Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Zhen Chan vs Itachi vs Aizen

Zhen Chan vs Itachi vs Aizen

• Zhen Chan ayakta kalır.

• Itachi ayakta kalır.

• Aizen ayakta kalır.

• Ayakta kalan olmaz, hepsi yere serilir.

• Dövüş zamanında bitmez, Kuş Kafesi hepsini dilimler.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Ya karakteri ilk defa bu konuda görüp tanıtımından etkilenmekten ya da FSJ gibi kült bir esere olan saygıdan sanki biraz fazla övülmüş Zen Chan. Aizen zaten tanrısal güçteki bir karakter olarak yer alır FSJ evreninde. Bence Zen Chan'a fazla gelir.

İtaçi kim bilmiyorum ama google resimlerde arattım, çok havalı görünüyor. Herkesi dövebilir bu karizma ile. Giriş hikayesi de güzelmiş, eline sağlık.
Reis kim olduğunu söylüyorum.İlerde boruto için spoiler olabilir ama ona göre bak.
Saradanın amcası olur kendileri.

@Reiper Ondan daha güçlüleri var yav, tian,ah gou ,anka shi xing ,sarı ve kırmızı ejderler.:)
Tian, Tanrı zaten, Zhen Chan'ın kendisi de kabul ediyor onun çok üstün olduğunu ancak hikayenin anlatıcısı Zhen Chan için Tian'dan sonraki en güçlü kişi diyor. :)

Diğer saydıkların, Zhen Chan'dan daha güçlü değil. Şöyle anlatayım, Zhen Chan'la aynı rütbede Bilge Kral olan 4 kişi daha var, bu 4 kişi Kristal Dağından güç alarak hayvan gibi güçleniyorlar, Zhen Chan ise bu gücü almıyor, buna rağmen bu 4 kişiden ikisi ayrı zamanlarda Zhen Chan'a saldırıyor çizik bile atamıyorlar. :) Lan Yue dediğimiz adam 4 tane farklı Kutsal Güç kullanıyor, ona rağmen hiçbir şey yapamıyor, aradaki fark uçurum çünkü. :)

Anka Shi Xing, çok güçlü değil. Hep şansı yaver gidiyor, ilk dövüşte Tian Kui öğrencisi diye bırakıyor, sonrasında en barışçıl Bilge Kral olan Xuan Feng'le kapışıyor, tam ölecekken şansına suya düşüp kurtuluyor, son savaşında da Sarı Ejderle kapışırken Tian yardım ediyor, mızrak sahibi oluyor. :)

Sarı ve Kırmızı Ejderlerin Hüküm Çarkından kaçacak skilleri yok, öldürdükleri tüm hasarı alacaklar, hadi erken davrandılar diyelim bu defa Zhen Chan yansımayla aldığı hasarı yansıtacak. Sarı ve Kırmızı Ejderin güçlü gözükme nedeni bedenlerinin kristal olmasıydı, kristal beden gerçek bedenleri gibi değil, yok edilemiyor, hasar alsa bile yenilenebiliyor, Sarı Ejder yenilenmeye çok şaşırıyordu, hiç şansları yok bence Zhen Chana karşı.

Bir Ah Gou'nun şansı olabilir o da erken davranıp pus perdesi açarsa Zhen Chan'ın gücünü bastırabilir, o bile kesin değil. :)

Ha o şekilde mi ben ilüzyon olarak anladım mekanı falan da ayarlayınca.

En başından geçirsin düşüncesiyle aynı noktaya ulaşamaz malesef.En başta çeşitli duygular ve hırslar yüzünden hollow tarzı evrim geçiriyor.Son formuna gelemez yani o şekilde.Zaman atlaması da lazım zaten bir anda güçlenmemiş.Güçleri olgunlaşmış zamanla eskisi gibi hollowa benzeyen dönüşümler olmadan.
Mekanı çok uzaklaşmasınlar ve dövüş çok uzun sürmesin diye ayarladım. 1 saat süreleri var işte. :)

Sorun adamın evriminin bitmemesi, şimdi baktım FMA ile aynı yıl başlamış Bleach, yoksa FMA'dan etkilendi de mi Hogyoku uydurdu diyeceğim. Filozof Taşının aynısı Hogyoku ruhlardan türetilen, enerji küresi. Ancak hiç bitmiyor ve iradesi var, Aizen dışında 2-3 kişi daha kullansa neyse sadece Aizen'in kullanıyor olması hikaye için eksi bence. Şimdi son formundan başlatsak zor durumda bu adam yine evrim geçirecek, ucu yok, o yüzden baştan aldım ki yavaş ilerlesin diye. :)

Bu Tian'ı dövebilen yok mu yoksa? Böyle çarları hiç sevmem dayak yemeyen yenilmeyen filan.
Tian evrenin tanrısı. FSJ 3 sezonluk bir seri, her sezon en güçlüler bu adamla kapışıyor ve kazanamıyorlar, kazanmanın yanından bile geçemiyorlar, en son kazanmamız imkansız anladık, bari oyun oynayalım diyorlar, oyunu da kazanamıyorlar, Tian bu insanları ilginç bulduğu için hükmetmeyi bırakıyor, adamın seviyesini anla gari. :)

Yok yav aşırı bir ruh gücü farkı var aizen atomlarına kadar ayırır.
Karakura kasabasında yaşayan bakkal değil ki yahu Zhen Chan diyoruz. Normal insanlar ruh gücünden etkileniyorlar, o yüzden Itachi'yi Edo Tensei yaptım ama Zhen Chan normal bir insan değil, ruh gücüyle parçalanması mümkün değil.

Reis kim olduğunu söylüyorum.İlerde boruto için spoiler olabilir ama ona göre bak.
Saradanın amcası olur kendileri.
Çok büyük spoiler verdin bana. Sarada ile Babası dışında Uçiha yok diye biliyordum ama amcası da var demek. İlerde çıkar kokusu. Sarada'nın babası kadar gücü varsa bu vs'de bir şeyler yapabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık