Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

965: Çapraz Kılıçlar! Roger ve Beyazsakal!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    51
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Rogerın sesi, kıyafetlerinin rengi; animasyon kalitesi ve kalan her şey o kadar kötü ki gözlerime bu eziyeti neden çektirdim bilmiyorum.

Roger'ın güç farkını net gördük yine. WB yukardan zıplayarak yer çekimi doğrultusunda bisentosunu aşağı doğru savuruyor yani yer çekimi ve kendi ağırlığı yanında. Roger ise hiç oralı olmuyor yer çekimi ve kendi ağırlığının tersi yönünde sadece kol kasıyla yukarı doğru hamle yapıyor. Ona rağmen denklik sağlanıyor. Roger sen neymişsin be.
Bunlara hiç gerek yok. Direkt oden'e verdikleri ve oden'in onlara verdiği tepkilere baksan yeter. Biri durum pek parlak değil diyip güçlü bir şekilde saldırır, diğeri yoldan geçerken attığı saldırıyla oden'i ada turuna çıkarır.

Animasyon ve çizimlere okeyim ama, ses ve müzikler neden bu kadar kötü kullanılmaya başlandı bu animede. Bir Luffy vs Hajrudin sahnesine bakıyorum, bir de Roger vs Oden'e. Üzücü.

Boktan animasyonları geçiyorum zaten artık insanların dilinde tüy bitti şu animasyonlara sövmekten halada akıllanmadılar böyle giderse akıllanmıycaklar zaten. O değilde Roger ın Oden e yaptığı saldırı çok absürt olmuş o ne lan öyle mangada bu kadar hasar almıyodu hatta hatırladığım kadarıyla hiç hasar almıyodu animeye bakıyorsun adanın öbür tarafına değil bizim eve uçurmuşlar Odeni üstüne birde adamdan akan kanı bağışlasan 3 hayat kurtulur. Hani tamam göz zevkiniz yok animasyonlardan falan anlaşılıyorda gözünüzde mi yok arkadaşım hali hazırda mangada olan şeyi niye salak saçma şekilde değişitriyorsunuz.

Boktan animasyonları geçiyorum zaten artık insanların dilinde tüy bitti şu animasyonlara sövmekten halada akıllanmadılar böyle giderse akıllanmıycaklar zaten. O değilde Roger ın Oden e yaptığı saldırı çok absürt olmuş o ne lan öyle mangada bu kadar hasar almıyodu hatta hatırladığım kadarıyla hiç hasar almıyodu animeye bakıyorsun adanın öbür tarafına değil bizim eve uçurmuşlar Odeni üstüne birde adamdan akan kanı bağışlasan 3 hayat kurtulur. Hani tamam göz zevkiniz yok animasyonlardan falan anlaşılıyorda gözünüzde mi yok arkadaşım hali hazırda mangada olan şeyi niye salak saçma şekilde değişitriyorsunuz.
Mangadan fark göremedim ben o sahnede.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık