Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 759: Gizli Plan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sabo pert olmasa bile Fujitora'ya yenileceğini düşünüyorum. Eğer Sabo yenerse genel güç dengeleri tam bir fiyasko olur. Fujitora'nın üstünde kim var? Ama Sabo'nun üstünde yonkoular, Dragon, çeşitli korsanlar belki de kötü nesilden bir iki kişi

Roronoa Zoro

Yahu yedi işte oturaklı yumruğu, lamı cimi yok bunun.

Sonunda güzel bölümlere geldik galiba. Aylardır bu yumruğu bekliyoruz, karalar bağladık beklemekten vre.

Unknown

Bölümün özeti :D ;
Biraz daha şeytani güldüğünde bizim Luffy olmuş olacak. :D

Bilerek yemiş olabilir o yumruğu.Haftaya gülerken görürseniz şaşırmayın.

Numara çıkmasın.Luffy"nin en güçlü saldırısını görmek için yemiştir yumruğu.Adam psikopat sonuçta ilk darbeyi düşmandan filan alayım,tam olarak gücünü göreyim demiştir.
Aslında olabilme ihtimali var.Ama yinede çok düşük bir ihtimal.Ama haftaya gülerek göreceğimiz garanti.Gülerek görmesek bile iyice Şeytanlığı ortaya çıkacaktır.

Şimdi bir daha rooma aynı şekilde yakalanır mı dof emin değilim. Roomun sınırları belli shambles hareketini gördüğü an trebol da dof'a saldırabilir böylece law da vurulmuş olur. Ya da room'un dışına çıkmaya çalışır dof ki bu çok zor çünkü nerdeyse ada kadar büyük bir room görebiliriz. Bu yüzden dışarı çıkması çok zor. Ayrıca trebol'un silahı gitti elinden yeni bir silahı yoksa trebol da o kadar etkili olamayacaktır bu vsde. Son olarak Luffy ağır mallık yaptı bence grizzly magnum falan kullansaydı red hawk yerine dof topallamaya başlardı. Ama şimdi dof yine rahatça dikilecek karşılarına.
Trebol ün silahı derken ? O silah mıydı ben onun süs asası olarak düşünordum.Adamın tehlikeli olan kısmı meyvesi ve refleksleri yanlız :/

ya ingilizcem pek iyi değil, Luffy sinirlenerek rol mü yaptı, ve amaçları o anda mı o şekilde saldırmaktı, yoksa Law ve Luffy bu taktiği sona saklıyorlardıda luffy sinirlenince mi hemen yaptılar

Sabo pert olmasa bile Fujitora'ya yenileceğini düşünüyorum. Eğer Sabo yenerse genel güç dengeleri tam bir fiyasko olur. Fujitora'nın üstünde kim var? Ama Sabo'nun üstünde yonkoular, Dragon, çeşitli korsanlar belki de kötü nesilden bir iki kişi
Sabo'nun seviyesini bilmiyorsun ki daha, neyin fiyaskosundan bahsediyorsun? Fujitora = Amiral, Sabo = Devrimin 2 adamı. Sana Amiral > Devrimin 2. adamı dedirten nedir? Belki bu adam amiral ayarı yahut daha güçlü? Öyle olunca ikisinin de üstündekiler aynı kişiler oluyor. Yonkolar - Dragon - 1-2 eski korsan bir amiralden de sabodan da güçlüdürler.

beel.

Law kalbini geri aldığında ilk fırsatta vergoyu teklemişti trebolda teke gitmesin :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık