Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 748: Geri Ödeme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sabo'nun ateşi Akainu'nun lavının karşısında diz çöküp tövbe ister.:D

Fuji,Akainu ve Kizaru üçlüsü ve arkasındaki denizcilerle o adayı bence duman ederler.Birazcık zorlanırlar fakat her türlü alırları.

Akainu'ya çizik atacak karakterler Dof,Burgess,Sabo,Luffy ve Law'dır.Diğerlerini gözü kapalı yener Akainu.

Amiral seviyesi derken bence kizaru ve kuzan ı almamiz gerekiyor bence. Fuji nin gücünü daha görmedik bence. Dof ne kizaru ne de kuzan seviyesi bence .

Alpamis

LearNihongo

Kardeşim orda Law Luffy Zoro amiral için çerez olur demişsin.Ben Luffy ile Zoro'nun artık bu saatten sonra Amiral gelse bile öyle kolay kolay haşamat edilmeyeceklerini düşünürken hatta Luffy'nin bile belli süre oyalayabileceğini düşünürken sen Law Luffy Zoro Amiral için çerez olur demişsin.Artık o işler geçti bence bu saatten sonra bu adamların karşısına geçecek adamlar Amirallerin bir tık altında olacak kişilerdir.Bu arc sonunda bile Doflamingo'yu tek başına yenebilirse Luffy Zoro Sanji üçlüsü Amiral alabilir bence

Sabo
Dof
Luffy
Law
Burgess
Zoro

bu adamların hepsini birden hiç bir amiral tek başına indiremez. Bir kere sabo ve dof zaten amiral ayarında. Sabo ise direk amiral seviyesinde. burgess bir amirali indiremese bile dövüşten sonra amiral öyle elini kolunu sallayıp gidemez kanımca. law zoro ve luffy amiral için çerez olur.
Adam kendiyle çelişmiş. Baştan yukarda saydıklarını bir amirel tek basına indiremez demiş. En alt kısımda da law zoro ve luffy amiral için çerez olur demiş. Ya son cümlesini yanlış kurmuş ya da çelişki.

Ya bunlar müttefiklik kurmalarına rağmen Yonkou indirme ihtimalleri şu an için düşük olan adamlar. Amirallerde Yonkouların 1,2 tık altı. Öyle hemen nereye indiriceksiniz amiral falan :D üçü yine bir süre oyalar ama tek başına kaldıklarında ışık hızında tekmeyi yerler. 2 yıl eğitim almakla Kk olunsaydı... Daha yolun yarısına bile yeni yeni geliyorlar bence Amiral falan bizimkileri aşar.

Dofun yerinde amiral olsa mesela akainu, luffynin surat gitmisti. Zoroyu da fujide gorduk. Law anca amiralden kacar. Amiral icin erken bence.

Ubelblatt

Birisi bu adamlar amiral alamaz demis.ben de luffy zoro law olmasa bile alirlar dedim. Sen yanlis anlamissin. Telden yazmak ne zor.
Yok zaten dediğim gibi yazım yanlışı olmuş olabilir.

Sabo
Dof
Luffy
Law
Burgess
Zoro

bu adamların hepsini birden hiç bir amiral tek başına indiremez. Bir kere sabo ve dof zaten amiral ayarında. Sabo ise direk amiral seviyesinde. burgess bir amirali indiremese bile dövüşten sonra amiral öyle elini kolunu sallayıp gidemez kanımca. law zoro ve luffy amiral için çerez olur.
Ahah ne adamsınız fanı olduğunuz adam hiçbir şey olunca amiral karşısında bi anlık hemen araya Luffyde sıkıştırın:)
Luffy çerezlik görmek bu saatte zaten ayrı bir başarı adam kimlerin peşinde ama hala çöp bazı arkadaşlara göre
Luffy law Zoro çerezleri o Issho güzel bi döverler siz rahat olun:good:

he araya luffyi sıkıştırdım. Dof karşısında ezilen bendim sanki. CCye yenilen de bendim. Sanki luffy amiral karşısında durabilecekmiş gibi yazmayın bari. Hiç bir halt yiyemez luffy bir amiral karşısında. Zoro da yiyemez law da. İlla fanlık yapacaksınız ya.
Tabii zaten ezilmek bi yumruk yemek değil mi?;) İki kere saldırısından tüymek veya araya bi saldırı eklemesi önemli değil aslında bir vs de hiç bir şey önemli değil her şey Sonuç dimi:(
CC imiş la neyse yazmayım o konu hakkında nasıl olsa yav he dicen geçcen. Valla arkadaş öyle bi durur ki şaşırırsın Dofu almaya sen gitmediğine göre:byee:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık