Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 888 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji'nin pastasına çok dikkat çekti Oda. Sadece bayıltırsa yavan kalır. Ayrıca mangaka Sanji'nin önemine vurgu yapacak arc sonu bence. O yüzden şöyle bir şey olur.
Koca Ana pastayı yer. Pasta da katman katman tat vardır, her tatta ayrı bir tepki verir, sonra bayılır. Bayılmadan önce de ruhları serbest bırakır. Pedro da dahil Koca Ana ruhunu çekmesi ile ölen herkes dirilir. Naruto Pain arcı sonu gibi olur yani

Thriller Bark benzerliği ✓
Sanji'nin arc MVP'si olması ✓
Ölen tayfa üyeleri ve düşmanların dirilmesinden dolayı oluşan karışıklık veya ateşkesle Tüm Kek Adasından çıkış ihtimalinin yükselmesi✓
Mangaka'nın kimseyi öldürmeme ısrarı ve bunun güzel bir nedene bağlanması ✓✓

Sanji'nin pastasına çok dikkat çekti Oda. Sadece bayıltırsa yavan kalır. Ayrıca mangaka Sanji'nin önemine vurgu yapacak arc sonu bence. O yüzden şöyle bir şey olur.
Koca Ana pastayı yer. Pasta da katman katman tat vardır, her tatta ayrı bir tepki verir, sonra bayılır. Bayılmadan önce de ruhları serbest bırakır. Pedro da dahil Koca Ana ruhunu çekmesi ile ölen herkes dirilir. Naruto Pain arcı sonu gibi olur yani

Ölen tayfa üyeleri ve düşmanların dirilmesinden dolayı oluşan karışıklık veya ateşkesle Tüm Kek Adasından çıkış ihtimalinin yükselmesi✓
İyi düşünmüşsün.Tam Oda'lık hareket.Olabilitesi var bu yüzden.

Ha böyle bir şey ister miyim ? Pedro vs. ölen herkes gelcekse ''Eh senin çizeceğin manganın...'' derim muhtemelen.

Güzel teori :good:
Pedro nun pasta sayesinde değil de dolunay sayesinde geri dönmesi daha güzel ve mantıklı olur bence.

İyi düşünmüşsün.Tam Oda'lık hareket.Olabilitesi var bu yüzden.

Ha böyle bir şey ister miyim ? Pedro vs. ölen herkes gelcekse ''Eh senin çizeceğin manganın...'' derim muhtemelen.
Güzel bir mantığa oturduğu için böyle olursa ben yadırgamam. Pek yaptım oldu gibi durmuyor, Pell'deki gibi. Veya Luffy'nin kaçarken Brulee'yi bulması gibi.

Güzel bir mantığa oturduğu için böyle olursa ben yadırgamam. Pek yaptım oldu gibi durmuyor, Pell'deki gibi. Veya Luffy'nin kaçarken Brulee'yi bulması gibi.
Yok zaten mantığa oturduğu için iyi düşünmüşsün dedim.Bu yüzden olma ihtimali var.Fakat bir yonko adasını basıyorsak 1-2 zayiat vermeliyiz.Arc sonunda Pedro yaşarsa soğurum mangadan.Bu kadar da pollyannacılık sıkıyor beni.O yüzden olmasını istemem dedim.

Güzel düşünmüşsün.Aklıma yattı bu senaryo.Fakat vs çizmeden bitirmesin Sanji'ye arcı :D

Ayıptır söylemesi Wc de uzatmaları oynarken düşüncelerimin arasında Pudding-Chan takıldı.Dah önce bahsedildimi bu konudan bilmiyorum ama bu kız Okama ya da Futanari çıkmasın.Burun kanaması gerçek dünyada erkeklerde uçuş modu :ehe: açılınca görülebilen bir durum.Anime-mangada bunu açıkca ifade edemediklerinden (en azından seri H.. değilse) bu şekilde betimlerler.Kısacası ben Pudding'in uçuş takımları olabileceğini düşünüyorum :hoo:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık