Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1030: Her Şeyin Geçiciliği

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 95 37.4%
  • Orta

Kullanılan: 70 27.6%
  • Kötü

Kullanılan: 89 35.0%

• Kullanılan toplam oy
    254
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kid,Fujitora olma yolunda ilerliyor.
Olamaz. Fujinin meyvesi herşeyi çekip itiyor manupule ediyor. İnsanları bile. Kid sadece metalleri. Kidin uyanışlı hali bile standart fuji meyvesi etmiyor. Fuji resmen kidin hiyerarşik üst meyvesine sahip denebilir. Muhtemelen ileride onaylanır. Bu arada kidin meyvesi logialar karşısında resmen çöp. Kizaruyu mıknatıs yapsan ne olur. Tüm saldırıların haki eklemediğin sürece içinden geçip gidecek. Ayrıca hızlı karakterler o demirlerden kaçabilirler bence. Mesela luffy g4 ile anlık yer değiştiriyor denebilir. O demirler luffyi yakalayana kadar ohoo. Veya law. Çat diye ışınlanıyor. Veya tüm demirleri bir anda adanın öbür ucuna ışınlayabilir. Valla kidin uyanışı çöp. Temas etmediği demire haki de ekleyemez. Full koka basan birisine ne yapabilir? Bence bigmom hasar almadan çıkacak. Adam kaidoya o kadar press yaptı bana mısın demedi.

Kinemonu gerçekten sevmiştim ama abi bujiler meme yapmış tam oturmamış ondan böyle diyen sanayi esnafı gibi adam tam birleşmemiş ondan ölmüyor demek de ne biliyim ya kos koca yonkou birinin ölüp ölmediğini mi hissetmiyor yada niye kılıcı beline saplasın, saplar kafasına veya göğsüne gider bu adamlar 40 50 senedir korsan ne bu şimdi. Artık karakter öldü ,epik bir sahne oldu diyemiyorum ben . Kim ölürse ölsüngeri gelecek gibi hissetiriyor . Roger da ölmedi aslında idam edilirken hastalığına denk geldi o anda iyileşti desin mezar falan görmedik devlette bu gerçeği sakladı desin . Gerildim valla ya

Big Mom'a ilk hasar veren kişi Law oldu yine de bunlar Big Mom'u durdurmaya yetmez.

Daha gücünün yarısını bile göstermedi bu veletlere karşı, muhtemelen o demir yığınını bu şekilde eritecektir.

Big Mom düşmez, ama burada iyi hasar alacaktır.

Olamaz. Fujinin meyvesi herşeyi çekip itiyor manupule ediyor. İnsanları bile. Kid sadece metalleri. Kidin uyanışlı hali bile standart fuji meyvesi etmiyor. Fuji resmen kidin hiyerarşik üst meyvesine sahip denebilir. Muhtemelen ileride onaylanır. Bu arada kidin meyvesi logialar karşısında resmen çöp. Kizaruyu mıknatıs yapsan ne olur. Tüm saldırıların haki eklemediğin sürece içinden geçip gidecek. Ayrıca hızlı karakterler o demirlerden kaçabilirler bence. Mesela luffy g4 ile anlık yer değiştiriyor denebilir. O demirler luffyi yakalayana kadar ohoo. Veya law. Çat diye ışınlanıyor. Veya tüm demirleri bir anda adanın öbür ucuna ışınlayabilir. Valla kidin uyanışı çöp. Temas etmediği demire haki de ekleyemez. Full koka basan birisine ne yapabilir? Bence bigmom hasar almadan çıkacak. Adam kaidoya o kadar press yaptı bana mısın demedi.
Evet ve bu Fuji'nin meyvesi kısıtlanmış hali. Yüksek ihtimal dengesiz olmasın diye Oda meyveyi kılıca yedirmiş. Eğer direk meyveyi yemiş olsaydı bence aşırı dengesiz bir güç olurdu yerçekimi meyvesi.

Evet ve bu Fuji'nin meyvesi kısıtlanmış hali. Yüksek ihtimal dengesiz olmasın diye Oda meyveyi kılıca yedirmiş. Eğer direk meyveyi yemiş olsaydı bence aşırı dengesiz bir güç olurdu yerçekimi meyvesi.
Fujitora'nın meyvesini yemesi geçen senelerde onaylanmıştı diye biliyorum. Kartlarda olmalı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık