Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    112

Bu 1.bölümdeki ilk sahnelerden biri ve burada Mikasa'nın saçı kısa...

Bu da son sahne.İki sahne de aynı.Adam ilk bölümden finalin sahnesini bize verdi.

Yordun bizi İsayama...Ama muhteşem bir mangaka olduğunu da kanıtladın
Acaba bu erenin kaçıncı deneyişi.Her başarısız olduğunda bilincini geriye yolluyo son saniyede galiba.Ya da sonsuz bir döngüye takılı kalmışta olabilir.

Emin olduğum tek şey var , o da yazıklar olsun mikasa.Herkesten beklerdim senden beklemezdim.Nasıl bir psikopatmışsın , hem öldürüp öpüyor birde.

Acaba bu erenin kaçıncı deneyişi.Her başarısız olduğunda bilincini geriye yolluyo son saniyede galiba.Ya da sonsuz bir döngüye takılı kalmışta olabilir.

Emin olduğum tek şey var , o da yazıklar olsun mikasa.Herkesten beklerdim senden beklemezdim.Nasıl bir psikopatmışsın , hem öldürüp öpüyor birde.
bi nekrofili hisseetim başta bi sarsıldım sahnede.Dedim akli melekelerini mi kaybetti,aşık olduğu adamın kafasını kopartıp öpmesi ilginçti ama en azından öpüştüler bu bana yeter aga.kaç yıldır bekliyoz

yalnız son bölüm nasıl toparlacayacak bilmiyorum belki de hikayenin adı saldırı titanı onu anlattım gerisi de öldü bitti umarımda değil diyebilir de türkçe mangasına bakarken gabi'nin titan olduğunu gördüm ve açıkça söyleyeyim çok sevindim ama eğer onları insan yapan bir durum çıkarsa ki eren'e falan bir açık kapı bırakır veyahut eren'in soykırım yapma nedeninin ne olduğunu açıklaması lazım babası eren'in hafızasından gördüm eldia kurtuluyor ama böyle mi olmak zorunda diyip soykırımı kastetmişti ama bakalım ne olacak

Eğer öyle bir durum varsa, çok saçma olur. En iyi ihtimalle, biz tekrarlardan önceki ilk halini okuyorduk.

''0 noktası, Eren daha hiç döngü yapmamıştır. Reiner ve arkadaşlarının hain olduğunu öğrenir.'' Bu döngüden sonra Reiner'ın dışarıdan geldiğinin farkında, ona göre hareket etmesi gerekir ilk zaman döngüsünde. Ya biz ilk döngüden öncesini okuduk, ya da manga berbat bir şekilde bitiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık