Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    112
İyi kötü diye karakterleri ayırmıyorum. Ölümleri oldu bitdiye getiriyor herif. Duyguyu alamıyor bir türlü. Hange'nin ölümü beni tatmin etmedi şahsen.
Seride adam gibi epik ölümü olan sanırım sadece Erwin var.Dün canım sıkıldı animede ölümleri izlemeye karar verdim.Video sona erince ilk dediğim şey şu seride pisi pisine ölmeyen adam yok mu lan.

Bir de bu mikasayı at suratlı jean ile çizer püh.
Bu yürüyüşü durdurma olayı tamamen saçmalık. Bir avuç insan işine geldi mi 2 deve yem oluyor işine gelmedi mi bir ordu deve karşı duruyorlar. Burada benim için sıkıntı olay örgüsü erenin haklı olup olmaması değil. Olaylarlar saçma sapan bir şekilde devam etti.

valla bu spoilerler doğruysa ya da en azından böyle bir yolda gidecek şekilde çoğunluğu doğruysa yapma isayama abim eren'in öleceği bir sonu bekliyordum evet ama böyle ölüm ne bileyim evet mikasa bir manada sevgilisi öldürüyor falan ama ne bileyim tam oturmuyor

valla bu spoilerler doğruysa ya da en azından böyle bir yolda gidecek şekilde çoğunluğu doğruysa yapma isayama abim eren'in öleceği bir sonu bekliyordum evet ama böyle ölüm ne bileyim evet mikasa bir manada sevgilisi öldürüyor falan ama ne bileyim tam oturmuyor
fazla karıştırmadan , kısaca söylersek sıvadı.başka bir açıklaması yok.kafasında belli bir bitiş vardı.bütün hikayenin ilerleyişini , karakterleri hiçe sayarak istediği sonu yazmaya çalıştı.eline yüzüne bulaştırdı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık