Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Zhen Chan vs Itachi vs Aizen

Zhen Chan vs Itachi vs Aizen

• Zhen Chan ayakta kalır.

• Itachi ayakta kalır.

• Aizen ayakta kalır.

• Ayakta kalan olmaz, hepsi yere serilir.

• Dövüş zamanında bitmez, Kuş Kafesi hepsini dilimler.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
@Reiper, Toriko'dan Zen Chan'a rakip çıkar mı? Yeri değil ama merak.
Toriko'daki seviyeler çok üstün, Zhen Chan şehir yok edecek saldırıları çıplak elle rahat blokluyor ama gezegen patlatacak saldırıları durdurması mümkün değil. :) Bir de Toriko'da teknik çeşidi çok fazla, misal Jirou yere vurup adadaki herkesi kıpırdayamayacak hale getiriyor, Zhen Chan yansıtayım dese bunu nasıl yansıtacak, tüm vücudu knoking altındayken dua da edemez yenilir direkt. Ancak ilk saldırıyı en güçlü şekilde kendisi yaparsa çok az da olsa şansı olabilir. Yani gördüğü anda hüküm çarkı açıp bugüne kadar verilen zararı yansıtabilir, o tekniğin de bir garantisi yok, zira Toriko serisinde daha çok avcılık yapıyorlar, insana zarar vermediğin sürece teknik işe yaramaz. Zhen Chan'ın teknikleri iyi insanlar üzerinde tamamen zararsızdır :)

Toriko'daki seviyeler çok üstün, Zhen Chan şehir yok edecek saldırıları çıplak elle rahat blokluyor ama gezegen patlatacak saldırıları durdurması mümkün değil. :) Bir de Toriko'da teknik çeşidi çok fazla, misal Jirou yere vurup adadaki herkesi kıpırdayamayacak hale getiriyor, Zhen Chan yansıtayım dese bunu nasıl yansıtacak, tüm vücudu knoking altındayken dua da edemez yenilir direkt. Ancak ilk saldırıyı en güçlü şekilde kendisi yaparsa çok az da olsa şansı olabilir. Yani gördüğü anda hüküm çarkı açıp bugüne kadar verilen zararı yansıtabilir, o tekniğin de bir garantisi yok, zira Toriko serisinde daha çok avcılık yapıyorlar, insana zarar vermediğin sürece teknik işe yaramaz. Zhen Chan'ın teknikleri iyi insanlar üzerinde tamamen zararsızdır :)
Anladım reis eline sağlık, o beyaz şeytan da var o hıyar başka bir şeydi.

Yaratıcılık mı süslü teknik ? :D Basit dağ falan yıkmıyor bu adamlar.Zhen chan bu seride ki buddha nın kendisi.Yenilmesinde bile kendisi sorumlu.
Ya seri ben hatırlamıyorum ya da siz abartıyonuz. Ben öyle çok büyük yıkımlara sebep olan savaşlar hatırlamıyorum seride. Teknikler felan da yıkıcı değil. İşin garibi evrenler yarattığı söylenen karakterlerin yumruk yumruğa savaşması. O yüzden süslü teknik diyorum.

Aslında Bleach evreni FSJ'ye göre daha üstün bir evren ama Zhen Chan hax bir karakter. Koltuk sahibi Aizen bile yenemez tahminimce Zhen Chan'ı. Aizen'in plana göre Aizen Zhen Chan'ı ilizyona aldıktan sonra öldürür, sanşı var kesinlikle ama Zhen Chan bu oyunu bozar. Aizen'in ilizyonunu fark eden birçok karakter var, Zhen Chan da fark edebilir rahatça ve bir şekilde bozar.

İtaçi kim bilmiyorum ama google resimlerde arattım, çok havalı görünüyor. Herkesi dövebilir bu karizma ile. Giriş hikayesi de güzelmiş, eline sağlık.
Ula Riful, adamsın ya :D Gogılda resme bakıp cooluğuna göre güç seviyesi belirlemek falan :alkis:

Ya seri ben hatırlamıyorum ya da siz abartıyonuz. Ben öyle çok büyük yıkımlara sebep olan savaşlar hatırlamıyorum seride. Teknikler felan da yıkıcı değil. İşin garibi evrenler yarattığı söylenen karakterlerin yumruk yumruğa savaşması. O yüzden süslü teknik diyorum.
Saitama da yumruk yumruğa savaşıyor ama isterse o yumrukla dünyayı da yok edebilir. Ne yapmasını istiyorsun?

Teknikte sorun yok, Itachi, Aizen'e tekniğini yedirebilir mi demek istedim. Biraz tek taraflı bir video hazırlamışlar gibi geldi :)
Yediremez.Itachi 3.kişi olarak tekniği uyguluyor.Gözlerine bakmana gerek kalmadan alıyor seni.Ama aizen in tekniği 4.kişi itachi onu aldım sanar ama aldığı sahte aizen olur :D inception misali kim daha yukarıdan bakarsa.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık