Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 759: Gizli Plan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sabo'nun seviyesini bilmiyorsun ki daha, neyin fiyaskosundan bahsediyorsun? Fujitora = Amiral, Sabo = Devrimin 2 adamı. Sana Amiral > Devrimin 2. adamı dedirten nedir? Belki bu adam amiral ayarı yahut daha güçlü? Öyle olunca ikisinin de üstündekiler aynı kişiler oluyor. Yonkolar - Dragon - 1-2 eski korsan bir amiralden de sabodan da güçlüdürler.
Dragon=Spandam bir kere.:(

Unknown

Smoker'ı düşün juttesiz saboyu düşün fıratpensiz yine iyi savaşırlar ama bence silahlarıyla daha iyiler. Sen dersen hayır silah fazlalıktır ona da saygı duyarım.
Alakasız..Smoker ı meyvesi hasar verici değil yani mecbur kullanmak zorunda..Sabo ise önceden meyve yeteneği yoktu Boruyu kokalayıp öyle dalıyordu..Şimdi Borusu olmasada devasa hasarlar verebilir..

Haklısın da Dünya Hükümeti ve Denizciler böyle bir durumda daha güçsüz görünüyorlar sanki. Fujitora karşı taraftaki en güçlü 3 4 kişiden biri bence. (Gorosei'yi kocamış politikacılar varsayıyorum) Bu da can sıkıcı bir durum.
Düşündüğünün aksine WG ve Denizciler çok güçlü. 7 Shichi + 3 Amiral + Akainu + Kong + CP0 ve benzeri daha önce gösterilmemiş güçlü karakterler... Burada zayıf taraf Devrimciler oluyor. Düşün 12 yıl önce Dragon, Goa'yı kurtarmak için yeterli gücüm yok diyor, 12 yıl sonra bakıyoruz devrimcilerin 2. adamı amiral yenecek seviyede değil, mera mera yiyor anca denk dövüşebiliyor. Bence asıl fiyasko burada. Yani WG'yi devirmeyi amaçlayan Devrimcilerin 2 amirali tutacak adamının olmamasıdır fiyasko. Korsanlarsa zaten birlik içinde değiller, o açıdan güçlü organizasyonları yok. Yonkolar, denizciler duymasın diye bütün işlerini yer altından yürütüyor, düşün işte.

Bölüme az önce tekrar baktım da 1 vs 2 olmuş resmen, Trebol hiç müdahil olmamış. Gelecek bölüm temiz bir dayak görebiliriz.

Dof o kadar kuşkulanıyor Luffy Law'a doğru koşarken sonra gömşürüyor Luffy buna. Mingo'ya hiç yakıştıramadım Luffy'ye kaptırdı oralardaki en kötü olma işini. :(

Sonunda ya güzel bir bölüm.
Dof Red hawk'ı yedi bana mısın demedi [ Hordy örneğini verecek olursak adam Red hawk'yı yediğinde feleği şaşmıştı ]
Sümük oğlan 5'e bölündü bakalım haftaya ne olacak.

O değilde 5 tane adamı 1 kukla yapmak ne fantazi ya :confused:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık