Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 972 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seçilmiş kişi muhabbeti çıkmasın diyoruz ama olay oraya doğru gidiyor :( Bayıkkkkk :artiz:
Bak bu tam öyle seçilmiş kişiden ziyade farklı bir şey. Mesela Roger ve Oden aynı zamanın adamları. Bir kişiye has bir durum değil. Değişik. Manganın her yazısını hatırlayan birileri aslında çok güzel teoriler üretirde... :/

Valla hocam dilediginizi soyleyebilirsiniz.
Oden'in bu sayfadaki lafından sonra bunu kabul etmek zorundasiniz bence.Reenkarne anlamında demiyorum , o hala muallak.Yeni nesil Joy Boy anlamında diyorum.
Yalnız şu sağ alttaki laf ilginçmiş... Ne için söyledi onu acaba?

Şimdi öncelikle Şinobu çok muazzamsın be gülüm saygı ve sevgilerimi sunuyorum sana.

Kaido allah senin belanı versin puuu karaktersiz köpek seni.

Oden muazzam bir adamsın. Sondaki hareketlerin bile efsane. Gülmüşsün D misin yoksa? Hep D’ler gülecek diye bir şey yok tabi. Ama aptalsın be adam yani her şeye pat diye inanılır mı? Yere bir lira atsalar hemen eğilip alacaksın resmen. Neyse reyiz seni de seviyorum.

Oroçi Allah senin belanı versin soysuz köpek.

Toki çok sağlam kadınsın be. Harbiden Odenin arkasında sağlam durdun.

Son olarak umarım Lütfü reenkarne olmamıştır. Umarım hala öylesine bir köyden kendi macerasına çıkmış kendine has Lütfüsündür. Zoro da öyle mesela o da kendisidir umarım. Yoksa bir anlamı kalmıyor be...

Odenden daha özgün olduğu kesin.

Luffy aynı diyor

Öyle bence de.

Evet.Aslında yoruma açık birşey de değil.Mangada böyle bir anlatım yapıldı.
Dede dedi ki senin yaptığın şey benimkinden üstün.
Luffy de bunu yaparken Rayleigh'in yaptığını o zaman gördüğünü kopyalamaya çalıştı bunda da başarılı oldu.Manga fb olarak bu sahneleri veriyorsa anlatmak istediği açıktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık