Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 748: Geri Ödeme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hacı sen niye bu kadar küçük görüyosun amiralleri ya. :D Dünkü çocuk değil bu adamlar, abartmayalım lütfen. :)
Ya siz bana diyonuz ki adaya bir amiral daha gelse olay bitmiştir ama eskide kaldı o amiralliğin büyüklüğü burası yeni dünya burada olayı İmp. bitirir.

La düşün iki amiral vs Dof ve tayfası Sabo Luffy ve tayfası law ne olur:(
İşte bak açık iki amiral aynı anda da gelse işleri yine yaş bu ada da zaten ada hayvan kaynıyor. Bak Burgess yazmamışım bide
Amiraller büyük ama bu ada amirallerden daha büyük anlayamadığınız nokta burası:a:

Ya siz bana diyonuz ki adaya bir amiral daha gelse olay bitmiştir ama eskide kaldı o amiralliğin büyüklüğü burası yeni dünya burada olayı İmp. bitirir.

İşte bak açık iki amiral aynı anda da gelse işleri yine yaş bu ada da zaten ada hayvan kaynıyor. Bak Burgess yazmamışım bide
Amiraller büyük ama bu ada amirallerden daha büyük anlayamadığınız nokta burası:a:
Yazarken sanki koramirallerden bahsediyomuş gibi yapıyosun yapma abi ya, o kadar da değildir. :(

senin anlayamadığın nokta da Dofilamingo hem devrimcilerle hem de öldürmeye çalıştığı luffylerle birlikte amirale saldırmaz.

Yazarken sanki koramirallerden bahsediyomuş gibi yapıyosun yapma abi ya, o kadar da değildir. :(
Ben sana yazmıyom, sen git :/

senin anlayamadığın nokta da Dofilamingo hem devrimcilerle hem de öldürmeye çalıştığı luffylerle birlikte amirale saldırmaz.
Arkadaşlar bana oraya bi amiral daha gelse ortada ada filan kalmaz diyor bende o işler kolay değil diyom:)
Adayı festival havasına çevireceklerse benim vs'imden kazanan taraf olarak çıkacaklar:good:

İki amiral o adayı paket yapar.:artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık