Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    112
Doğru bir de o devin başkasına geçme olayı var. Yani dev sistemi devam ettiği sürece o zaman seri sonu bir yere bağlanmaz ki. İnsanlar daha çok adadan korkar orayı tehdit olarak görürler. Yıkım devam eder. Herhalde bir sonraki sayı bu dev olayı kalkacak ortadan hatta deve donusenler de tekrar insan olabilir gabi falan

yalnız son chapterda ne olacak bilmiyorum ama gördüğüm kadarıyla eren'in soykırım yapmadığı paralel dünya gösterilmiş ve historia'yı feda edip marley'in paradis'in içinden geçtiği söylenmiş, yani isayama eren'i birazcık temize çıkarmaya çalışmış gibi bakın bunu yapmasaydı ne olacaktı gibisinden ama son chapter'ı da görmek lazım ama sonunda dünya bu eldia'lılara nasıl kabul etcek ya da yok etcek mi orası hala şüpheli

İsayama fazla mı abarttı diye düşünüyorum.Yani Eren ve Mikasa'nın birlikte olması beni mutlu etmişti ama çok sarsıntılı bir sondu bence bu.Son sahne zaten beni de bi sarstı,çünkü beklenmedikti.Bir öpüşme bekliyordum ama bu baya ileriydi.Ayrıca Jean ve Connie'nin kırkayak tarafından titana dönüşmesi de ayrı can sıkıcıydı.Sanki bütün mücadele boşa gibi hissettirdi bi anlığına.Neyse finalde göreceğiz her şeyi...

Isayama anlatmak istediği her şeyi anlatmış gibi gözüküyor.Yeni seri gelmez artık.
+1.Bu seri ile ilgili gelecek tek yeni bilgi Titanların kaynağı ve Ymir'in o ağaca girerkenki aldığı titan gücünün kaynağı olur ancak.Bunun dışında serinin sonlanması benim de hoşuma gitti.Nanatsu No Taizai'deki salaklık olmadı en azından.Güzelim seri mahvolmuştu...

İsayama fazla mı abarttı diye düşünüyorum.Yani Eren ve Mikasa'nın birlikte olması beni mutlu etmişti ama çok sarsıntılı bir sondu bence bu.Son sahne zaten beni de bi sarstı,çünkü beklenmedikti.Bir öpüşme bekliyordum ama bu baya ileriydi.Ayrıca Jean ve Connie'nin kırkayak tarafından titana dönüşmesi de ayrı can sıkıcıydı.Sanki bütün mücadele boşa gibi hissettirdi bi anlığına.Neyse finalde göreceğiz her şeyi...

+1.Bu seri ile ilgili gelecek tek yeni bilgi Titanların kaynağı ve Ymir'in o ağaca girerkenki aldığı titan gücünün kaynağı olur ancak.Bunun dışında serinin sonlanması benim de hoşuma gitti.Nanatsu No Taizai'deki salaklık olmadı en azından.Güzelim seri mahvolmuştu...
Nanatsu no Taizai'de ikinci Kaguya vakası yüzünden son kötü oldu.Son kötünün Cath olması bunun en büyük sebebi.Mangakanın ters köşe yapayım derken batırmasını hiç beklememiştim seriyi güncel okurken.

Nisanda bölüm Mayısta cilt çıkmayacak mıydı ?
Utanmada yok ya bence bu adam çizemedi bir son araya soktu zorla... Adamın eli titremiştir çizerken :(
Manganın son sayfasında "Mayısta devam edecek." yazıyor ama aot konusunda bilgili bir arkadaştan öğrendiğime göre sürekli böyle yazılıyormuş, buna rağmen her zaman bir ay öncesinden yayımlanıyormuş. Ben şimdiye kadar hiç görmemiştim öyle bir şey yazdığını (belki kafa karışıklığını engellemek için okuduğum editte siliniyordu), yanlış bilgi için kusura bakmayın :(
Diğer mesajı da sileyim de daha fazla yayılmasın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık