Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 754: Lütfen Tanışalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roronoa Zoro

Kılıç ustalığını kast ettim.
Güzel bir meseleye değindin, Zoro'nun amacı hala Mihawk'ı geçmekse gitsin çayır çimen dolaşsın. Kılıç kullananların içinde en güçlü olan olmalı, yoksa çöpe döner. Gidip Shanks'ı alamadıktan sonra en güçlü kılıç ustasıyım dedirtirse millet g*tüyle güler mangakaya.

Tek yemediyse bile resmen 3.5 attı herif. Yemiş kadar oldu.

Meyve önemsiz bir etken mi? Hayvan gibi meyvesi var herifin.
Akainu güçsüz mü mesela meyvesi sayesinde bu kadar güçlü olduğu için? Yanlış mantık kuruyorsun.
Yok la bu herif bence çok dayanıklı çıkacak.Yediği darbe daha da kızdırmıştır o kadar.

Arkadaşın demek istediğinin bu olduğunu sanmıyorum Aydın.Şimdi Akainu'nun magması başka kaya meyvesi başka.Hızlı olan biri o koca koca kaya yumrukları yemez.Geppou yapan birisiyse zaten tamam çok daha rahat olur.Hızlı değilse bile o yumrukları kesebilir,darbe ile parçalayabilir.Pica o formunda kendi çapında adamları alamaz bence.Ha şu var rakibi de onu alamaz büyük ihtimal gerçek bedeni bulması zor olduğu için.Anca taş atar.Toplu savaşta falan işe yarar ama çok da iyi bir meyve değil.Kılıç ustalığı da bence çok iyi değil.Adam kılıcı sallıyor Luffy çok kolay sıyrılıyor bir de ucyi alıyor ha omzuna :D Hantal birisi gibi duruyor ek olarak.

Benim Trebol'den beklentim var bu üçlü arasında.Başlarda neden bilmem en zayıfları budur diye düşünüyordum ama sonradan böyle olmadığını gösterdi bence.

1-Meyvesi çok iyi.Adamı yapıştırıyor olduğu yere.Üçlü arasında en sakat meyve bu bence.Yakın dövüş için birebir.Denk getirdi mi mıhlar.Logia olduğu için savunmada avantajlı diyebiliriz.

2-Sineği vuracak kadar iyi nişancı.Uzak dövüşte de varım diyor adam.

3-Çok hızlı.Klon Robin ile aralarında azımsanmayacak bir mesafe var ama hemen bir alttaki kareye baktığında çökmüş Robin'in tepesine.

Adam komplike.

@learnihongo

Darbeyi alıyor zaten.Ağzından kan çıkıyor.Ama soldaki karede Zoro'ya baktığını görebilirsin işi falan bitmemiş yani.

Roronoa Zoro

Yok la bu herif bence çok çıkacak.Yediği darbe daha da kızdırmıştır o kadar.

Arkadaşın demek istediğinin bu olduğunu sanmıyorum Aydın.Şimdi Akainu'nun magması başka kaya meyvesi başka.Hızlı olan biri o koca koca kaya yumrukları yemez.Geppou yapan birisiyse zaten tamam çok daha rahat olur.Hızlı değilse bile o yumrukları kesebilir,darbe ile parçalayabilir.Pica o formunda kendi çapında adamları alamaz bence.Ha şu var rakibi de onu alamaz büyük ihtimal gerçek bedeni bulması zor olduğu için.Anca taş atar.Toplu savaşta falan işe yarar ama çok da iyi bir meyve değil.Kılıç ustalığı da bence çok iyi değil.Adam kılıcı sallıyor Luffy çok kolay sıyrılıyor bir de ucyi alıyor ha omzuna :D Hantal birisi gibi duruyor ek olarak.

Benim Trebol'den beklentim var bu üçlü arasında.Başlarda neden bilmem en zayıfları budur diye düşünüyordum ama sonradan böyle olmadığını gösterdi bence.

1-Meyvesi çok iyi.Adamı yapıştırıyor olduğu yere.Üçlü arasında en sakat meyve bu bence.Yakın dövüş için birebir.Denk getirdi mi mıhlar.Logia olduğu için savunmada avantajlı diyebiliriz.

2-Sineği vuracak kadar iyi nişancı.Uzak dövüşte de varım diyor adam.

3-Çok hızlı.Klon Robin ile aralarında azımsanmayacak bir mesafe var ama hemen bir alttaki kareye baktığında çökmüş Robin'in tepesine.

Adam komplike.

@learnihongo

Darbeyi alıyor zaten.Ağzından kan çıkıyor.Ama soldaki karede Zoro'ya baktığını görebilirsin işi falan bitmemiş yani.
Abi nasıl bire birde etkisiz? Adam kayayı manipüle edip yerden bitiyor.Saldırı alacağı an geri yerin içine kaçıyor, yeri manipüle edip saldırı yapıyor. One Piece evreninde olsam ilk 10'uma sokarım bu meyveyi. Toplu savaşta, birebirde, her türlü etkili.

Pica yenilmemişse bile ölü taklidi yapmaktan başka yapacağı bir şey yok daha. Ben hepsine yeterim diyordu ağır tek yedi hani :/

Benim düşüncem Dof ve Luffy'yi işin içine katmadan tayfaları düşünürsek bizim tayfa Dof'un tayfasını parçalar. İyice emin oldum bundan.

Abi nasıl bire birde etkisiz? Adam kayayı manipüle edip yerden bitiyor.Saldırı alacağı an geri yerin içine kaçıyor, yeri manipüle edip saldırı yapıyor. One Piece evreninde olsam ilk 10'uma sokarım bu meyveyi. Toplu savaşta, birebirde, her türlü etkili.
Saldırıda iş yok işte.Sen sanıyor musun Sanji gibi Luffy gibi Vergo gibi hızlı adamlar o yumrukları yer ? Chinjao-Elizabello gibi hantal adamlar da gördüğün üzere kaçamayacağı için parçaladı yumruğu.

Ha defansif anlamda çok iyi bedeni bulmak zor olduğu için adam çizik almıyor.Ama nerede çok iyi ? Kayanın bol olduğu yerde.Deniz savaşı çıksa iş kılıç ustalığına kalır.Gerçek bedeni bulunduğunda iş kılıç ustalığına kalır.Onda da bana pek iyi gelmedi.Dedim ya Luffy omzuna Ucy'i alıp öyle sıyrılıyor :D Zaten dikkat et Zoro ile ilk karşılaştıklarında Zoro bedeni bulamadığı için bir şey yapamamıştı ama Pica da bir şey yapamamıştı,çizik yoktu Zoro'da.Ne zaman gerçek bedeni ortaya çıktı Zoro 1080 poundu ağzına soktu.

Ayrıca:

Magma,buz,ateş,ışık,meteor,anka,elektrik,yapışkan,zehir,karanlık,deprem,ip,ope ope gider de gider ne ilk 10'u la meyve mi kalmadı :D

Zoro reisi görmek güzeldi.Bu bölümden sonra bir zoro fanı olarak E.oda nın sanji ye gerçekten acımasız davrandığını düşünüyorum.Pica nın geri döneceğini düşünüyorum klasik önce artislik sonra yenilgi en sonda power up la yenmesi lazım yoksa bu zoronun önüne doğru düzgün rakip çıkmadığı 3. arc olacak.En sonunda adam can sıkıntısından gidip amiralle kapışıcak:cool:.Ayrıca turnuvaya katılanlarında çoğu çöpmüş zoro bile 1-2 katılımcı hariç(kesinliği hariç yinede kapışır.) hepsini indirebilirmiş bence.

Zoro, Pica'ya falan vurmadı benim gördüğüm. Adam sadece Zoro'nun saldırısının büyüklüğüne şaşırdı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık