Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 888 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalniz BM cok rezil oldu gencler. Dusununce hani baya baya kadinin tayfa ve kendisi rezil oldu . Duyulsaneler oldugu otoritesi fena sarsilir . Bu arada sizce luffy'nin odulu artar mi ?

Peros BM'yi pastayı hasır şapkalar çaldı diye kandırmıştı ve yalan söylediğimi öğrenince hasır şapkalardan sonra beni öldürecek demişti.Aynı şekilde Sanji ''BM'yi bayıltacak türden bir pasta yapalım'' demişti.Muhtemelen BM pastayı yiyince gerçekten bayılacak.Eğer o zamana kadar Luffy Kata'yı alamasa da en azından üstün gelirse hem Kata Luffy'e saygı duyabilir hem de Peros bizimkilerin yaptığı pasta sayesinde kurtulacağından bizimkilerin bu seferlik kaçmasına izin verirler mi acaba ? Hani minnet duygusundan dolayı.

Eğer bu tarz bir senaryo olursa BM baygın,Kata hırpalanmış,Cracker zaten yok bir tek Smoothie var.Eğer beklediğimiz gibi Teach gelirse adayı dümdüz eder.

Peros BM'yi pastayı hasır şapkalar çaldı diye kandırmıştı ve yalan söylediğimi öğrenince hasır şapkalardan sonra beni öldürecek demişti.Aynı şekilde Sanji ''BM'yi bayıltacak türden bir pasta yapalım'' demişti.Muhtemelen BM pastayı yiyince gerçekten bayılacak.Eğer o zamana kadar Luffy Kata'yı alamasa da en azından üstün gelirse hem Kata Luffy'e saygı duyabilir hem de Peros bizimkilerin yaptığı pasta sayesinde kurtulacağından bizimkilerin bu seferlik kaçmasına izin verirler mi acaba ?

Eğer bu tarz bir senaryo olursa BM baygın,Kata hırpalanmış,Cracker zaten yok bir tek Smoothie var.Eğer beklediğimiz gibi Teach gelirse adayı dümdüz ederler.
Saygı duymayı anlarımda bırakmak saçma değil mi? Mom düşse bile o adadan kimseyi çıkartamazlar. İki paralık olurlar. Kata düşse bile Smothie ve kalanlar indirmeli tabi Carrot bu bölümde belki büyük başlardan birazını temizlemezse.:D

Saygı duymayı anlarımda bırakmak saçma değil mi? Mom düşse bile o adadan kimseyi çıkartamazlar. İki paralık olurlar. Kata düşse bile Smothie ve kalanlar indirmeli tabi Carrot bu bölümde belki büyük başlardan birazını temizlemezse.:D
Ya işte o yüzden emin olamıyorum.Bizimkiler arc başından beri çok sıkıntı çıkardılar ama hani olur ya ''Bu seferlik gitmenize izin veriyoruz fakat bir daha ki karşılaşmamızda acımayız''.Bu tarz bir konuşma olabilir mi diye düşündüm.:D

Bu arc az çok şu şekilde devam eder:

Bu bölüm(888) => Boş.

Sonraki bir yada iki bölüm(889-890) => Luffy Katakuri ile kapışır. Biraz döver ama bolca dövülür. En güzel dövüş sahnelerinde sürekli bir Namilere, Sanjilere falan geçiş yapılır.

891 veya 890 => Bu iki bölümden birinin sonunda Luffy yeni bir teknik yada metod kullanacağını beyan eder. 1 Hafta ara.

890 veya 891 Sonrası => Luffy yeni açtığı teknikle Katakuriyi tokatlar ama Oda bize dövüşün zevkini çıkarttırmaz. Sürekli diğerlerine geçiş yapar. Savaşın nihai sona ereceği bölümde veya ondan bir öncekinde ara verilir.

Ya işte o yüzden emin olamıyorum.Bizimkiler arc başından beri çok sıkıntı çıkardılar ama hani olur ya ''Bu seferlik gitmenize izin veriyoruz fakat bir daha ki karşılaşmamızda acımayız''.Bu tarz bir konuşma olabilir mi diye düşündüm.:D
Olamaz bence, şimdi eşit dövüştüğü adamı bırakırsalar 2 sene sonra anaları için geri gelir. Bunlar aynı çaylak olsalar belki olurdu. İlerde ben seni geçeceğim diyebilirdi ama Kata biliyor ki Lufy ölmezse güçlenecek ve sonlarını getirecek. Hem bütün belayı açanları niye salsınlar?

Olamaz bence, şimdi eşit dövüştüğü adamı bırakırsalar 2 sene sonra anaları için geri gelir. Bunlar aynı çaylak olsalar belki olurdu. İlerde ben seni geçeceğim diyebilirdi ama Kata biliyor ki Lufy ölmezse güçlenecek ve sonlarını getirecek. Hem bütün belayı açanları niye salsınlar?
İşte dediğim gibi minnet duygusundan dolayı.Bilmeyerek bizimkiler hem Peros'un hayatını kurtarmış olucaklar bu yüzden Peros bizimkilere borçlu kalıcak.Hem de Kata Luffy'e saygı duyarsa ''Bu seferlik gitmenize izin veriyoruz fakat bir daha ki karşılaşmamızda aynı saygıyı göstermem'' minvalinde bir şey diyebilir.İki nedenden dolayı yani.Böyle bir istisna olursa şaşırmam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık