmış bir karakter. Ki adadakilere de zarar verdi Eren, dava Eldian değildi onun için.
Biliyorum biliyorum trole vuruyorum sadece. Eren'in savunulacak tarafı yok cidden. Yine de Eren'i şu yüzden seviyorum ama. Herif öyle bir çıldırdı öyle bir karanlık tarafa geçti ki diğer tüm kötüler aydınlıkta kaldı. İki tarafta ne kadar kötü katil varsa sus pus olup birlik olmak zorunda kaldılar.

Hani futbol tartışmalarında yazılır ya şu takım sizleri kardeş yaptı vs şeklinde.. Eren tam olarak bunu yaptı. Ne kadar kitle katili, bencil, kötü karakter varsa Eren'i durdurabilmek için aynı ateşin çevresinde toplandı. Kötü olacaksan işte böyle bir kötü olacaksın. One Piece evrenine de böyle temiz çıldıracak bir kötü karakter lazım bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık