Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 889: Bilinmeyen Ana

Bölüm Nasıldı?

• Muhteşemdi. Doyamadım.

Kullanılan: 72 35.5%
  • Bölüm işte.

Kullanılan: 105 51.7%
  • Keşke çıkmasaydı.

Kullanılan: 26 12.8%

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pasta ne kadar güzel olursa olsun BM'nin yiyince durması çok saçma, krizi geçer ama ben sanmıyorum mutluluktan durur bayılır. Koskoca yonkouya neler yaptılar tadı çok güzeldi diye vazgeçmez. Zaten pastanın tadı güzel diye mayışmak çok saçma. Bölümde içine bişey koyulmadığıda öğrenildi. Oda okurların tahminleri dışında yapıyor ama böylede mantık bozuyor biraz. Bege'nin ne kadar hırslı olduğunu gördük. Böyle milleti öldürme hevesi vs. Begenin he tamam knk tadı çok güzelmiş xd diyip içine bişey koymaması da saçma. Bege işini şansa bırakcak bi tip değil ki sanjiye neden güvensin sanji kim? Ölmesine gerek yok bm'nin ama bi zehir olsa içinde onu güçten düşürse vs o bile mükemmel olurdu bana göre. Sunny teknolojik açıdan manyak bi gemi bence.Çoğu arkadaşın beklentisi cool bi gemi. Sanmıyorum geleceğini Sunny çöp hale gelse bile yeni gelcek gemide aynı hesap. Bence oda'nın bizimkiler için biçtiği mevzu bu.Eğlence mallık felan. Artık şu arc bitsin ve okurların içine sincek bi şekilde bitsin başka bişey istemiyorum. Zaten sürekli ara oluyor iyice kanser bi durum.Geniş bakınca mevzuya Hasırlar çok iş yaptı. Yonkounun bölgesinde eksik tayfayla tabii mangaka korumasıda var ama olsun o kadarcık.

O kısım şöyle aslında. Başta ben de 26. Oğul yazdım. Çünkü Bavarois, 26 numara, fakat adam saldırı namına hiçbir şey yapmadığı için, 3. Oğul olarak değiştirdim. @Tombe
Zaten bana da o yüzden mantıksız geldi çevirileri evya editör notu diyeyim. Bavarois bir şeyler yapsa garip durmazdı ama saldıran Daifuku, 26. oğul diyor ondan saçma duruyor öyle.

Yazıldımı bilmiyorum ama ana bu pastayı yiyicek gibi duruyor.Pastayı yedikten sonra lezzettinden kesinlikle deliye dönücektir ve daha fazlasını istiyecektir ki bu durumdada hedef sanji oluyor bence sanjiyi kendine saklamak istiyecektir ana ne pahasına olursa olsun.Olaylar orda kopucak gibime geliyor hadi hayırlısı.

Yazıldımı bilmiyorum ama ana bu pastayı yiyicek gibi duruyor.Pastayı yedikten sonra lezzettinden kesinlikle deliye dönücektir ve daha fazlasını istiyecektir ki bu durumdada hedef sanji oluyor bence sanjiyi kendine saklamak istiyecektir ana ne pahasına olursa olsun.Olaylar orda kopucak gibime geliyor hadi hayırlısı.
İsteği yerine geldi mi yatışıyor ama tabi 1-2 ay sonra isterse Sanji de olmayacağından ülkeyi yıkabilir.

BM'in içinde şeytan dedikleri Canan Karatay mı acaba, çöp gibi kaldı kadıncağız. Çocukları bile anlam veremiyor. İlk defa bu kadar uzun süre krizde kalmış. O taş haline bürünecekse pasta denizi boylar umarım.

Ekleme olarak; 5 yaşında dubaya benzeyen Linlin, 28 yaşında Madison Ivy, 48 yaşında Disney'in Hades'ine nasıl dönüşür? Neden boyutları değişiyor acaba.
Söyledim ya kanka ruh hakimiyeti yüzünden.

İsteği yerine geldi mi yatışıyor ama tabi 1-2 ay sonra isterse Sanji de olmayacağından ülkeyi yıkabilir.
Ama şöyle bir durumda var BM bu seker yüzündendi galiba 5 yasindayken sekerin lezzeti yuzunden kendinden gecip kendi sözde anne rolü yapan cocuk tacirini yememis miydi? Ben mi yanlis hatirliyorum ki eger dogru hatirliyorsam pasta o sekerden kac kat daha lezzetlidir bence.

Ama şöyle bir durumda var BM bu seker yüzündendi galiba 5 yasindayken sekerin lezzeti yuzunden kendinden gecip kendi sözde anne rolü yapan cocuk tacirini yememis miydi? Ben mi yanlis hatirliyorum ki eger dogru hatirliyorsam pasta o sekerden kac kat daha lezzetlidir bence.
O bi ihtimal uzun süre de aç kaldı. Olur mu olur da Perosperoyu falan yedirtir. Sanjiyi yedirtecek hali yok.

O bi ihtimal uzun süre de aç kaldı. Olur mu olur da Perosperoyu falan yedirtir. Sanjiyi yedirtecek hali yok.
Sanjiyi yere getirmedim demek istedigim daha sanjinin tam olarak robin göz yaslarini gördüğümüzü düsünmüyorum
bence BM pastayi yedikten sonra sanjiyi kesinlikle bırakmicaktir bizimkilere isler cikmaza girincede sanji kendisini feda edicektir gibi dusunuyorum tabi birde puddingde olabilir kendisini feda eden pastayi o degil ben yaptip diyip kafamda deli sorular :oleyo:

Sanjiyi yere getirmedim demek istedigim daha sanjinin tam olarak robin göz yaslarini gördüğümüzü düsünmüyorum
bence BM pastayi yedikten sonra sanjiyi kesinlikle bırakmicaktir bizimkilere isler cikmaza girincede sanji kendisini feda edicektir gibi dusunuyorum tabi birde puddingde olabilir kendisini feda eden pastayi o degil ben yaptip diyip kafamda deli sorular :oleyo:
Sen sonunda bir kayıp verilebilir diyorsun yani sanji olur bu olur şu olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık