Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 889: Bilinmeyen Ana

Bölüm Nasıldı?

• Muhteşemdi. Doyamadım.

Kullanılan: 72 35.5%
  • Bölüm işte.

Kullanılan: 105 51.7%
  • Keşke çıkmasaydı.

Kullanılan: 26 12.8%

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sen sonunda bir kayıp verilebilir diyorsun yani sanji olur bu olur şu olur.
Yani gibi gibi bence bir yonkou ve tayfası bu kadar aptal olmamali sırf bizimkiler ana karakter diye gelsin taşın kopyasını calsin her seyi alt ust etsin sonrada tüysün bu kadar basite indirgenmemeli ki bu yapılırsa yapilabiliyorsa aklıma hep şu geliyor marinfortda ace'i neden öldürttün oda efendi BM korsanlarindan cok cok cok daha mı iyiydi denizciler ve WB nin tarafi bizim suanki yarim luffynin tayfasindan cok cok cok dahami kotuydu koskoca WB denizcilerden ace'i kaciramazken ki ikiside öldü shanks gelmese tayfasida gidebilirdi.Ama yarim tayfa luffyler BM den sanjiyi alabilicek hemde tasin kopyasiyla birlikte baksen şu işe ya.Neyse konu disina cok ciktim galiba kusuruma bakmayin :flaugh:

Germa uçabiliyordu.Şimdi onlar gelse Sunny'i tekrar uçurarak kaçıramazlar mı acaba ? Bence yapabilirler.Şu an ya Germa ya da Sanji durumu kurtarıcak gibi duruyor.Yok gemiyi terketme zamanıymış yok kaçacak yer kalmamış.He yavrum he gerilim yaratma çabası.Yedik bizde Sunny kesin diğer bölüm parça pinçik olur...

Onun dışında Daifuku ve Oven'ın Sanji'den güçlü olduğunu sanmıyorum.En fazla denktirler.

Daifuku güçlüymüş yener Sanji’i.
Sanjiyi dövemeyen mezarda.
Germa uçabiliyordu.Şimdi onlar gelse Sunny'i tekrar uçurarak kaçıramazlar mı acaba ? Bence yapabilirler.Şu an ya Germa ya da Sanji durumu kurtarıcak gibi duruyor.Yok gemiyi terketme zamanıymış yok kaçacak yer kalmamış.He yavrum he gerilim yaratma çabası.Yedik bizde Sunny kesin diğer bölüm parça pinçik olur...

Onun dışında Daifuku ve Oven'ın Sanji'den güçlü olduğunu sanmıyorum.En fazla denktirler.
BigMom gemide ve uçabiliyor da. O yüzden dediğin gibi gemiyi uçurmaları bi şeyi değiştirmez.

Yani gibi gibi bence bir yonkou ve tayfası bu kadar aptal olmamali sırf bizimkiler ana karakter diye gelsin taşın kopyasını calsin her seyi alt ust etsin sonrada tüysün bu kadar basite indirgenmemeli ki bu yapılırsa yapilabiliyorsa aklıma hep şu geliyor marinfortda ace'i neden öldürttün oda efendi BM korsanlarindan cok cok cok daha mı iyiydi denizciler ve WB nin tarafi bizim suanki yarim luffynin tayfasindan cok cok cok dahami kotuydu koskoca WB denizcilerden ace'i kaciramazken ki ikiside öldü shanks gelmese tayfasida gidebilirdi.Ama yarim tayfa luffyler BM den sanjiyi alabilicek hemde tasin kopyasiyla birlikte baksen şu işe ya.Neyse konu disina cok ciktim galiba kusuruma bakmayin :flaugh:
Yok kanka haklısın yani bir Yonkou un serinin başından beri bahsedilen serinin zirve kişilerden birinin mekanını hemde mekanını basıyorsun hemde tam tayfa olmadan,rafteli bulmada anahtar olan kitabetleride çalıyorsun, Yonkounun has adamlarını indiriyorsun,yonkoyu pasta pasta diye dolastiriyorsun bu kadar şey yapıp bir tek Pedro ve diğer adını unuttum onun ölümüyle parçayı kurtariyorsun.Belkide kurtardıktan sonra 3. Kişi (belki Teach) gelip BM yi yeniyor e bu kadının yıllarca olan saygınlığı gider bana göre.

Şu saatten sonra tayfanın hiçbir şekilde kaçamaması lazım yeter artık. Bigmom yakalasın bunları. Pasta nerede diye sıkıştırırken de Sanji yetişsin. Ondan sonrası da mangakanın problemi. :/

Şu saatten sonra tayfanın hiçbir şekilde kaçamaması lazım yeter artık. Bigmom yakalasın bunları. Pasta nerede diye sıkıştırırken de Sanji yetişsin. Ondan sonrası da mangakanın problemi. :/
Bende kaçmalarını istemiyorum çünkü kısır döngüye girmiş olucaz.İlk orman çıkışı Ana bunları yakaladı Pedro kendini feda edince kurtuldular.İkincide Ana yine bunları yakaladı derken dalga odası sayesinde kaçtılar.Şimdi de bir şekilde kaçarlarsa eh artık yani.

Bu arada son 10 chapterı tekrar okudum.Kata reyiz ya yenilecek ya da sırtı vs. yere gelicek bu yüzden Kata kendini yenilmiş sayıcak.:/ Şu an ki karşılaşmalarının tekrar Kata'nın üstünlüğüyle biteceğine ihtimal vermiyorum.Oda Kata'nın hakkını vermek ve sağ kol ne demekmiş göstermek için Kata'yı şu ana kadar üstün getirtti ama bu sefer öyle olmucak.Luffy'e k.haki p-upı yolda.

Bende kaçmalarını istemiyorum çünkü kısır döngüye girmiş olucaz.İlk orman çıkışı Ana bunları yakaladı Pedro kendini feda edince kurtuldular.İkincide Ana yine bunları yakaladı derken dalga odası sayesinde kaçtılar.Şimdi de bir şekilde kaçarlarsa eh artık yani.

Bu arada son 10 chapterı tekrar okudum.Kata reyiz ya yenilecek ya da sırtı vs. yere gelicek bu yüzden Kata kendini yenilmiş sayıcak.:/ Şu an ki karşılaşmalarının tekrar Kata'nın üstünlüğüyle biteceğine ihtimal vermiyorum.Oda Kata'nın hakkını vermek ve sağ kol ne demekmiş göstermek için Kata'yı şu ana kadar üstün getirtti ama bu sefer öyle olmucak.Luffy'e k.haki p-upı yolda.
Son paragrafındaki şeyleri defalarca kez yazdım hacım. İmparatorları bir kenara bırakırsak bu sağ kollar korsan dünyasının zirveleri demek oluyor. Luffy'nin bunlardan birisini yenmesi demek çok büyük bir olay. Mangaka öyle güzel çizdi ki iliklerimize kadar sağ kolun ağırlığını ve kudretini hissetmiş olduk. Şimdi ise o seviyeye ulaşma zamanı. Luffy dayak manyağı oldu ama karşılığını alacak artık.

Yalnız sırtı yere geldi mi yenildi sayılır mevzusunu hiç sevmiyorum ben. :/ Hayalkırıklığı olur benim için. Sırtı yere gelse ne olacak? O sinirle kalkar daha fena hale getirir Luffy'yi. Luffy'nin yapması gereken şey belli. Kata'nın ağzı açık ve gözlerinin akı çıkmış şekilde yerde paspas olması gerekiyor. Bunun dışındaki her sonuç üzer beni. :S

Oda bu işleri bu kadar göze batık yapmazdı ne oldu bu adama yahu. Yonkou'nun ne ağırlığı kaldı ki? Ağırlıktan kastım sadece kendisi değil tayfası ile birlikte toplam olarak. Düğünü Teach bassaymış Yonkou indirecekmiş galiba.

Tüm Kek'in ilk yarısının(bomba dahil bombaya kadar olan bölüm) bu kadar iyi olması mangakanın tayfayı oldukça güçlü bir yere sokması ve bu adamlar buradan nasıl çıkacak merakıydı. Toplam olarak baktığın zaman mangakanın tayfayı aşırı güçlü bir yere sokup kaçmaları için senaryo zorlaması yaptığını görüyoruz. Bu da aslında ilk durumun yapay olmasına ve nasıl olsa kaçacaklar, mangaka yumurtlar bir şeyler denmesine yol açıyor. Yani Yonkou mekanına yarım tayfa girmenin bir üstü tam tayfa Denizci Karargahına girmek, o kadar önemli bir yerdesin yani.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık