Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

965: Çapraz Kılıçlar! Roger ve Beyazsakal!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    51
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mangadan fark göremedim ben o sahnede.
Saldırı sonrası deformasyon çok fazla Oden de

Bu kadarcık kandan bir şey olmaz denebilri ama bu adamların 2 side zirve karakterler her ne kadar Oden Roger kadar zirve olmasada az çok kendini kanıtlamış güce sahip yani böyle en ufak gelişine dokunmada kan akıcaksa ohoo 3 ciddi vuruşta Roger alır Odeni. Mangada yanağında ufak bir deformasyon var benim gördüğüm ama animede baya kan akıyo.

Saldırı sonrası deformasyon çok fazla Oden de
Bu kadarcık kandan bir şey olmaz denebilri ama bu adamların 2 side zirve karakterler her ne kadar Oden Roger kadar zirve olmasada az çok kendini kanıtlamış güce sahip yani böyle en ufak gelişine dokunmada kan akıcaksa ohoo 3 ciddi vuruşta Roger alır Odeni. Mangada yanağında ufak bir deformasyon var benim gördüğüm ama animede baya kan akıyo.
Mangada daha fazla gibi hatta. Kan görüyorum hocam dehşet görüyorum :D

Aynı ya.

Bunlara hiç gerek yok. Direkt oden'e verdikleri ve oden'in onlara verdiği tepkilere baksan yeter. Biri durum pek parlak değil diyip güçlü bir şekilde saldırır, diğeri yoldan geçerken attığı saldırıyla oden'i ada turuna çıkarır.
Çevirelim hemen
Wb yumruğuyla yerden zor kalkan Oden ve Roger’ın saldırısından sonra hızla kalkıp koşarak yine saldırmaya çalışan Oden

Çok kötü be... roger'ın ses alakasız sırıtıyor. Aynısını oden için demiştim o kıvırmaya başlamış ufaktan. Duygusuz düz okuyorlar... Gereksiz renk ve efektler göz ağrıtmaya devam..
bu sahne mesela epik çizim.Ama hiç oldu direk geçildi.
şu da mesela gereksiz renk cümbüşün kurban gitmiş. Uçan wb ne ayrıca ya :D Biliyoruz mangaka kendi çizimi hariç ilgilenmiyor da insan bi bakar yav.. Diğer seriler anime ile işi götürüyor.İhtiyacın yok kabul de emeğinin tırnağı etmez şu anime...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık