Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 754: Lütfen Tanışalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim anlamadığım madem boydan boya yarabiliyorsun, neden taşı kayayı kesiyorsun? Mantığı ne ulan? Milleti tepesine koşturacağına yar geç işte.
Yalnız şunu eklemeyi unutmuşum; Luffy'nin ve atın bakışları efsane:
Sol üst kare, HAHAHAHAHA.
Bu çocuğu bu yüzden seviyorum, keşke bu kadar laçka olmasa diyorum bazen ama sonra bu halini görünce kendimi gülmekten alamıyorum. :D

oda samurayları hep harcadı . koskoca samurayları ne hale sokmuş tiplere bak ya :(
bu dellinger önüne geleni tokatlıyor arkadaş hep mi çöp bu kolezyum ekibi.gerçi hala ayakta olan sağlamlar var ama bu dellinger'ın üst üste 2-3 adam indirmesi hoş olmadı.ama boksör adam tutacak herhalde onu
zoro'ya söyleyecek bişey yok zaten :D

oda samurayları hep harcadı . koskoca samurayları ne hale sokmuş tiplere bak ya :(
bu dellinger önüne geleni tokatlıyor arkadaş hep mi çöp bu kolezyum ekibi.gerçi hala ayakta olan sağlamlar var ama bu dellinger'ın üst üste 2-3 adam indirmesi hoş olmadı.ama boksör adam tutacak herhalde onu
zoro'ya söyleyecek bişey yok zaten :D
Kolezyum ekibini geçtim de Chinjao ? Bu adam hepsinden ayrı bir seviyede ama hala bir şey yaptığı yok.Dellinger ile Machvise'yi üst üste koyup dövecek bir adam bu la.Ama mangaka tarafları dengede tutmak için efsane dedirttiği adamı bile ezecek sanırım.

bölümün özeti şu ; zoro, picaya ulan ezik birde bu levelle kaptanımın peşinden gidicektin deyişi :ehe:

sonrada tam yerini anlayınca, allah ne veridyse 1080 pound houyu gömüşü... :D

-ayrıca zoronun; hasırsapka tayfası, sadece hasırsapka ve tanrı usopptan olusmuyor,gelecekteki en iyi kılıcustası olan benide sayın ve senle benim aramda seviye farkı var yeğen deyişide süperdi.

son olarak;barto bizim tayfaya sart beyler... :)

dipnot ; zoro, picaya senle benim aramda fark var diyor.bu capınla nasıl olurda kaptanımın peşinden gitmeyi düşündün deyip eziyor.hasırsapka tayfasında bende varım derken, luffyi tamamda, usoppu bile sayıyor.ama konusmalarda sanji gecmiyor ve neredeyse aylardır kıvırcık kas ortada yok :oleyo2:

Roronoa Zoro

Yalnız bu Zoro hiç zorlanmadı Mr. 1'dan beri. Bu ne iş arkadaş yahu? Mihawk gidiyor Vista ile 1 e 1 atıyor ve üstünlük kuramıyor, zoro gidip Vista'ya en azından yakın herife tek atıyor. Çok saçma oldu bu lan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık