Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 889: Bilinmeyen Ana

Bölüm Nasıldı?

• Muhteşemdi. Doyamadım.

Kullanılan: 72 35.5%
  • Bölüm işte.

Kullanılan: 105 51.7%
  • Keşke çıkmasaydı.

Kullanılan: 26 12.8%

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Son paragrafındaki şeyleri defalarca kez yazdım hacım. İmparatorları bir kenara bırakırsak bu sağ kollar korsan dünyasının zirveleri demek oluyor. Luffy'nin bunlardan birisini yenmesi demek çok büyük bir olay. Mangaka öyle güzel çizdi ki iliklerimize kadar sağ kolun ağırlığını ve kudretini hissetmiş olduk. Şimdi ise o seviyeye ulaşma zamanı. Luffy dayak manyağı oldu ama karşılığını alacak artık.

Yalnız sırtı yere geldi mi yenildi sayılır mevzusunu hiç sevmiyorum ben. :/ Hayalkırıklığı olur benim için. Sırtı yere gelse ne olacak? O sinirle kalkar daha fena hale getirir Luffy'yi. Luffy'nin yapması gereken şey belli. Kata'nın ağzı açık ve gözlerinin akı çıkmış şekilde yerde paspas olması gerekiyor. Bunun dışındaki her sonuç üzer beni. :S
Bu ikisinin dövüşünün sonunda Kata Luffy'e saygı duyacak gibime geliyor.Hatta kaçmaktan ziyade bir anlaşma yapılıp Kata Luffy'lerin gitmesine izin verir mi diye düşünmüyor değilim.O yüzden Kata'nın Cracker gibi tam anlamıyla yenilmesini beklemiyorum.:/ Ama dediğin gibi de olabilir tabii.

Bu ikisinin dövüşünün sonunda Kata Luffy'e saygı duyacak gibime geliyor.Hatta kaçmaktan ziyade bir anlaşma yapılıp Kata Luffy'lerin gitmesine izin verir mi diye düşünmüyor değilim.O yüzden Kata'nın Cracker gibi tam anlamıyla yenilmesini beklemiyorum.:/ Ama dediğin gibi de olabilir tabii.
Öyle olursa Kata gözümden düşer. Anama tehdit olduğun için seni öldüreceğim dedikten sonra saygı duyup bırakması manasız geliyor bana. Sonuna kadar savaşması gerekiyor bu yüzden. Ağzını hayra aç diyeyim sadece. :/

Öyle olursa Kata gözümden düşer. Anama tehdit olduğun için seni öldüreceğim dedikten sonra saygı duyup bırakması manasız geliyor bana. Sonuna kadar savaşması gerekiyor bu yüzden. Ağzını hayra aç diyeyim sadece. :/
O söz beni de düşündürüyor da şimdi Sanji pastayı BM'ye yedirince dolaylı yoldan BM tayfasını da kurtarmış olucak.Çünkü BM kendine gelmediği sürece kendi tayfası içinde bir tehdit.Luffy ve Kata sonuna kadar kapışacak yine birbirlerini baya hırpalayacaklar ama sonunda Kata Luffy'i şimdi ezdiği gibi gücüyle ya da sözleriyle ezemicek.Onun dışında sen ağzını hayra aç Katacıyım ben.:/

Bu BigMom Kaidouyu, Newgatei falan koca yapsa aslında ailece kk olurlardı ne güzel. Gençken güzelmiş hem, Strausen düşünmeliymiş bunu.

Pero, Ana gemide pasta olmadığını anladığında beni bitirir diyordu. Son panelde de Big Mom’ın yanında değildi. Kaçmaya başlamış mıdır?

O söz beni de düşündürüyor da şimdi Sanji pastayı BM'ye yedirince dolaylı yoldan BM tayfasını da kurtarmış olucak.Çünkü BM kendine gelmediği sürece kendi tayfası içinde bir tehdit.Luffy ve Kata sonuna kadar kapışacak yine birbirlerini baya hırpalayacaklar ama sonunda Kata Luffy'i şimdi ezdiği gibi gücüyle ya da sözleriyle ezemicek.Onun dışında sen ağzını hayra aç Katacıyım ben.:/
Hee şimdi anlaşıldı derdin. :ehe: O zaman şimdiden geçmiş olsun dileklerimi ileteyim. :cool:

Hee şimdi anlaşıldı derdin. :ehe: O zaman şimdiden geçmiş olsun dileklerimi ileteyim. :cool:
Ahaha yok ondan değil.:D Yani sadece Kata'yı sevdiğimden söylemiyorum gerçekten bu tarz bir senaryo olucağını düşünüyorum.Yoksa Luffy Kata'yı Cracker'i yendiği gibi yenerse de çok sıkıntı olmaz.Üzülürüm tabii de gidişatı kendi beklentime göre yorumlamam.:/

890 bölüm Luffy vs Kata göreceğiz eminim. Luffy, Katakuriden haki saldirisindan haki ve Df kullanarak korunma konusunda alacağı ders onun için çok önemli...Cunki her zaman G4 geçemiyor. G4 formunu kullanmadığı zamanlarda bu savunmayı yaparsa hiç bir saldırı Luffy e zarar vermez ve buyuk bir avantaj elde eder. Katayı nasıl yeneceği konusu ise hakkaten la nasıl yenecek katayi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık