Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yeni Amiraller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim tahminim Magellan'ın amiral olacağı, Logia türünün nadir bulunan bir meyvesini yemiş ve Karasakal'a deyim yerindeyse ''tek atmıştır'' Luffy ile olan dövüşte de bariz üstünlüğü bulunmaktadır. Magellan'ı amiral olarak görmek istiyorum açıkçası :)
kendisi logia değil paramecia türü ve kapak hikayelerinde kıdemi düşürüp müdür yardımcısı yapıldığını gördük

Benim tahminim Magellan'ın amiral olacağı, Logia türünün nadir bulunan bir meyvesini yemiş ve Karasakal'a deyim yerindeyse ''tek atmıştır'' Luffy ile olan dövüşte de bariz üstünlüğü bulunmaktadır. Magellan'ı amiral olarak görmek istiyorum açıkçası :)
Eğer mangayı güncel olarak takip ediyorsan aşağıdaki spoilerı oku

Adama bırak seviye atlatmayı, seviye düşürdüler. Aşağıdaki sayfa muhtemelen gözünden kaçtı.

Dango

Kizaruyla rayleigh in kapışmasında sabaodyde rayleighle kizaru başa baş dövüştü amiralleri küçümsememek lazım hepsi çok güçlü shankla ilgili bir şey diyemem daha görümedik tam shanksıda ama WB amirallerin hepsinden güçlü oldugunu dusunuyorum ama garp sengoku bu 2si WB e denkti bnce yonkouların WB dısında amirallerle denk oldugunu WB ise zaten garp sengoku gibi kişilerle denktir bence

Koramiral Onigumo da bence meyve yok . Kollarına gelecek olursak , CP9'daki Kumadori'yi hatırlayın . Meyve olmadan saçlarını daha doğrusu vücüdunun heryerini kullanabiliyordu altı stil sayesinde . Onigumo'da bence bu şekilde saçları kontrol ederek kılıç kullanıyor.

Kim amiral olacak derseniz , bence Smoker süprizi gelebilir . Şuan G-5'te kendisi . Ama ileride teklif gelirse şaşırmam . Sonuçta bir Logia .

Koramiral Onigumo da bence meyve yok . Kollarına gelecek olursak , CP9'daki Kumadori'yi hatırlayın . Meyve olmadan saçlarını daha doğrusu vücüdunun heryerini kullanabiliyordu altı stil sayesinde . Onigumo'da bence bu şekilde saçları kontrol ederek kılıç kullanıyor.

Kim amiral olacak derseniz , bence Smoker süprizi gelebilir . Şuan G-5'te kendisi . Ama ileride teklif gelirse şaşırmam . Sonuçta bir Logia .
Smoker-amiral kelimeleri çok uzak birbirlerine 2 yabancı gibi.

Serinin büyüklerinden biri Smoker'ı luffy gibi eğitirse ve smoker'ın potansiyeli varsa amiral olur ama bu saatten sonra öyle bişey olacağını zannetmiyorum. Onun dışında diğer arkadaşların belirttiği amirallerin fiziki uyum olayını bende seviyorum o yüzden Coby'de tam amiral fiziği var geleceğin amirali olacağı fizikten belli diyorum tabi daha çooook var:D Yani belki seri sonunda bile olmaz, Oda herşey bittikten sonra 3-5 yıl sonra der sonra yeni dünya düzenini bizimkileri ve diğer karakterlerei çizmeye başlar o zaman Coby amiral olmuş Sanji veya Zoro ile ya da Luffy ile bir iki tekme yumruk atışıyolardır falan yani:D Seri 1000 civarı bitecek sanırım Oda öyle bişey demişti mfdeyken yarısına geldik demişti o yüzden şu önümüzdeki 300 bölüm içerisinde ne kadar potansiyelli olsada bir albay'ın amiralleriğe yükselmesi bence çok zor ya süper bi logia yicek ya da dediğim gibi Oda 3-5 yıl sonra diyip güzel bi bölüm çizecek

Alex Louis Armstrong

Smoker'dan bir cacık olmaz sadece karakterine saygı duyuyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık