Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 889: Bilinmeyen Ana

Bölüm Nasıldı?

• Muhteşemdi. Doyamadım.

Kullanılan: 72 35.5%
  • Bölüm işte.

Kullanılan: 105 51.7%
  • Keşke çıkmasaydı.

Kullanılan: 26 12.8%

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yok kanka haklısın yani bir Yonkou un serinin başından beri bahsedilen serinin zirve kişilerden birinin mekanını hemde mekanını basıyorsun hemde tam tayfa olmadan,rafteli bulmada anahtar olan kitabetleride çalıyorsun, Yonkounun has adamlarını indiriyorsun,yonkoyu pasta pasta diye dolastiriyorsun bu kadar şey yapıp bir tek Pedro ve diğer adını unuttum onun ölümüyle parçayı kurtariyorsun.Belkide kurtardıktan sonra 3. Kişi (belki Teach) gelip BM yi yeniyor e bu kadının yıllarca olan saygınlığı gider bana göre.
Tamamiyla katiliyorum sayginligi gitmekle kalmaz aslinda sayginlik diye birseyi hic olmamisda denir bana göre.

Son paragrafındaki şeyleri defalarca kez yazdım hacım. İmparatorları bir kenara bırakırsak bu sağ kollar korsan dünyasının zirveleri demek oluyor. Luffy'nin bunlardan birisini yenmesi demek çok büyük bir olay. Mangaka öyle güzel çizdi ki iliklerimize kadar sağ kolun ağırlığını ve kudretini hissetmiş olduk. Şimdi ise o seviyeye ulaşma zamanı. Luffy dayak manyağı oldu ama karşılığını alacak artık.

Yalnız sırtı yere geldi mi yenildi sayılır mevzusunu hiç sevmiyorum ben. :/ Hayalkırıklığı olur benim için. Sırtı yere gelse ne olacak? O sinirle kalkar daha fena hale getirir Luffy'yi. Luffy'nin yapması gereken şey belli. Kata'nın ağzı açık ve gözlerinin akı çıkmış şekilde yerde paspas olması gerekiyor. Bunun dışındaki her sonuç üzer beni. :S
Luffy'nin Kata'yı o hale getireceğine inanasım gelmiyor nedense ama sağlam bir power up alırsa olamaz mı olabilir :bilmem:

Bu BigMom Kaidouyu, Newgatei falan koca yapsa aslında ailece kk olurlardı ne güzel. Gençken güzelmiş hem, Strausen düşünmeliymiş bunu.
Naptın abi bunların aile içi tartışmaları nasıl olur o zaman bi düşünsene hayal bile edemiyorum :D ufacık bir karı koca kavgası ülkelerin yıkımı, adaların batması demek olur :hhh:

Moria gibi. Kontrolünü kaybediyor kriz yüzünden. O yüzden çaldığı ruhlar kayboluyor.
http://www.korsanfan.com/konu/888-spoiler-yorumları.6441/page-14#post-842886
Sanji'nin pastasına çok dikkat çekti Oda. Sadece bayıltırsa yavan kalır. Ayrıca mangaka Sanji'nin önemine vurgu yapacak arc sonu bence. O yüzden şöyle bir şey olur.
Koca Ana pastayı yer. Pasta da katman katman tat vardır, her tatta ayrı bir tepki verir, sonra bayılır. Bayılmadan önce de ruhları serbest bırakır. Pedro da dahil Koca Ana ruhunu çekmesi ile ölen herkes dirilir. Naruto Pain arcı sonu gibi olur yani

Thriller Bark benzerliği ✓
Sanji'nin arc MVP'si olması ✓
Ölen tayfa üyeleri ve düşmanların dirilmesinden dolayı oluşan karışıklık veya ateşkesle Tüm Kek Adasından çıkış ihtimalinin yükselmesi✓
Mangaka'nın kimseyi öldürmeme ısrarı ve bunun güzel bir nedene bağlanması ✓✓
Biz bunu yazılarımızda yazdık. Fav'a da attık. http://www.korsanfan.com/konu/at-fava-bekle-teorileri.6068/page-26#post-844996

kartal8181

-carrot, cin saldırılarından rahatça sıyrılabiliyor ve dümenleri kırıp saf dışı bırakması ve daifiku cini de hiçbir şey yapamaması klasik hayvan içgüdüsü kaçmasını insan bilinci yenemiyor olayı.

-wikipedia.jimbei.org’dan alınan bilgiye göre gücü tükenene kadar savaşıyor, chopper’ın canavar versiyonu. X drake uyanış yaparsa da saf dinazora dönecek fazladan bilinci olacak çıkarımı doğuruyor.

-yemek bozukluğunun yol açtığı krizi şeker krizi gibi algılayabilir miyiz bilemiyorum. Bu bilinen ama sınır ve kriz anlarında ne olacağı bilinmeyen bir durum. Bu da demek oluyor ki ana bu noktaya hiç gelmedi. Doğal olarak ben pasta gücüne, bm’ı bayıltacak bu pastanın tadı, inanmaya başladım. Çünkü bilirsiniz çok acıkan biri normal tattaki bir şeyi çok güzel algılar ve mutlu olur.

-perospero oğlanlar içerisinde en akıllısı bence. Pastanın akıbetini sürekli takip etmekle birlikte anayı direk olarak oraya yönlendirmiyor. Bu konuda aklından geçenlere yönelik herhangi bir bilgi yok.

-begenin pastayı tatması iyi bir destekleyici bence pasta tadı adamı bayıltıra yönelik. Adam bariz inanmıyor ve kendiden geçiyor. Bu konudan gideceği sürekli vurgulanıyor. Pastanın ilk an verdiği tatla birlikte bege “o kutsal tat halen ağzımda dağılmaya devam ediyor.” Deyip bilincini kontrol etmeye çalışıyor. Bu da yedikten sonra bm kendini hemen toparlayamaz konusunu destekleyici bir bilgi.

-gemiyi terk için hazırlan diyen patronumuz haksız çıkacak bence gelecek bölüm. Çünkü bir konuşma faslı başlar orada. Hatta bizi rehin al istiyorsan ama pasta şurada ve geliyor vari muhabbetler dönebilir.

-gemiyi terk için hazırlan diyen patronumuz haksız çıkacak bence gelecek bölüm. Çünkü bir konuşma faslı başlar orada. Hatta bizi rehin al istiyorsan ama pasta şurada ve geliyor vari muhabbetler dönebilir.
Öyle bir şey olmaz. Kadın kendi çocuklarını dinlemeyip Fındık adasına dalmıştı, pasta burada değil demelerine rağmen. Bizimkilerin bu kadını konuşarak oyalaması imkansız.

Tayfa Enies Lobby'de daha çok zorlanmıştı sanki.

-İçten ihanet = Jinbei - Opera - Chiffon
-Düşmanımın düşmanı dostumdur. = Bege - C.C - Pound -Germa66
-Vivre sende kalsın lazım olur = BM vivre kartı
-Göklerden gelen aşk = Pudding
-Benim adım Bomba soy adım Ölüm = Tamate Box
-Yıldırım Chan = Kaşar Zeus
-Aynaların gücü adına = Brülee ve operasyon yardımı
-Aynaların şansı adına = Brülee ve Luffy yardım lazım mı? İyi olur. Tmm. s.
-Nerede benim tarçınım = Tatlı Krizi zaafı
-Dolunaya el salla = T-Mink

Luffy'nin Kata'yı o hale getireceğine inanasım gelmiyor nedense ama sağlam bir power up alırsa olamaz mı olabilir :bilmem:

Naptın abi bunların aile içi tartışmaları nasıl olur o zaman bi düşünsene hayal bile edemiyorum :D ufacık bir karı koca kavgası ülkelerin yıkımı, adaların batması demek olur :hhh:
Belki de stresleri azalırdı. Raftele kurarlardı evi oradan Grand Line’ı yönetirlerdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık