Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 759: Gizli Plan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roronoa Zoro

Hani animatörler ekliyordu Red Hawk'a alevi? Bayağı alev sarmış etrafı la? Gearın dumanı mı yoksa o dedim, bayağı alev.

Unknown

İlk olarak kapak hikayesinden Jinbei gemiyi kurtarıyor sanırım.Gemi ne korsan nede denizci gemisi direk yolcu gemisi..

2. olarak Bekohekoheko diye gülmemi olur :ehe:

3. olarak 3. Corazan nedir yahu ? :/

4. olarak Room dan önce farkediyor Dofly ama kaçacak zamanı olmuyor.Kesinlikle konuşmadan anlaşmışlar resmen aşırı derece iyi ikili oldular.Bu savaştan sonra Luffy kendine yeni bir kardeş bile edinebilir..

Roronoa Zoro

Aynen öyle.Bizim velet yavaştan büyüyor mu ne:ehe:
Daha yeni yakın Luffy'nin bilgeliği hakkında bir şeyler yazmıştım genel tartışmada, E. Oda 250-300 bölümdür iyice gerzeğe çevirdi falan diye kızmıştım. İnsanlar da bu gerzek haline alıştı iyice. Eski haline döndü sonunda velet!

Hohohohoho şaşırdım :D Sonunda usturublu bir yumruk oturttular ama gerçek olmayabilir. Sonuçta adamın kafasını kestiler bana mısın demedi. Ayrıca daha ilk sahnelerden kallavi bir yumruk oturtturmak bizimkilerin işi değil. Fake çıkabilir tahminimce. ''Damn it'' dedi ama bilemiyorum. Yani o kadar çok fakir edebiyatı oldu ki inanasım gelmiyor :)

Daha yeni yakın Luffy'nin bilgeliği hakkında bir şeyler yazmıştım genel tartışmada, E. Oda 250-300 bölümdür iyice gerzeğe çevirdi falan diye kızmıştım. İnsanlar da bu gerzek haline alıştı iyice. Eski haline döndü sonunda velet!
Dönsün tabi ki,bu gevşek hallerini ben de pek sevmiyordum.Alabasta'daki Luffy çok iyiydi mesela.Vivi'yle tartışması,Croco ile olan konuşmaları falan çok iyiydi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık