Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

965: Çapraz Kılıçlar! Roger ve Beyazsakal!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    51
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Roger'ın güç farkını net gördük yine. WB yukardan zıplayarak yer çekimi doğrultusunda bisentosunu aşağı doğru savuruyor yani yer çekimi ve kendi ağırlığı yanında. Roger ise hiç oralı olmuyor yer çekimi ve kendi ağırlığının tersi yönünde sadece kol kasıyla yukarı doğru hamle yapıyor. Ona rağmen denklik sağlanıyor. Roger sen neymişsin be.
Başlığı görünce bunu yazmaya gelmiştim. Neyse ki bu önemli ayrıntı atlanmamış. Yalnız yer çekimi ve kendi ağırlığı ayrı şeyler değil. Fizik konusunda yanıltıcı olmayalım. Yer çekimi olmasa zaten bir cismin ağırlığı olmaz. Cismin kütlesi x yer çekimi = Cismin ağırlığı olduğundan hareketle WB'nin buradaki avantajı şöyle hesaplanır. WB'nin ağırlığı+Bisento'nun ağırlığı+Roger yukarı doğru savurduğu için Roger'ın kılıcının ağırlığı.

Başlığı görünce bunu yazmaya gelmiştim. Neyse ki bu önemli ayrıntı atlanmamış. Yalnız yer çekimi ve kendi ağırlığı ayrı şeyler değil. Fizik konusunda yanıltıcı olmayalım. Yer çekimi olmasa zaten bir cismin ağırlığı olmaz. Cismin kütlesi x yer çekimi = Cismin ağırlığı olduğundan hareketle WB'nin buradaki avantajı şöyle hesaplanır. WB'nin ağırlığı+Bisento'nun ağırlığı+Roger yukarı doğru savurduğu için Roger'ın kılıcının ağırlığı.
Hastalık faktörünü de unutmayalım.

Marineford savaşındaki gelişmelere rağmen Amiral = İmparator demek peki nasıl bir hastalık faktörü yorumlaması
MF'ye göre amiral-yonkou seviyesi yorumlamam. Ki bana göre yonkou>amiral. Ama 2 amiral 2 yonkou'yu yenebilir. Çünkü amiraller daha işbirliğine müsait ve stratejik adamlar.
Benin değindiğim nokta, wb Mf de kötü performans sergilemesi hastalığına bağlanırken, Roger vs Wb da bu yapılamadı. Gerçi bence o kılıç tokuşturma dan tam olarak güç seviyesi de çıkmaz ama...

MF'ye göre amiral-yonkou seviyesi yorumlamam. Ki bana göre yonkou>amiral. Ama 2 amiral 2 yonkou'yu yenebilir. Çünkü amiraller daha işbirliğine müsait ve stratejik adamlar.
Benin değindiğim nokta, wb Mf de kötü performans sergilemesi hastalığına bağlanırken, Roger vs Wb da bu yapılamadı. Gerçi bence o kılıç tokuşturma dan tam olarak güç seviyesi de çıkmaz ama...
Oda ikisi denk dedi geçti ne yorumlayacaksın ki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık