Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Zhen Chan vs Itachi vs Aizen

Zhen Chan vs Itachi vs Aizen

• Zhen Chan ayakta kalır.

• Itachi ayakta kalır.

• Aizen ayakta kalır.

• Ayakta kalan olmaz, hepsi yere serilir.

• Dövüş zamanında bitmez, Kuş Kafesi hepsini dilimler.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
HİKAYE

Selam KF ahalisi !!!

Epeydir en güçlü illüzyon yeteneğine sahip karakterleri kapıştırmak istiyordum ancak bunun nasıl, nerede, ne şekilde olacağını kestiremiyordum. En sonunda en uygun mekanın hiçbir güç tarafından yok edilemeyen Doflamingo’nun Kuş Kafesi olduğuna karar verdim. Ancak hala çözülmesi gereken problemler vardı, Doflamingo prangalara vurulmuş vaziyette mapus damında çürüyordu.

Bu haksızlığa bir son vermek üzere derhal Hayal Gücü Gemisine atladım ve ABD'nin New York şehrine gittim. Uzun uğraşlar sonucunda New York Devlet Hastanesinde Dr. Strange’i buldum, yalandan öksürünce hemen yanıma geldi, koronavirüs günlerinde kendisine nöbet yazdıklarından şikayet ediyordu, ateşimin olup olmadığına bakacağı sırada ‘Aaa, kuşa bak’ dedim, kafasını kaldırdığı anda kolyesindeki Zaman Taşını hacılayıp hızlıca olay yerinden kaçtım ve Hayal Gücü Gemisiyle doğruca One Piece evrenine geçerek Dressrosa’ya gittim.

Dressrosa'ya gelmek bana Doflamingo'nun yaşadığı acıları hatırlattı ve istemeden sinirlendim. 'Durun size ne yapacağım' diyerek Zaman Taşını avucuma aldım ve kolumu kıvırarak zamanı geri almaya başladım, arcın üzerinden epey vakit geçtiği için baya uğraşmam gerekti, kolum uyuştu ama sonunda Dressrosa arcına kadar sarmayı başardım. Kyros’un Kara Şövalyeye saldırmasından önce Doflamingo’yu buldum. Kendisine gelecekten geldiğimi, biraz sonra yedi düvelin kendisine karşı birleşeceğini ve Hasır Şapkayı kucaktan kucağa taşıyarak, kaçırarak binbir türlü hileyle kendisini indireceklerini, hem öksüz hem yetim diye acıyıp ekmek verdiği Law’ın Gamma Knife ile kendisine saldırıp gücünü %20’lere düşüreceğini, yenildikten sonra insanların kendisi hakkında Kaido’dan da tırsıyordu zaten deyip alay edeceklerini, itibarının kalmayacağını söyledim. Ancak Doflamingo beni hiç dinlemedi, fufufu diye gülerek arkasını dönüp gideceği esnada, başka çare kalmaması nedeniyle elimdeki eterli bezle Doflamingo’yu bayılttım ve onu Hayal Gücü Gemisine taşıyarak Dragon Ball evrenine götürdüm.

Derhal Bay Popo’nun yanına gittim ve durumu ona izah ettim, bana yardımcı olacağını söyledi. Doflamingo’yu uyandırdı ve gelecekte ne olacağını slayt olarak ona gösterdi. Doflamingo ikna oldu ve yüzünde kızgın bir ifadeye büründü. Bu sırada ben Hiperbolik Zaman Odası’nı kullanmayı teklif ettim, bu odada geçen 1 yıl dışarıda 1 güne tekabül ediyordu ancak bizim hiç vaktimiz yoktu, sağolsun Bay Popo odayı revize etti ve böylece odadaki 3000 yıl dışarıda 1 saniye oldu. Hemen Doflamingo’ya durumu anlattım, Kuş Kafesinin mutlak bir teknik olduğunu ancak tek zaafının kendisinin de içinde kalması olduğunu belirttim. Bu sayede Doflamingo Hiperbolik Zaman Odası’na girdi ve girdiğiyle çıkması bir oldu, fufufu deyip sırıtıyordu.

Bay Popo’ya teşekkür ederek derhal Dressrosa’ya döndük. Geçen vakitte Kyros, Kara Şövalye’nin başını kesmiş, kesik kafayla muhabbet ediyordu. Doflamingo bu sırada arkasında belirerek saldırdı ve Pika’nın yardımıyla herkesi kaleden aşağı attılar. Bu sırada Doflamingo Kara Şövalyeyi bozarak yerine yeni tekniğini yerleştirdi ve bulutlara doğru uçtu. Aynı anda bir patlamayla Kuş Kafesi ortaya çıktı. Doflamingo bulutlardan şehri izlerden dev ekrandan ölüm kalım yarışı yapacağını, ayakta kalan son kişinin çıkmasına izin vereceğini bildirerek kafesi daraltmaya başladı.

Bu sırada ben gerçek niyetim olan illüzyon ustalarını kafese sokmak için Bleach, Naruto ve FSJ evrenlerini keserek fırsat kolluyordum. Aizen’i SS’e saldırmadan önce Hueco Mundo’da saçına Wax sürerken; Zhen Chan’ı ormanda gözü kapalı meditasyon yaparken; Itachi’yi ise Edo Tensei ile diriltilip tabuttan yeni çıkmış, lavaboda yüzünü yıkarken yakaladım ve birden arkalarına damlayıp tekme attım, düşecekleri yere de portal açtım ve böylece hepsini birden Kuş Kafesinin içine göndermiş oldum.

O sırada Dressrosa ahalisinin bir kısmı teller tarafından kesilmiş, bir kısmı birbirlerini öldürüyordu, Fujitora başta olmak üzere bir kısım da telleri ittirmekle meşguldü. Bu sırada Aizen, Itachi ve Zhen Chan portaldan çıkıp kafese girdiler. Zhen Chan ne olduğunu anlamaya çalışıyordu. Itachi, ‘Neredeyim ben, liseye giden küçük kardeşimi dersaneye yazdıracaktım’ dedi, Aizen’in ise coolluğundan eser kalmadı, ‘O kadar plan yaptım, Ruh Kralını devirip başa geçecektim’ dedi ve sinirlenerek etrafa yüksek miktarda reiatsu saldı. Saldırının gücü karşısında kafesin içindeki Zoro dahil tüm One Piece ahalisi, nargile közü gibi ufalanıp etrafa uçuşmaya başladılar. Yalnızca Bartolomeo etrafına bariyer çektiği ve bu bariyer hakiyle bile yok edilemez olduğu için reiatsudan zarar görmedi ancak o da Luffy ve diğerlerinin toz olduğunu görünce kahramanlarının düştüğü duruma şok geçirerek ağzından köpük çıkarmaya başladı, bu sırada bariyerin kontrolünü de kaybetti ve o da küle dönerek ortadan kayboldu.

Bu sayede Kuş Kafesinin içinde sadece Aizen, Itachi ve Zhen Chan kalmıştı. Doflamingo, Dressrosadaki herkesin toz olduğunu görünce taklacı güvercin gibi bulutlarda sekmeye başladı, ben ise Hayal Gücü Gemisinde oturdum ve olacakları izlemeye başladım. :)

DÖVÜŞ YERİ

KARAKTERLER VE GÜÇLERİ

ZHEN CHAN

· Kutsal Güç: Sonsuz Yaşam isimli gücü nedeniyle ne kadar hasar alırsa alsın öldürülemez. Bu gücü sayesinde başkalarını da iyileştirebilir, gücünü dağıttığı kişiler kafaları kesilmediği veya tamamen yok edilmedikleri sürece ne kadar hasar alırlarsa alsın iyileşirler. Aynı anda en az 100 kişiyi bu şekilde iyileştirebilir.

· Havada yürüyebilir, koşabilir, uçabilir.

· Ay’ın Soyut Yansıması isimli tekniği ile fiziksel saldırılar ruh gücüyle desteklense dahi ona işlemez ve oluşacak hasar rakibe yansıtılır.

· Bağlama Laneti isimli mantra (büyü) tekniği ile elindeki tesbihi kullanarak rakibin boyutu önemli olmaksızın rakibi bağlayıp etkisiz hale getirebilir.

· Başka boyuta hapsedilse bile boyutu parçalayıp çıkabilir.

· Kadim Güç: Hüküm Çarkı isimli tekniği ile rakibin bugüne kadar başkalarına verdiği hasar rakibe yansıtılır.

· Arhat’ın Gerçek Şekli isimli tekniği ile devasa bir Buddha dağına dönüşebilir ve rakibe saldırabilir. Vücudunu çiçek yapraklarına dönüştürüp anlık yer değiştirebilir.

· Sonsuz Dünya isimli tekniği ile bir göz kırpma süresinde arzularında hayalini kurduğu sıralı dünyaları yaratır ve rakibi bu dünyalarda sonsuza kadar hapseder.

· Zhen Chan’ın Er Chan isminde şeytani bir yanı bulunur. Varlıkların Zhen Chan’ın vaazlarını dinlemediği durumlarda Zhen Chan kontrolünü kaybeder ve içindeki şeytani yan olan Er Chan bedenin kontrolünü alır. Er Chan, formu bedeni tüm güç unsurları yönünden (hız, güç, dayanıklılık, kutsal güç ve sair) daha güçlü kılar.

· Er Chan formunda Zhen Chan, kullandığı Kadim Güç: Günah Çarkı isimli tekniği ile adeta cep evren yaratır ve rakibin bugüne kadar başkalarına verdiği hasar rakibe yansıtılır.

· Zhen Chan süper insan güç, hız ve dayanıklılığına sahiptir. Tian Wu’nun tüm kasabayı havaya kaldıran, havada donduran ve titreşimiyle havaya kalkan her şeyi yok eden yumruğundan hiç etkilenmemiş, akabinde aynı yumruğu tek eliyle rahatça engellemiştir.

ITACHI

· Taijutsu ve Bukijutsu ustasıdır. Dövüş yetenekleri üst düzeydir. Shiruken, kunai ve kılıç kullanır.

· Ninjutsu ustasıdır. Gölge klonu ve karga klonu kullanır.

· Ateş, su, rüzgar elementlerini kullanarak saldırabilir.

· Genjutsu ustasıdır. İllüzyon yaratarak rakibi etkiler, rakibin illüzyon saldırısına karşı da illüzyonla karşılık verebilir.

· Izanami tekniği ile gözlerinden birini feda ederek rakibi sonsuz döngüye sokabilir.

· Tsukuyomi tekniği ile rakibin zihnini hayali bir dünyada hapsederek rakibe işkence yapabilir.

· Amaterasu tekniği ile ateşin kendisi de dahil olmak üzere baktığı her şeyi siyah alevlerle tutuşturabilir.

· Susanoo tekniği ile etrafını çevreleyen ve kendisini hasara karşı koruyan savaşçı görünümünde bir zırh çağırır. Itachi’nin Susanoosunda, deldiği kişiyi mühürleyen Totsuka Kılıcı ile saldırıları yansıtan Yata Aynası isimli ekipmanlar bulunur.

ITACHI'NİN EDO TENSEI HALİ BAZ ALINACAKTIR. BU HALDE ÇAKRA SORUNU YOKTUR.

AIZEN

· Kido (büyü) ustasıdır. Hado 90 gibi yüksek seviye Kido kullanarak rakibe hasar verebilir.

· Shunpo ustası olduğu için oldukça hızlıdır.

· Süper insan gücüne sahiptir.

· Kyoka Suigetsu isimli Mükemmel Hipnoz yeteneği olan zanpakuto kullanır. Bu sayede rakibin 5 duyusunu da kontrol eder.

AIZEN'İN SS SAVAŞININ BAŞINDAKİ HALİ BAZ ALINACAKTIR.

HİKAYE

Dressrosa'ya gelmek bana Doflamingo'nun yaşadığı acıları hatırlattı ve istemeden sinirlendim. 'Durun size ne yapacağım' diyerek Zaman Taşını avucuma aldım ve kolumu kıvırarak zamanı geri almaya başladım, arcın üzerinden epey vakit geçtiği için baya uğraşmam gerekti, kolum uyuştu ama sonunda Dressrosa arcına kadar sarmayı başardım. Kyros’un Kara Şövalyeye saldırmasından önce Doflamingo’yu buldum. Kendisine gelecekten geldiğimi, biraz sonra yedi düvelin kendisine karşı birleşeceğini ve Hasır Şapkayı kucaktan kucağa taşıyarak, kaçırarak binbir türlü hileyle kendisini indireceklerini, hem öksüz hem yetim diye acıyıp ekmek verdiği Law’ın Gamma Knife ile kendisine saldırıp gücünü %20’lere düşüreceğini, yenildikten sonra insanların kendisi hakkında Kaido’dan da tırsıyordu zaten deyip alay edeceklerini, itibarının kalmayacağını söyledim. Ancak Doflamingo beni hiç dinlemedi, fufufu diye gülerek arkasını dönüp gideceği esnada, başka çare kalmaması nedeniyle elimdeki eterli bezle Doflamingo’yu bayılttım ve onu Hayal Gücü Gemisine taşıyarak Dragon Ball evrenine götürdüm.

[/SPOILER]

Ahahaha müthiş :alkis: doğru söze ne denir iyi güldüm.:hhh::hhh: Eğlenceli yazı olmuş tekrar tekrar okunur.

Konuya gelince Zhen - chan şu durumda.Adil olmamış ki Shinigami Aizen koyarsan yapacağı fazla birşey olmaz bu özellikler karşısında.Son formu oturduğu yerden ilüzyona alıyordu ama Shinigami öyle değil.İtachi de bilemiyorum kolay genjutsu yapıyor ama mutlak mı önemli olan o.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık