Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1030: Her Şeyin Geçiciliği

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 95 37.4%
  • Orta

Kullanılan: 70 27.6%
  • Kötü

Kullanılan: 89 35.0%

• Kullanılan toplam oy
    254
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Apoo&Drake panelleri güzel.
Her şeye rağmen Law ve Kid'in verdikleri mücadele takdiri hak ediyor.
Yamato'nun Momonosuke'nin işi başaramama ihtimalini düşünmesi, o kadar da kafadan gidik olmadığını gösteriyor. İyi detay.
Karakterlerin anlık durumlarını göstermesi de iyi. CP0 harekete geçmiş. Denjiro çizilmemiş.

Kınlar arasında sevmediğim kimse yok ama Kin'emon'un yaşaması hadi neyse ama ölmeme sebebi çok zorlama. Üstüne bir de Kiku da yaşıyor. Oda kimseyi öldürmemekte kararlı.
Big Mom, haki yakmasın diye gözlem hakisi açmadan mı dövüşüyor, bu nedir kardeşim? Tamam anladık Yonkou'lar ciddiye almadan, gelen saldırılara kafa atarak dövüşüyorlar da Luffy hariç gözlem hakisi kullanan yok koca arc'ta. Bu karakterin gücünü kısmaktır.

Raizo vs. Fukurokuju son sürat devam ediyor anlaşılan. Ninjalar çok hızlı hareket ettiğinden çizemiyor herhalde. Biraz yorulsunlar.

Son düzenleme:
Bigmoma haki ile zarar verememeleri beni biraz düşündürüyor açıkçası. Şimdi bu arkadaşlar diyelim ki Bigmom'ı indirdi ama sahip oldukları haki sayesinde değil üzerine demir atarak yenmiş olacaklar.. İşler ciddiye bindiği zaman bu ikisini teketekte amiraller paketler. Öyle yonkou yendim çok güçlendim olmazlar ve yonkoular düştükten sonra geriye bir tek Luffynin haki seviyesi üst seviye kalacak gibi duruyor aşırı dengesiz.

Bigmoma haki ile zarar verememeleri beni biraz düşündürüyor açıkçası. Şimdi bu arkadaşlar diyelim ki Bigmom'ı indirdi ama sahip oldukları haki sayesinde değil üzerine demir atarak yenmiş olacaklar.. İşler ciddiye bindiği zaman bu ikisini teketekte amiraller paketler. Öyle yonkou yendim çok güçlendim olmazlar ve yonkoular düştükten sonra geriye bir tek Luffynin haki seviyesi üst seviye kalacak gibi duruyor aşırı dengesiz.
Bence bu yüzden üst düzey haki sahibi olmayanların meyve uyanışıyla bu gücü telafi etmeleri bana mantıklı geliyor.

Meyve uyanışı güç olarak haki kadar etkili olacak seride.

İnanılmaz. Kimse ölmemiş. Oda çok iyi sahneler yazıp berbat etmeyi başarıyor, öyle ki düşman diye yazdıklarını bile öldürmüyor adam. Mama yine ayağa kalkar, bunların enerjisi tükenir normalde; yine de canım sıkıldı uyandırılmış güçle dövülmesine.

CP0 heyecanlandıran tek etken oldu bile denilebilir, o da ne yapacakları tam belli olmadığı için. Bölümler iyi ama heyecanlandırmıyor artık, her şeyin olması gerektiği gibi olacağı belli çünkü. Luffy çatıdan düştüğünde hissettiğimi bir daha hissedemedim, yine de iyimser davranmak istiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık