Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 759: Gizli Plan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Unknown

Hohohohoho şaşırdım :D Sonunda usturublu bir yumruk oturttular ama gerçek olmayabilir. Sonuçta adamın kafasını kestiler bana mısın demedi. Ayrıca daha ilk sahnelerden kallavi bir yumruk oturtturmak bizimkilerin işi değil. Fake çıkabilir tahminimce. ''Damn it'' dedi ama bilemiyorum. Yani o kadar çok fakir edebiyatı oldu ki inanasım gelmiyor :)
Bu sefer gerçek nedeni Room la direk Ana bedeni değiştirdi.Eğer buda gerçek değilse gerçekte Dofly diye birisi yoktur :(

Ne Bellamy'si arkadaş ya.Adam bir kaç sayı önce Luffy'nin kellesini almayı düşünüyordu.Dof için herşeyi verecek.Böyle adamın ne işi var tayfada.

Bellamy gelip Barto tayfaya gelmezse Oda çok küfür yer.Barto'nun yaptıklarını Usopp bile yapmamıştır.Böyle fedakar adam lazım tayfaya.Bellamy gibi heriflere gerek yok.
Yaptıklarını luffy'e değil de dofy'e yapmış olması mı sıkıntı? Adam en azından karaktersiz değil kaptan bildiği kişi kendisine ihanet etmesine rağmen yüzleşmeye gidiyor. Bunu hasırşapkalardan kim yapar?

Unknown

Ben de ilk anda bi gaza geldim ama dediğim gibi bilinçaltım izin vermiyor buna :D
Ama aslında dediğin gibi farketmesi biraz kıllandırabilir yinede bu sefer gerçektir.Ayrıca farketmesinden gerçek bedeni olduğunu anlayabiliriz.Room dan da kaçamayacağı için öyle demiş olabilir..

@ÜbelBlatt Yumruk yüzde yüz gerçek. Bundan fazlası trollük olur. Oda bunu yapmaz. Şüphe etmen anlamsız.

Luffy her ne kadar mal olsa da savaş zekası çok ileride. Bunun en güzel örneklerinden biri Enel'e yaptığı duvardan yumruk sektirme olayı. Güvenen bizim oğlana. Muhteşem takım oldular bu arada. Trebol'ü aradan çıkaracaklar. Son panelde üçe bölündü adam sanırım aradan çıkarırlar sonraki bölümde. 3. Corazon olayı da tahmin ettiğim gibi o koltuklara oturanların aldığı ünvanlar bu kumar kağıtları isimleri. Diamante Pica ve Trebol'ün kendi özel isimleri olmalı. Merak ettiğim 2. Corazon Dof.'un kardeşiyse 1. Corazon kim? Ya da 1. ise 2. Corazon kim? Oda önümüze bir yem daha attı.

Ama aslında dediğin gibi farketmesi biraz kıllandırabilir yinede bu sefer gerçektir.Ayrıca farketmesinden gerçek bedeni olduğunu anlayabiliriz.Room dan da kaçamayacağı için öyle demiş olabilir..
Umarım öyledir. Haftaya bölüm çıkarsa belli olacaktır. Eğer bu yumruğu yediyse biraz kolay sopa yer zorlayamaz pek diye düşünüyorum. Yok hayır bu da fake ise gg wp deriz çekiliriz :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık