Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

965: Çapraz Kılıçlar! Roger ve Beyazsakal!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    51
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Roger, WB gibi aşırı derecede güç kullanmıyor yalnız o sahnede. Roger, normal veya normalin bir tık üstü diyebileceğimiz bir şekilde saldırıyor.

Önceki bölümden bahsediyor yanlış değilsem. Oden kılıçla saldırırken, WB, deprem yumruğuyla saldırıyordu.
Şiddetleri ölçemeyiz bilemiycim.Ama WB'ye aniden saldırdığı için olabilir Oden'de güçsüz bi adam değil
Wb nerede oden'e yumruk atıyor?
Roger konusunda ikna oldun yani :oleyo: Gelişme var sende bravo :at:

Mangada vuruşmadan önce silahlardan çıkan haki fışkırmasını gören bizler baya baya şaşırmıştık. Animeci birisi o sahnelerden en ufak şey bile anlamamıştır. Anlamsız ışık sızmaları sadece... Abi çok saçma yav. Ne açılar düzgün, ne sahne aktarımı... Şunu bile yapamıyorsanız sektörün gidin anasını satayım.

Orochiyi sevmiyordum daha da nefret ettim bu bölüm. Bunun yanında rayleigh ve gaban olayında manganın aksine söylenmeyen birşey söylenir dedim söylenmedi.
Bunun yanında haki efektlerinin içine etmişler. Sadrce renk sızmaları var. Digru dürüst yapsalar daha iyi . Hatta bu kadar efekt basmak animasyon şirketini daha zorluyor olması gerek.

Şimdi başlarlar oden, rayleigh seviyesinde ve ona yakın seviyede birini alabilicek birisiyse.
Ve rayleigh amiral durdurabilirsa . Oden 2 amiral alır. Jdidjdjsjs
Bekliyorum bunu diyecekleri.

Mangada vuruşmadan önce silahlardan çıkan haki fışkırmasını gören bizler baya baya şaşırmıştık. Animeci birisi o sahnelerden en ufak şey bile anlamamıştır. Anlamsız ışık sızmaları sadece... Abi çok saçma yav. Ne açılar düzgün, ne sahne aktarımı... Şunu bile yapamıyorsanız sektörün gidin anasını satayım.
Öyle deme twitter da çok beğenilmiş bölüm :rolleyes:

hmm, biraz twitter'a göz atayım dedim, burda yarı yarıya sevilen bölüm, twitterda "Onepiece_Goat" hastagi ile trend olmuş. Hatta sevilmeyen çarpışma bile çok sevilmiş.

Nedense korsanfan'dan çıkınca farklı bir dünyaya gidiyormuş gibi hissediyorum kendimi.
bak raiden cevaplamış bunu :d biraz daha seçici topluluklardan çıkınca genelde dünyada bu işlerde kalite mantık kurgu falan çok kafaya takılmaz. insanlar eğlenmesine bakar çünkü tüketim kültürü bunu gerektirir :)
:d ben doffy vs luffy son atak sonrası adadan yayılan şok dalgasından sonra kusmuştum. iyi günlerdi. fakat böyle böyle tutunuyorlar demek ki reyiz. çocukların aklında anca vivid görüntüler kalır, o yüzden bas renkli ışıklı mışıklı efekti mis gibi

bu arada odenin donu mevzu olmuş ama aslında o bi don değil sanki. samuraylar her an ölebilecekleri gerçeğiyle yaşarlar, o yüzden büyük beyaz bi kumaşı özel olarak kıvırarak belden bağlarlar sonra tenasül organını kapayacak şekilde bacak arasından geçirip yine bele kavuştururlar. edit:bi nevi bizdeki kavuk ve kefeni başında taşımanın farklı bi versiyonufkfksş örnek görselleri atmıyorum isteyen aratır. sumocuların da böyle bi tarzı var ama cüsse gereği kumaş arada kaybolmasın diye onlar baya kat kat bi kumaş kullanıyorlar ;)

Son düzenleme:
Roger'ın güç farkını net gördük yine. WB yukardan zıplayarak yer çekimi doğrultusunda bisentosunu aşağı doğru savuruyor yani yer çekimi ve kendi ağırlığı yanında. Roger ise hiç oralı olmuyor yer çekimi ve kendi ağırlığının tersi yönünde sadece kol kasıyla yukarı doğru hamle yapıyor. Ona rağmen denklik sağlanıyor. Roger sen neymişsin be.
Artık ayağını yere bastırmasıyla deprem oluşturuyor ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık