Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1030: Her Şeyin Geçiciliği

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 95 37.4%
  • Orta

Kullanılan: 70 27.6%
  • Kötü

Kullanılan: 89 35.0%

• Kullanılan toplam oy
    254
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İlginç... Güzel bir bölümdü. Beğendim hala şaşkınım.
Üç kaptanlar ortaklaşa savaşa girdiklerinden beri beklediğim şey oldu. Kid ve Law uyandırma açtılar. Tabi Luffy'den önce açıyorlar diye handikaplı ve sınırlı tabi. Luffy de uyandırdıktan sonra özgürce kullanmalarına izin verir Oda.
Ama ikidir dikkatimi çekiyor. Bu Oda Law ve Linlin arasında bir şey mi işlemeye çalışıyor?
Çatıda Linlin'e saldıran tek kişi oydu. Şimdi Linlin'i ilk kanatan kişi de o oldu.
Hm...

29 Ekin münasebetiyle Oda'dan bize gelen güzel jesti de geçmeyelim. Drake Apoo ve Numberslara ayar veriyor. Adamım be! Yürü gökkurt, kim tutar seni.

Tayfadan Franky ve Jimbei dışında herkesi gördük galiba. Açıklamaları da içeren güzel bölümdü. Bütün adayla ilgili detaylar geldi. Kinemon'u saymazsak iyiydi de olsun o da artık.

Adamım Randolph gelmiş Wano'ya. Big Mom'ı kurtaracak adam.

Aha benim gibi bir Randolf fanı daha. Linlin'den sonraki favori Wholecake karakterimdi be. :utan: Crane de gelmiş midir acaba?

Fujitora'nın meyvesini yemesi geçen senelerde onaylanmıştı diye biliyorum. Kartlarda olmalı.
Bilmiyordum onu. Her saldırısını kılıcıyla yapınca, meteoru kılıcıyla indirince öyledir diye düşündüm.

Kılıca yedirdiyse nasıl kullansın yav. Bence kendisi yedi.
Kılıca meyve yedirme olayı var zaten. Kinemon ölmemesine bile bir kılıf uydurdu. Oda kesin buna da bir kılıf uydururdu bence. :D

Big Mom'a ilk hasar veren kişi Law oldu yine de bunlar Big Mom'u durdurmaya yetmez.

Daha gücünün yarısını bile göstermedi bu veletlere karşı, muhtemelen o demir yığınını bu şekilde eritecektir.

Big Mom düşmez, ama burada iyi hasar alacaktır.
Kral hakiyi şelale gibi akıtıyor kadın daha kullanmadı,envai çesit elementel saldırıları var kullanmadı,meyve uyanışı da olabilir.

Koca ana daha bir şey göstermedi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık