Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 972 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 5781

pardon da luffynin joy boy olduğu nerde geçiyor veya yeni nesilde ki hali gibi birşey? net birşey yok orta da bir lakap olabilir. benzeri bir durum olabilir. sürekli değiniyorum lakin hoşuma gitmeyen bi durum ne olduğu tam olarak ortaya çıkmadan kesinlikle ve kesinlikle luffynin joy boy olduğunu red edeceğim en azından yeni nesil de biri olduğu gibi bir safsatayı
Valla hocam dilediginizi soyleyebilirsiniz.
Oden'in bu sayfadaki lafından sonra bunu kabul etmek zorundasiniz bence.Reenkarne anlamında demiyorum , o hala muallak.Yeni nesil Joy Boy anlamında diyorum.

Ray yapmış sanki.
Rayleigh yapıyor Luffy'nin yaptığı ileri versiyonu.Hyogoro sadece avcunun içiyle vurmasını biliyor.Luffy'nin yaptığı şeyi görünce benim yaptığımdan öte diyor.Luffy ve Ray ileri aşamasını kullanıyor yani Hyogoro o seviyede yapamıyor.Yapabilse kendi tasmasını kendi çıkarırdı.Bence bu haki potansiyeliyle alakalı.Kral haki kullanıcılarının haznesi geniş.Tabii bu benim tahminim yorumum.

@RocheFelix geliyorsun güzel benzetmeler yapıp insanların aklına sokuyorsun. Bizde biliyoruz da birden söyleyip insanları şimdiden üzüyorsun. Bi bıraksaydın bölüm çıksaydı vicdansız. Spoilerde üzüntüler taze iken dahada üzüyorsun. :(

Kimseye göre yok zaten dediğin gibi acayip saçma birşey olur. :/

Animesine çok güvenme deme işte ya off yapma şunu.... Hayır adamlar geri dönüşte mi almıyor bi düzeltme yapar insan. Ama oden'in bu gülüş sahnesini vücudu erirken koysan valla herkes rahat 1 hafta ağlar. :/
Animenin ilk Wano girişinde bende çok umutluydum hatta dedim ki aha becericekler ama sonra en büyük hüsran bu arc oldu resmen o yüzden çok beklentiye girmemeye çalış :D

@Mr.Bushido Yav bu adam bildiğin kaido'yu övüyor gibi ben anlamadım birşey. :/

Dayan sağlık ekibi yolda oden olmasa da senin için birşeyler yapacağız. Yalnız adamın ölmesi üzücü olması kadar da etkileyici oldu. Kendi gözümde WB'den sonra en üzücü ölümlerden biri oldu. Hem adamın dayanıklı çıkıp arkadaşını koruması hem de saf kalbiyle ölmesi cidden takdire şayan.
Bence övgü değil ya, hani güçlenmeye bak çünkü ne yaparsan yap kurtaramayacaksın bir tarafını demeye getiriyor :D

İşte Roger mı diyordu ''miras kalan istek'' diye şimdi tam hatırlamıyorum ama bir şekilde Joy boydan bu yana aktarılan bir şey olabilir. Rogerın ömrü, Odenin gücü yetmedi. Tam Oden öldüğü zaman Luffy ya doğacaktı ya da anne karnında oluşum aşamasındaydı işte. Seneler de tutuyor. :( Her şeyin sesini duymaz mevzusu da var.

Edit: Dediğin gibi Toki de birini arıyor olabilir. Bulunca görevini tamamlmış olabilir. Aynı Shanks gibi...
Seçilmiş kişi muhabbeti çıkmasın diyoruz ama olay oraya doğru gidiyor :( Bayıkkkkk :artiz:

Açık ara en sevdiğim Wano sayısı galiba. Dayı çok tatlı bi karakter.
Odenden daha özgün olduğu kesin.
Atıf var da atıf hangisi olduğuna dair bir kesinlik sunmuyor ki aksine file yaptığı net 1. Gibi duruyor. 2. İçten hasar verirdi, fil sadece bloklanıyor.
Luffy aynı diyor
Rayleigh yapıyor Luffy'nin yaptığı ileri versiyonu.Hyogoro sadece avcunun içiyle vurmasını biliyor.Luffy'nin yaptığı şeyi görünce benim yaptığımdan öte diyor.Luffy ve Ray ileri aşamasını kullanıyor yani Hyogoro o seviyede yapamıyor.Yapabilse kendi tasmasını kendi çıkarırdı.Bence bu haki potansiyeliyle alakalı.Kral haki kullanıcılarının haznesi geniş.Tabii bu benim tahminim yorumum.
Öyle bence de.

Valla hocam dilediginizi soyleyebilirsiniz.
Oden'in bu sayfadaki lafından sonra bunu kabul etmek zorundasiniz bence.Reenkarne anlamında demiyorum , o hala muallak.Yeni nesil Joy Boy anlamında diyorum.
kısaca dediğin bir lakap benzeri birşey oluyor. tek bu değil bir kaç atıf daha var buna dair. daha önce belirttim zaten. mektupta 20 yıl sonrasından bahsetmesi, kaldı ki ölmemem gerek demesi vesaire böyle bir saçmalıkla karşılaşmak soğutur beni özellikle ve özellikle reenkarne gibi bir saçmalıkla, en azından ne olduğuna dair tam birşey çıkana kadar kabul etmeyeceğim joy boy durumunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık