Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 972 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reenkarnasyon diye bir şey yok. Luffy de seçilmiş kişi falan değil. Bilmeden olayların gidişatını değiştiriyor. Roger bunu bilerek yapmak istedi, ömrü yetmedi. Roger de mı seçilmiş kişiydi? Değildi. Luffy de değil, Joy Boy'un yapmak istediği şey ve Luffy'nin amacı birbirine paralel.
Oden'in ifadeleri biraz olayı karıştırıyor sanki.

Reenkarnasyon diye bir şey yok. Luffy de seçilmiş kişi falan değil. Bilmeden olayların gidişatını değiştiriyor. Roger bunu bilerek yapmak istedi, ömrü yetmedi. Roger de mı seçilmiş kişiydi? Değildi. Luffy de değil, Joy Boy'un yapmak istediği şey ve Luffy'nin amacı birbirine paralel.
katılıyorum.
arkadaşlar sakin reenkarne gibi birşeye rastlamadık daha ki istemiyor olmam bir etken değil. sanıyorum ki vasiyet gibi birşeydir bunu gerçekleştirecek D. de bizim ana karakterimizdir. temennim bu yönde, bahsi geçen aksi bir durum söz konusu olursa ben dahil bir çok okurun hoş karşılamayacağını görebiliyorum. alıntıladığım yorum kesinlikle tüm temennim.
Oden'in ifadeleri biraz olayı karıştırıyor sanki.
gerçekten kafa karıştırıyor. düşünmeye itiyor insanı olabilir mi? olamaz mı? otomatikmen düşündürüyor. beni rahatsız etti, ne böyle bir klişe istiyorum ne de böyle bir saçmalık.

Bu Oden 20 sene geyiğini neden yapıyor bu kadar emin bir şekilde? İnşallah değildir reenkarne saçmalığı yav

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık