Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 754: Lütfen Tanışalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roronoa Zoro

Zoro sıkılıp toptan yardı, ikiye böldü lan kocaman herifi hahahaha :D

Bu oda hep zoro fanı ben biraz zorlanır diye tahmin ediyordum. Hızını alamayan zoro mingonun peşine düşüyormuş. Bu arada Robinlerin gelişi komikti ya Barto umarım tayfaya gelir. Adamın tipe bakın ya, ah sanji ah ne oldu ne bitti her hafta umutla sanji diyorum ama yok :/

Kanjuro :( İlk başta gördüğümüzde saçı bağlı karizma bir samuray çıkacak diye düşünmüştüm.Tam ucube çıktı la :S

Zoro'yu görünce ustasının ne kadar hayvan olabileceğini düşündüm cidden amiral seviyesi çıkacaktır bu Mihawk.

O değil de bu arcın bitmesi ne kadar sürer acaba ? Luffy'nin dövüşü var daha ki ilk başta yenilme durumu olması muhtemel.Kyros dövüşü,Cavendish dövüşü,kolezyum ordusunun dövüşü derken bir 25-30 bölümü daha görür herhalde bu arc.

allahtan zoro var da tayfanın korsan olduğunu hatırlıyoruz, çabucak kid li bölümlere gelsekte piskopatlıkların yoğun olduğu kısımları görsek

Unknown

Zoro Capon diye hep kıyak yapıyor Oda bu elemana :/ Aynı şekildede Fransızlara bir garezi var bu Oda nın :artiz: Kanjuro nun tip normal demiştim ama bildiğin Okama bu adam :( Niye böyle şeyler yapıyor bu adam ya :( Samuray diye Okama çiziyor :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık