Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1006 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
King'in gagayı yamultmuş adamın Peros'u alabileceğine inanmamak seni haterdan başka bir şey yapmaz kekom xd.Valla işimize gelince ne güzel adlar yakıştırıyoruz benden iyi bilirsin ama sen xd.Saka bir hafta uğraşsa Marco'yu indiremez mi o yüzden mi Akainu 4 tanesini sololar diyordun.Hatlar mı karıştı ? Evrenler mi değişti reis ne oldu gözünü seveyim :D Marco'nun featleri Kata'dan iyi bu arada.Ben aksini söylemedim.Ha ama bu King'e yaptığını Kata'ya yapabilir anlamına gelmiyor.
Dur olm ipşa etme hemen. İnsanlar zamanla değişir hem. Sen gittiğinden beri buralar çok değiştisdalkfjasşld

Aynı muameleyi Kata da yapar bu ikiliye. Kata özel adamdı. O yüzden özel rakibi oldu Luffy gibi.
Bence de. Katakuri Marco’nun şu an yaptığına benzer şeyler yapabilir. Geleceği görüyor adam.

Kaidonun adamları biraz alık. Düz savaşan dinazor grubu işte. Meziyetleri çok yok.

Ancak bu şov uzun sürmez bence King ve Queende şovunu yapacak, o yüzden beklemek lazım.

En az kata mı? Adam yonkou seviyesi neredeyse Kata ile kıyaslanmamalı. Kata da iyidir ama Marco ile kıyaslanamaz.
ne king de ne de queen de ciddi bir hasar yok. marco ikisini de tutuyor. ikisini de yenmiş değil. bu bölüm marco'yu parlattı ve bence sağ kol seviyesi olduğunu gösterdi. bir sonraki bölüm de kingi parlatır. bence tüm sağ kollar aşağı yukarı denk. sadece king henüz sağ kolluk bir şey yapmadı.

Ben açıkçası Queen ve Kingin saldırılarını çok renkli buldum. Ciddi manada hoşuma gitti.
Marco>Kata>King>Shiryu net gibi benim için.

Marco, Apoo, Kizaru ve Akainu cidden saygımı kazandı bu bölüm.
Akainu nasıl bir hayvan ki kafa atıyor wb tayfasına.. Aynı şekilde Big Mom nasıl bir hayvan ki civciv gibi yakalıyor Marcoyu. Aynı şekilde Garp sen nesin. Tek atıyor

Marco’nun meyve yeteneği bu zaten. Ne King ne Queen ölmedi, saf dışı kalmadı. Herifler kesiyor vuruyor ama anka yeteneği sayesinde Marco kendini yeniliyor, aslında gayet normal şu dövüş gördüğümüz.

Misal Katakuri olsa Marco bunların yarısını yapamaz, ama bu Katakuriyi King ve Queenden güçlü yapmaz.

Yetenek meselesi.

İkisi de şu an Marco’nun yeteneği karşısında etkisiz ama bu bir yerden sonra tersine dönebilir.

Marconun şuanki triplerini, Acenin bb karşısındaki triplerine benzettim. Ulan madem bu kadar güçlüsün alsana Bbyi aceyi yem ediyorsun

Marco’nun meyve yeteneği bu zaten. Ne King ne Queen ölmedi, saf dışı kalmadı. Herifler kesiyor vuruyor ama anka yeteneği sayesinde Marco kendini yeniliyor, aslında gayet normal şu dövüş gördüğümüz.

Misal Katakuri olsa Marco bunların yarısını yapamaz, ama bu Katakuriyi King ve Queenden güçlü yapmaz.

Yetenek meselesi.

İkisi de şu an Marco’nun yeteneği karşısında etkisiz ama bu bir yerden sonra tersine dönebilir.
Queen önemli bir adam değil bu seviyeler için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık