Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1006 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji haterlığının konuyla ne alakası var. Kim sanji hater'ı bu arada? Ben mi:d
Ne uğraşmak ne uğraşmak ama. Jinbei moçisini ıslatınca dudaklarını ısırıyordu Kata:d
Peros'a p.up lazım diyen sen tabi ki ben olacak değilim xd.Aynen üzerine yonko tanklayan Bege,Pedro,yonko uçuran Jinbei falan geldiği taktirde bunlardan sıyrılıp Luffy'yi falan yakalamak basit iş sorma xd.Akainu yapınca müko olur ama değil mi xd.

Bu arada king den bir halt olmaz. 2.adam rolü kesen ergen abisi.Elinden silah tutamayan birisini ciddiye almak mı ? Hayır :D Ne marco ne de kata kadar saygın olur. Queen zaten komedi karakteri. S*nji lik işte 2 vasıfsız kapışsın.

Peros'a p.up lazım diyen sen tabi ki ben olacak değilim xd.Aynen üzerine yonko tanklayan Bege,Pedro,yonko uçuran Jinbei falan geldiği taktirde bunlardan sıyrılıp Luffy'yi falan yakalamak basit iş sorma xd.Akainu yapınca müko olur ama değil mi xd.
Evet. Bu haliyle Peros alabileceğine dair mıskal bir şey göstermedi adam. Bunu dedim diye mi hater oldum şimdi:d
Yonko tanklayan, yonko uçuran, mhhhhhhhhhh muazzam ön adlar bunlarkalsjflasd
Saka bir hafta uğraşsa Marco'yu indiremez bu arada:d Beni başkaları ile karıştırıyorsun sanırım canım kardeşim.

Evet. Bu haliyle Peros alabileceğine dair mıskal bir şey göstermedi adam. Bunu dedim diye mi hater oldum şimdi:d
Yonko tanklayan, yonko uçuran, mhhhhhhhhhh muazzam ön adlar bunlarkalsjflasd
Saka bir hafta uğraşsa Marco'yu indiremez bu arada:d Beni başkaları ile karıştırıyorsun sanırım canım kardeşim.
King'in gagayı yamultmuş adamın Peros'u alabileceğine inanmamak seni haterdan başka bir şey yapmaz kekom xd.Valla işimize gelince ne güzel adlar yakıştırıyoruz benden iyi bilirsin ama sen xd.Saka bir hafta uğraşsa Marco'yu indiremez mi o yüzden mi Akainu 4 tanesini sololar diyordun.Hatlar mı karıştı ? Evrenler mi değişti reis ne oldu gözünü seveyim :D Marco'nun featleri Kata'dan iyi bu arada.Ben aksini söylemedim.Ha ama bu King'e yaptığını Kata'ya yapabilir anlamına gelmiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık